Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Forum Adana Avm
« önceki   123 ... 159160161 ... 174175176   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 160
Murat Ds
7 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 10:30

Forum arazisinin nerede olduğunu bilmiyordum. Dün ilk defa gördüm. Lokasyon olarak müthiş bir yerdeymiş.

(+)

ceyhanlı umut
7 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 10:37

park adana veya 01 burda avmden biri buraya yapilmaliydi

Resul GUL
7 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 10:49

Onu kaç yıl önce söylemiştim Ama artık geç Asıl gerekli olan yere Avm yapılmadı Daha aşağı Kent merkezine yakın bir yere 2 Tane yapıldı-yapılıyor..

Buraya da yapılmasına bundan sonra gerek olacağını düşünmüyorum Ama yapılırsa En çok burası rağbet görecektir Park Adana ve 01 Burda Avm nin nın Müşteri potansiyeli nin Yarısı Forum Arazinin çevresindeki İnsan Nüfusu..

Burası yapılırsa en çok zarar gören Park Adana ve 01 Burada Avm olur

M1 in yoğunluğunu da burası alır Ama bunlar bu 2 Avm yapılmadan önce olması gerekiyordu..

Gerekli olan yere Avm yapmasınız Sonra birileri gelir Avm nin ihtiyaç olduğunu bildiği için Buranın dışında başka bir yere Avm yi yapar gider..

Şu an için Adana nın Avm ye ihtiyacı yoktur..Bölgede Ali Bozdoğanoğlu ve Aliya İzzet Begoviç Bulvarı üzerinde bir çok Marka zaten var Bunlar sanıyorum Forum a geleceklerdi,Ama bu Proje olmayınca Adamlar Cadde üzerine açmaya başladılar..

Çok ileride bir tane Avm Sarıçam a olursa yeter..

En son Resul GUL tarafından Sal 20 Şub 2018, 18:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir c1b

7 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 17:46

Aynen bu bölgeye yapılacak avm dengeleri alt üst eder..Ama bir gerçek var ki çok iyi iş yapar binlerce aprtmanq neredeyse yürüme mesafesinde..burası lokasyon olarak yeşil alan flan asla yapmazlar çünkü rant fazla..bence bölgeye cevap verecek tiyatrolu sinemalı bir sosyal tesis olmuyorsa da avm yapılabilir..

Misafir cb1

7 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 19:49

Avm isteyen park avm'ye gitsin , forum arazisinden düm düz git 7-8 dakikalık yol, Mudo, ipekyol gibi lüks markalar da var.
Siz avm istiyorsunuz, park avm'de müşteri bekliyor.

sayfa 160
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 159160161 ... 174175176   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA