Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Forum Adana Avm
« önceki   123 ... 163164165   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
cemalczk
7 yıl önce - Prş 23 Eyl 2010, 16:09

Alıntı:
beş altı yıl sonra belki inşaasına başlanır

multimal en küçük şehirlere bile birer forum açıyorsa, buranın potansiyelini resmi sitesinde yukarıda gördüğün çevrilmiş haliyle projeyi tanıtıyorsa bilki onlar için acele edilmesi gereken bir yatırım

cemalczk
7 yıl önce - Prş 23 Eyl 2010, 16:11

Alıntı:
cemalczk Türkiyede 100 lerce avm var onlar kadar şahibetli gözükmüyor fotoğraflar sanmıyorum

forum konseptlerinin hepsi birbirine benziyor türkiyede, fakat buradaki mimari bambaşka duruyor,
kat ve kanat açıkları belirsiz olsada belliki farklı bir gelişme düşünmüşler,

eh bu büyük potansiyele ve beklemeyede bu yakışır

erjan

7 yıl önce - Prş 23 Eyl 2010, 16:27

45000 metrekare kiralanabilir alan. az degil mi ?

erolcoş
7 yıl önce - Prş 23 Eyl 2010, 16:31

Hypermarket 8,300 m² olarak belirlemişler buda büyük bence genelde projelerinde 4000 m2 civarı.

batuhan
7 yıl önce - Prş 23 Eyl 2010, 16:32

Alıntı:
MİMARİ ÇİZİMDEKİ GİBİ OLACAKSA, İDDİA EDİYORUM TÜRKİYENİN EN GÜZEL ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLACAK inş.

Forum AVM lerin çizimlerine baktığınız zaman hep çok heybetli gözükür ve yapılır.Hatta Forum Bornova 2008 yılında ICSC tarafından European Shopping Centre Awards finalistlerinden biri olarak Avrupa'nın en iyi alışveriş merkezlerinden biri olarak seçti.Buda öyle olacaktır.İnşallah açık hava tarzında olur.Mesela İzmirdeki forum İzmir mimarisini yansıtıyor.Adananın mimarsini yansıtan bir yer olursa hem ilgi çeker hemde güzel gözür diye düşünüyorum.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 163164165   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA