Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Hüdavendigar Kent Parkı
« önceki   123 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 2
Cemali_16
10 yıl önce - Pts 06 Eyl 2010, 19:08

Alıntı:
arkadaşlar ben tam olarak nereye yapılacağını anlamadım. harita üzerinde bi arkadaşımız gösterebilir mi?

Sanırım Carrefour'un arkasında kalan bu bölgeye yapılacak.

Özcan

10 yıl önce - Sal 07 Eyl 2010, 00:04

Bahsi geçen bölge, Mihraplı Camii'nin arkasında kalan DSİ'ye ait kavaklık. Bir köşesi de Carrefour'un arka çaprazına bakıyor.

İnşallah dere ıslah edilirken resimdeki gibi dümdüz panama kanalı kılıklı bir su yoluna çevirmezler,
daralıp genişleyen, adası bile bulunan doğal kıvrımlı şeklini korurlar.

umutberk
10 yıl önce - Sal 07 Eyl 2010, 02:40

Gökdere'ye park yapılmasını beklerken piyangodan Dikkaldırım çıktı. Umarım kısa sürede bitirilir.Bursa'nın daha çok parka ihtiyacı var. Bana kalırsa Mihraplı parkı, Stadyumun yapılacağı alan ve bu projelendirilen park bir bütün haline getirilmeli orada bulunan bir kaç bina kamulaştırılıp içinde stadyum bulunan devasa bir park yapılmalı.
Benim bahsettiğim gibi yapılırsa park kırmızı çizginin içinde kalan bölgeyi kapsayacak.

skucukata
10 yıl önce - Sal 07 Eyl 2010, 12:15

Yakında mihraplı parkı falan kalmayacak yapılacak stadyum projesinde mihraplı parkı yok ediliyor orası yol ve park alanı olarak projelendirilmiş haklılar stada gelecek onca kişinin arabasını bırakack yerler olması gerekiyor yeni yapılan kültürparkında stadyum projesinin bütünleşeceğini düşünüyorum şimdiden Recep Altepeye teşekkürler

metinn
10 yıl önce - Sal 07 Eyl 2010, 16:59

Buyuksehirin sitesinde daha fazla detayi ve baskan Recep Altepenin aciklamalari var.

http://www.bursa.bel.tr/?baslik=bursa-en-buyuk-ku ...mp;id=3994

- Parkin bir kismina Golf sahasi yapilsa hicde fena olmazdi
- Konserlerin yapilabilecegi alan olabilirdi
- Dev bir anit yada degisik bir tasarimli bina ile tum Turkiyenin ilgisi cekilebilir.
- Bursaya gelen yabanci yada yerli turistin ugraman gitmeyecegi bir yer olmasi lazim.
Proje resimlerine bakilirsa normal bir park gibi duruyor. Hicyoktan iyi ancak ucuk birkac sey daha yapilmasi lazim.

sayfa 2
« önceki   123 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA