Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
21 ülke 'Adana şalgamı' içiyor
« önceki   123 ... 1213141516   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
yusuf lutfi

5 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 23:50

Alıntı:
Aslında olmamıştır ama bir kaç gün daha geçsin, o zaman tadına bakarım artık. Şimdilik Serfressh ile idare ediyorum.

Aydın Bey, Şalgam oldu mu?

AYDIN İNAN
site denetçisi

5 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 00:01

Alıntı:
Aydın Bey, Şalgam oldu mu?

Bir iki gün önce tadına baktım fena değildi. Biraz daha olgunlaşsın diye tekrar karanlık odada beklemeye aldım.
Malum kış mevsimi olunca şalgamın olması uzun sürüyor. Seri üretim yapmam lazım, yoksa fabrikasyon şalgama devam etmek zorunda kalacağız.

yusuf lutfi

5 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 00:03

Afiyet olsun. Seri üretime geçtiğinizde haberimiz olsun. Müşteri oluruz. Sırada bile beklenir almak için yani.

leonturco
3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 17:40

Serafressh müşteri temsilcisiyle görüştüm. Sera marka meshur strechfilm firmasinin isim hakkı davasi açıp kazanmaları nedeniyle markadaki a harfi çıkarılıp Serfressh olarak yenilenmiş. Piyasada biraz tedarik sorunuda bu yüzdenmiş. Ayrıca Metro marketlerde satılan Büyük Usta markalı üründe serfreshe ait emsal lezzette aynı markanın kardeş ürünüymüş. Ankara'da Migroslardan sonra Çağdaş market ve AnkaGross zincir marketlerdede yakın zamanda Serfressh ve Büyük Usta markalarını reyonlarda gorebilecekmişiz.

Gokhan Bayraktar
3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 17:41

21 ulke mi iciyor, yoksa 21 ulkede yasayan Turkler mi?

Burda da salgam var ama salgam icen ne ingiliz ne de diger irklardan bir insana rastladim.

Resul GUL

3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 20:05

Muhtemelen 21 Ülkeye ihraç ediliyordur Kimin içtiği yani Yabancı mı Türk mü içiyor o sorgulanmamıştır..
Zaten Hiç bir ihraç durumunda bu bahse konu olmaz diye düşünüyorum..

Başlığın ilk mesajı

Alıntı:
Türkiye'de şalgam suyu üretiminin yüzde 93'ünü gerçekleştiren Adana'da kurulu firmanın, aralarında Avrupa ülkeleri, Japonya ve Suudi Arabistan'ın da bulunduğu 21 ülkeye ihracat yaptığı bildirildi.

Misafir 240

3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 21:04

Neden Adana Şalgam maddesini Konya'dan alıyor? Neden kendi üretmiyor?

leonturco
3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 11:08

Havuç, bozkır ic anadolu iklimine daha uygun bir sebze o yüzden.

Misafir a63

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 11:40

Benim İngiliz tanıdıklarım şalgam içiyor.

erkticaret01
3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 11:42

Lezzet olarak en iyi marka hangisi geldi sizlere.

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET