Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
cemalczk
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 12:44
AdanaDemirspor taraftarı Kocaeli ye sahip çıktı

ve işte yenilen Adanademirspor taraftarından dünyaya örnek bir davranış,

Adana Demirspor taraftarlarından duygusal pankart. Mavi-Lacivertli taraftarlar karşılaşma başlarken üzerinde “Sensiz Bir Lig Olmaz Olsun Kocaeli” yazılı bir pankart açarak Yeşil-Siyahlı tribünleri gözyaşına boğdu.

Küme Düşürülmeye Tepki

Tarihinin en zor günlerini yaşayan ve kapanma noktasına gelen Kocaelispor’a, Adana Demirspor’dan çok anmalı bir destek geldi. Kent yönetimin bile sırtını döndüğü ve adeta kaderine terk edilen Yeşil-Siyahlı ekibin ligden ihraç edilmesine karşı çıkan yaklaşık 500 kadar Mavi-Lacivertli taraftar maç başlamadan hemen önce üzerinde “Sensiz Bir Lig Olmaz Olsun Kocaeli” yazılı pankart açtı. Konuk ekibinin bu desteği terk edilen Kocaelispor’a büyük moral verdi. Pankartı gören Yeşil-Siyahlı tribünlerde gözyaşlarını tutamayanlar oldu. Adana Demirspor’un bu jestine “Kocaeli Demirspor” tezahüratlarıyla karşılık veren Kocaelisporlu taraftarlar maç öncesi iki takımı tribüne davet edip, alkışladı. Sırp oyunculara borç nedeniyle 6 puanı silinen Kocaelispor ödeme yapmazsa 31 Ekim’de FIFA tarafından büyük olasılıkla küme düşürülecek.

bu davranışı bir Adanalı olarak kutluyorum,

BU KARDEŞLİK SPORDA DEĞİL ASLINDA BİZLERİ UNUTALI ÇOK OLAN İNANCIMIZIN BİRLEŞTİRDİĞİ KARDEŞ YAPTIĞI BU COĞRAFYADA AYNI ŞEYLERİ HATIRLATMASI VE HATIRLANILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..

MÜSLÜMAN MÜSLÜMANIN KARDEŞİDİR,

HİÇBİR BAYRAK, HİÇBİR IRK VE RENK YOKTUR İSLAM İLE GELEN KARDEŞLİKTE,
UNUTMAYALIM VE BİZDEN OLMAYAN BİZE YABANCILARDAN UNUTTURMAK İSTEYENLERLE DE MÜCADELE EDELİM İNŞ.

yavuz_016
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 12:55

Bir Bursasporlu olarak Kocaelispor'un şu anki konumuna çok üzülüyorum:(

serkan33

8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 16:32

İstanbul'dan sonra sanayide Türkiye ikincisi olan bu kentin futbol kulübünün bu hallere düşmesi bence tamamen beceriksizlikten, iş bilmezlikten, bencillikten kaynaklanıyordur. Koca kentte şu takımı sırtlayacak hiç mi bir şirket yok? Hiç mi pazarlama bilmez bu takımın yöneticileri ya da kenti yönetenler? Küçücük Karabük şehrinin takımı Süper Lig'de, küçücük Tavşanlı ilçesinin takımı Bank Asya'da ama Türkiye'nin sanayi devi şehri takımı 2.ligde sürünüyor ve borcunu ödemediği için küme düşürülme riskiyle karşı karşıya...

a.tuna
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 16:55

Bir Konyasporlu olarak Kardeş takımımız Adana Demirspor'un büyük taraftarının yaptığı bu güzel davranışı ben de tebrik ediyorum.

Ve Kocaeli'nin düştüğü bu durum için çok üzülüyorum. Umarım en kısa zamanda yeniden aramıza dönerler.

Sdt Altıntaş

8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 17:09

Bende fenerbahçeli olarak kocaelinin bu haline çok üzülüyorum.Anlamıyorum sanayi kenti kocaeli bir takımına sahip çıkamıyor.yazıklar olsun kocaelinin ekmeğini yiyip suyunu içiyor o fabrikatörler ama desteğe gelince gram destek yok

Erdal Mindevallı
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 17:11

Bu durum,kötü yönetimden oluşuyor.

Süper Lig'e çıkarken boyuna iyi transferler yapılıyor.Kulüp bütçesi aşılıyor.Sonra küme düşülünce oyuncuların parası ödenemiyor ve iş buralara kadar geliyor.

Ayağı yorgana göre uzatmak lazım.

Umarım Kocaelispor bu durumdan kurtulur.

hasanpozan
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 18:49

futbol taraftar gurubu haberleri içeren başlıklar site yönetimi tarafından kilitleniyordu...

bizim açtığımız başlık kilitlenmişti ordan biliyorum...
.

serdarsara

8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 18:59

Yazık olacak Koceliye bir an önce şehrin ileri gelen firmaları bu işe el atmalı sanayi şehri Kocaeli borcunu ödiyemiyor çok acı bir durum

hasanpozan
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 19:00

bu başlık kitlenmeli

terlemez31
8 yıl önce - Pts 04 Ekm 2010, 20:01

Alıntı:
AdanaDemirspor taraftarı Kocaeli ye sahip çıktı
keşke skora da sahip çıksaydı...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET