Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya 3. Organize Sanayi Bölgesi
« önceki   1234 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Serdar OKAN
7 yıl önce - Sal 18 Oca 2011, 15:56

Alıntı:
şimdi 3. osb tam olarak nereye kuruldu. bilen varmı

Alıntı:
Yanlış bilgi olmasın ama 2.organizenin devamı olması lazım.

1. OSB'nin devamına kuruldu. Ayrı bir Müdürlük olarak kurulmadı çünkü ayrı bir Müdürlük bir sürü prosedür, bir sürü Bürokrasi işlemleri demekti ve çok fazla zaman kaybı yaşatacaktı bu esnada bir çok yatırımcı belki kaçacaktı. Bunların yaşanmaması için ayrı bir müdürlük değilde 1. OSB'nin devamı olarak 12 Bin 200 dönümlük bir alana kuruldu.

Serdar OKAN
7 yıl önce - Cum 28 Oca 2011, 20:40

Alıntı:
3. OSB Planına Onay

AKP Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, Malatya 3,. Organize Sanayi Bölgesi için hazırlanan imar planının Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca onaylandığını bildirdi.

Fındıklı yaptığı açıklamada, "3. Organize Sanayi Bölgesi olarak nitelendirdiğimiz ancak 1. Organize Sanayi Bölgesi alanına kattığımız alan için yoğun bir çalışma içerisindeydik. 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde sanayiciye tahsis edeceğimiz alan kalmadı. Bu nedenle hızlı hareket etmek ve arsa alanlarını belirlemek zorundaydık. Yarın Malatya'dan yatarım için arsa isteyecek olan sanayicimize artık olumsuz cevap vermeyeceğiz. 3. Organize Sanayi Bölgesi için hazırlanan imar planı çalışmaları Sanayi ve Ticaret Bakanlığına sunulmuştu. Bakanlık imar planını onayladı. İmar planı 1 ay süreyle askıda kalacak. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Fındıklı, "Malatyalı yatırımcımız için 15 yıllık sanayi parseli açılmış oldu. Malatya'mıza hayırlı olsun.Biz, Malatya için, Malatya'nı geleceği için yatırımları yapmaya ve yatırımları Malatya'mıza çekmeye devam edeceğiz" diye konuştu

Hüseyin_44
7 yıl önce - Cum 28 Oca 2011, 21:02

Serdar Hocam istihdam açısından sevindirici bir haber

Serdar OKAN
7 yıl önce - Cum 28 Oca 2011, 21:07

Alıntı:
Serdar Hocam istihdam açısından sevindirici bir haber

Şu teşvik zamanında yoğun yatırımcı müracaatları esnasında arsa dağıtımına başlanmış olması gerçekten süper oldu. Ben daha geç başlarlar ve çok yatırımcı kaçırırız diye hayıflanıyordum ama işi sıkı tutmuş olmaları ve arsa dağıtımının başlamış olması şehrimiz adına harika. Bu alan 15-20 yıl Malatya'yanın sanayi yatırımına yetecek büyüklükte şehrimiz uzun bir müddet arsa tahsis etmede sıkıntı yaşamayacak.

Hüseyin_44
7 yıl önce - Cum 28 Oca 2011, 21:27

çok haklısınız malatyamıza verilen teşvikle sanayii ve tekstil alanında çok ciddi yatırımlar gelecektir bölgeye canlılık katacaktır hatta 3. organize sanayide yer bulmak bile zorlaşacaktır şimdiden parsel almaya başlayan yatırımcılar olduğunu duydum böyle haberleri duyunca gerçekten çok seviniyorum

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler