Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
DURSUNC

7 yıl önce - Cum 08 Ekm 2010, 15:31

Alıntı:
Proje ile ilgili olarak da oradaki mühendis arkadaş şu anda buraya yapılacak olan yapının görselinin daha hazır olmadığını belirtti. Sanıyorum şu anda projelendirme aşamasındadır.

mustafa kamyon şöförü seni işletmiş olmasın

havuckral
7 yıl önce - Pts 11 Ekm 2010, 10:31

Evet projesiz inşaata başlamak doğaçlama bir sonuç çıkarır

vsanaktekin
7 yıl önce - Prş 14 Ekm 2010, 17:58

Merhaba,

Ulaşabildiğim fotoğrafları yüklüyorum.

(+)

demirkartal
7 yıl önce - Prş 14 Ekm 2010, 18:12

Çok güzel gözüküyor..
İnşallah aynen öyle olur..
Bostancı Kartal-Pendik gibi yerlerin böyle yapılara ihtiyacı var..
Bittikten sonra Mimari yapısıyla kendini belli edecektir.

C. H. Engin Er

7 yıl önce - Prş 14 Ekm 2010, 23:45

http://www.yapi.com.tr/HaberDosyalari/Detay_garan ...erID=82720

Alıntı:
Garanti Bankası Pendik Teknoloji Kampüsü, İstanbul Pendik’te, Tersane Kavşağı’nda yer alıyor. Eski kullanımı bir kimya fabrikasına ait bulunan bu arsa, tüm bölgede gözlemlenen ve sanayiden hizmet ve ticarete doğru yaşanan dönüşüm çerçevesinde ele alınıyor. Kampüsün programı, üç ana bölümden oluşuyor: Yaklaşık 57.000 m2 açık ofis alanı, 17.500 m2’de bir araya gelen oditoryum, kafeterya gibi özel fonksiyonlar ile 95.500 m2 otopark, arşiv ve benzeri servis alanları.

Linkte bir kaç da görsel var...

vsanaktekin
7 yıl önce - Pts 18 Ekm 2010, 10:49

Merhaba,

Ulaşabildiğim son planlama görsellerini de ekliyorum.

Haftasonu (16.10.2010) itibariyle de gördüğüm kadarıyla hummalı bir çalışma vardı arazide...

C. H. Engin Er

7 yıl önce - Pts 18 Ekm 2010, 18:35

Proje çok ilginç görünüyor, umarım yıllarca Alemdar Kimya'yı su bastığı gibi burayı da basmaz.

Mustafa Çetinkaya

7 yıl önce - Sal 19 Ekm 2010, 14:00

Alıntı:
mustafa kamyon şöförü seni işletmiş olmasın

Biz oraya Belediye namına gittik ve oradaki hafriyat çalışmasını yürüten mühendisle konuştuk. İnanmıyorsanız size cebini özelden veririm ararsınız görürsünüz inanmıyorsanız.

vsanaktekin
7 yıl önce - Prş 04 Ksm 2010, 18:59

Merhaba,

İnşaat ile ilgili birçok bilgi dolaşıyor ortada... Ertelendi, iptal oldu, arazi uygun bulunmadı gibi...

Mustafa kardeşim senin bir bilgin var mı? Belediye adına gitmiştin inşaat alanına sanırım, belki sende daha açıklayıcı bilgiler vardır...

Mustafa Çetinkaya

7 yıl önce - Cum 05 Ksm 2010, 18:47

Alıntı:
Merhaba,

İnşaat ile ilgili birçok bilgi dolaşıyor ortada... Ertelendi, iptal oldu, arazi uygun bulunmadı gibi...

Mustafa kardeşim senin bir bilgin var mı? Belediye adına gitmiştin inşaat alanına sanırım, belki sende daha açıklayıcı bilgiler vardır...

Şu an için bize ulaşan bir bilgi yok. Fakat geçen haftalarda yağan aşırı yağışla birlikte hafriyatı alınan yerlerde bir su birikintisi oldu. Sanıyorum yağışlar nedeniyle hafriyat çalışmalarına biraz ara verdiler. Son gördüğümde herhangi bir çalışma yoktu. Şu an için havalar iyi gidiyor. Belki başlarlar tekrardan kazı işlerine.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet