Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
Misafir 6f4

1 ay önce - Pts 08 Ekm 2018, 16:12

2 blok var A ve B blok, bunların her ikisinin de iskanı alındı, yakın zamanda tüm anadolu yakası çalışanları pendik'te işbaşı yapacak

temizlik elemanı vs. gibi işler hep taşeron şirketlerde..

Misafir 0f6

2 hafta önce - Sal 30 Ekm 2018, 23:09

Taşıdılar biliyorum

Misafir 6f4

2 hafta önce - Cum 02 Ksm 2018, 10:17

Güncel bilgisi olan varmı ?
inşaat bitti mi servis araçları etrafında dolaşıyor ?
Cafe restoran çifköfteci mısırcı vb açılan yer varmı yada bir dürüm tır yapsak iş yaparmı ?

Misafir 6d7

1 hafta önce - Cum 09 Ksm 2018, 04:20

Burası sanayi sitesi değil, kurumsal bir banka. Buralarda köfte, dürüm, kuru fasulye pilav satılmaz. Bankanın kendi yemekhanesi var, yakınlarda ancak lüks restaurant veya Starbucks gibi cafeler olursa iş yapabilir. Çalışanlar yalnızca yakınlarda bir market varsa oradan alışveriş yapabilirler. Bakkal veya büfeden bahsetmiyorum. Migros, Carrefour gibi büyük marketlerden bahsediyorum.
Ben illa orada bir iş yapmak istiyorum diyorsan, fırın ve pastane iş yapar. Sabahları kahvaltılık, gün içinde kuru pasta, özel günlerde yaş pasta ve eve ekmek almak için. Tabii binanın içinde küçük bir AVM yoksa.
Bu konuda en avantajlı yer de Metro Market, düzgün ve emniyetli bir yaya yolu yapılırsa Pendorya AVM de iş yapar. Ayrıca yakınlardaki otellerin müşteri sayısına olumlu etki eder.

hamdiozgun

1 hafta önce - Cum 09 Ksm 2018, 09:37

1 saat önce tamda ben bu konuyu düşünüyordum. Tersane köprüsünden Sabiha Gökçen havalimanına çıkan yoldan ilerlerken bu binanın önünde bulunan bir tarafı toprakla kaplanmış bir tarafı camekan olan mekan da çok sayıda insan vardı sanırım burası cafetarya

Misafir ed7

6 gün önce - Cmt 10 Ksm 2018, 00:00

resmen açılış ne zaman

Misafir 6a6

5 gün önce - Pzr 11 Ksm 2018, 08:51

Halkalıda çalışan arkadaşlar varmı acaba aramızda ne zaman taşınılacak net bilgisi olan varmı??

Misafir eec

3 gün önce - Pts 12 Ksm 2018, 14:19

Açıldı mı şimdi burası, yoksa açılmadı mı?

Misafir 7f6

1 gün önce - 02:22 (dün)

Açıldı arkadaşlar, şirket farklı yerlerdeki birimlerinin tümünü kademeli olarak buraya taşıyor, haliyle bu da biraz zaman alıyor. En kısa süre zarfında tamamen taşınmış olurlar.

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet