Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Yunus ve Şahin Polisler Hakkındaki Düşünceleriniz..
Sayfa: 1, 2  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

motorsikletli ekipler polis teşkilatına yararlımıdır?
evet
92.0%
 92.0%  [46]
hayır
8.0%
 8.0%  [4]
Toplam Oy : 50

Gökhan AYDOĞDU

3 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2010, 17:06
Yunus ve Şahin Polisler Hakkındaki Düşünceleriniz..

merhaba arkadaşlar Türk Polis Teşkilatında olan motorsikletli ekipler yanı yunus ve şahin ekiplerimiz hakkında ki görüşlerimizi belirtelim....öncelikle ben bu ekiplerimizi tanıtayım.

bunlar polis teşkilatı bünyesınde kurulmus olup biri artçı ve biri öncu olmak uzere iki kişinin var oldugu motorsıkletlı ekiplerdir..ayrıca bu ekipler kimi yerde scooter kimi yerde enduro kimi yerde ise atv tipi motosklet kullanırlar..görevleri ise bulundukları bölgenın asayısını kontrol altında tutmak olaylara etkılı ve hızlı ulaşmaktır..

(+)

şahin ekiplermiz ise (ki benım de görevim budur)genelikle tek kişi olup bulundukları bölgennın trafiğinden sorumlu(ama yeri geldiğinde asayiş konularına da baktıgımız olmustur) motorsikletli ekiplerdir.kıyafeti acık yeşildir..genellikle enduro tipi motosıklet kullanırlar

(+)

[ alt alta yazılan mesajlar birleştirildi - Figen - Çrş 08 Eyl 2010 18:39 ]

Kerim Türkoğlu
3 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2010, 18:30

Motorsikletli polislerin daha genç polislerden oluşması,araç avantajı sayesinde olay yerlerine daha hızlı intikal edebilmeri dolayısıyla ben son derece yararlı ve gerekli olduklarını düşünüyorum.Ayrıca bu arkadaşların çoğu gerçekten bir manken gibi boylu poslu ve düzgün fizikli oluyorlar,yıllardır koca göbeği yüzünden hareket kabiliyeti olmayan polislerden sonra bu görüntüleri çok hoşuma gidiyor.Bu tip polislerin teşkilattaki sayıları arttırılmalı diye düşünüyorum ve hepsine görevlerinde Allah'tan kolaylıklar diliyorum.

tonight_35
3 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2010, 18:35

Açıkçası Yunus Polisler bana çok artist gibi geliyor ne bileyim baya havalı imajı veriyorlar çevresine

Kerim Türkoğlu
3 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2010, 18:40

Alıntı:
Açıkçası Yunus Polisler bana çok artist gibi geliyor ne bileyim baya havalı imajı veriyorlar çevresine

Güzel bir motora binip bir de güneş gözlüğü takınca Gulyabani olsa karizmatik görünür Şaka bir yana önceki mesajımda da belirttiğim gibi genç ve atletik arkadaşlar bunlar,altlarında motor,üstlerinde resim üniforma olunca havalı görünmeleri son derece normal,Allah hepsini kazadan beladan korusun

38 VEDAT
3 yıl önce - Pzr 12 Eyl 2010, 22:27

Görünüşleri, duruşları çok güzel. Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

emoteam
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2012, 20:56
Süperler...

Abi görüntüleri ve duruşları çok karizma. Ben çok beğeniyorum . EMNİYET teşkilatı iyi ki de bunu düşünmüş ve motorsikletli polisleri piyasaya çıkarmış. Harikalar yaa... Hem hızlı atik hem de bir o kadar çevik görünüşleri var. Seviyorum sizi abiler..

Mert K.

2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2012, 22:55

Ikinci resmi gorunce kararim hayir oldu...Polislik demek millete artistlik taslamak demek degildir...Tamam her polis degil ama %80'i oyle...

Emir ERTEN

2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2012, 23:30

Elbette yararlıdır.Sokak aralarında arabaların giremeyeceği yerlerde gayet etkililer.

bakaydın
2 yıl önce - Cum 15 Hzr 2012, 10:57

kapkaçcı,yankesici,gaspçı ve bilumum suçluları dar sokak aralarında hızla yetişip yakalamak ancak bu tür motorlu ekiplerle mümkün olur,hele ki kalabalık kentlerde.
kesinlikle etkilidirler.

Yılmaz Edessa

2 yıl önce - Cum 15 Hzr 2012, 11:15

Esasına bakarsanız Polis teşkilatının geneline yayılan orantısız şiddeti uygulayan bir ekip türü olmasına rağmen asayiş açısından yararlı buluyorum.

Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET