Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzincan Havaalanı
123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Behçet Salgın
7 yıl önce - Pzr 03 Ekm 2010, 15:36
Erzincan Havaalanı

Alıntı:
Erzincan Havaalanı Terminal Binası inşaatı

Erzincan Havaalanı Terminal Binası inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Yapımı devam eden binanın hizmete girmesiyle ucak ve yolcu potansiyelinin artması bekleniyor. Yeni iç ve dış hatlar terminal binasının geniş ve ferah yolcu salonları ile rahat alışveriş ve dinlenme mekanlarına sahip olan binanın toplam büyüklüğü 31 bin 276 metrekaredir.

Erzincan Havalimanı Eski Terminal Binası

(+)

Erzincan Havalimanı girişi

Erzincan Havalimanı Genel Görünüm

Erzincan Havalimanı Projesi

(+)

Erzincan Havalimanı inşaatı

(+)

Yunus20
7 yıl önce - Çrş 17 Ksm 2010, 03:46

Ve Yeni Terminalin son hali...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Çağlar Canbay

7 yıl önce - Çrş 17 Ksm 2010, 06:18

Yukarıda gördüğüm dev havalimanı küçücük Erzincan'a mı yapılıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Ne gerek var Erzincan'da İzmir Adnan Menderes'ten bile büyük bir havalimanına?

İnsanları anlamak gerçekten garip.

Erkan Kvk
7 yıl önce - Prş 18 Ksm 2010, 03:08

normal havaalanı yapılabilir fakat hiçbir potansiyelin olmadığı erzincana devasa büyüklükte havaalanı yapmak ayıptır günahtır.

birolkys
7 yıl önce - Prş 18 Ksm 2010, 14:39

Tabi ulaşitırma bakanı erzincanlı olursa böyle olur !!!

Behçet Salgın
7 yıl önce - Prş 18 Ksm 2010, 15:17

Alıntı:
Yukarıda gördüğüm dev havalimanı küçücük Erzincan'a mı yapılıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Ne gerek var Erzincan'da İzmir Adnan Menderes'ten bile büyük bir havalimanına?

adnan menderes havalimaninindan büyük olmasi mümkün degil cünkü erzincan havaalani; adi üstünde havaalani statüsünde olacak!

Ayhan ALP

7 yıl önce - Prş 18 Ksm 2010, 20:31

Burda bazilari daha Erzincanin nerde oldugundan haberleri yok birde kalkmis yorum yapiyorlar , ben en son 2 sene once Erzincana gitmistim, cok bakimli ve cok hizli gelisen sehirlerden biri diyebilirim .

Behçet Salgın
7 yıl önce - Cum 19 Ksm 2010, 15:21

insallah uluslararasi havalimani statüsüne gelir bu devasa ve muthesem havaalani..

M. Akif Ilbeyli

7 yıl önce - Cum 19 Ksm 2010, 15:51
ERZINCAN HAVALIMANI

Ben bir Sivasli olarak bu görüntülere cok sevindim YESIL ERZINCANIMIZ daha güzeline laik, Bütün Milletimize Hayirli Ugurlu olsun cok yakismis, bagzi arkadaslar elestiride bulunmuslar fakat ben bu elestirileri pek hakli bulmuyorum, benim dilegim bütün Türkiyenin böyle cabuk gelismesi, Can Erzincanimiza hizli Tren gelince daha güzel olacak birde Gürbudak sinir kapisina uzanan OTOBAN bittigi zaman Erzincan altyapi ve Ulasimi halletmis ollan nadir olan illerden biri olur, ve insallah cok cabuk gelisir darisi diger Vilayetlere.

Hayirli Ugurlu Olsun

Onur.
7 yıl önce - Cum 19 Ksm 2010, 15:58

Kıskananlar çatlasın

Ne kadar uçakları ve havaalanlarını sevmesem de bir Erzincanlı olarak Erzincanımıza böyle bir havaalanı yapılması beni çok mutlu etti... Şirin Erzincanımız daha güzellerine layık...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM