Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Beyşehir Gölü
« önceki   12345 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 4
Alper KARACOR
13 yıl önce - Pts 01 Oca 2007, 15:13

Kızıldağ Milli Parkından Beyşehir gölü ...

(+)

leventkahraman

13 yıl önce - Sal 23 Oca 2007, 15:59

Geçen TRT1 kanalında susayan göller adlı bir belgesel izledim ve duyduklarımı da burada sizlerle paylaşmak istedim. Göl diğer bir çok gölümüz gibi kurama tehtidi altında. Gölün su kodu eski halinden oldukça düşük bir konumda ve bu olay mevsimlik bir şey değil. Çok önemli bir doğal yaşam alanı olan bu göl için çeşitli projeler geliştirilmekte. Umarım bir an önce start alır ve göl bu tehtitden kurtulur.

Bu arada Türkiye'nin kuruyan göllerini veya kuruma tehlikesi altında olan göllerini merak edenler için  susayan göller belgeselini şiddetle tavsiye ediyorum.

aliguven

13 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 19:49
Beyşehir Gölünden yansımalar...

(+)

aliguven

13 yıl önce - Çrş 14 Şub 2007, 20:34
Taş Köprü

Beyşehir Gölü üzerindeki Taş Köprü

Önceki sayfada ahmetseven tarafından diğer fotoğrafları ve bilgileri paylaşılmıştır.İyi seyirler...

(+)

Beyşehir Gölünün yakınlarından yolculuklar sayesinde yıllardır geçerim ama bir fotoğraf gezisiyle yakından görmek ve görüntülemek şansı buldum ve bu büyük bir zevkti.Gerçekten doğal ve güzel manzarasıyla ve eşsiz günbatımı ile Beyşehir Gölü rüya gibi bir yer.Yakınlarından geçen herkesin uğrayıp en azından gün batımını izlemesini tavsiye ederim.

İyi Seyirler (F11 tavsiye edilir)  

Ali Güven

(+)

En son aliguven tarafından Çrş 14 Şub 2007, 23:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

aliguven

13 yıl önce - Cmt 17 Şub 2007, 00:40
Güle Güle

Güneş Beyşehir Gölünün üstünden batarken sazlıklar el sallıyor gibiydi güneşe...

(+)

sayfa 4
« önceki   12345 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA