Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaspor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 104105106 ... 109110111   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 105
Aslan Sevda
9 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 16:34

Alıntı:
Bursaspor'da şok: Gelirlere el konuldu!
Bursaspor Denetleme Kurulu Üyesi Tayfur Serdar Güllülü, yaptığı incelemede mevcut yönetim kurulunun, kulübün takım, taşınmaz ve stadyum gelirlerine dahi el koyduğunu açıkladı.

Yeşil Bursa

Ne oluyor bu büyük kulübe ?

Özkan_Bayhan
9 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 19:39

Bugün Timsah Arena'da başkanlık seçimimizi gerçekleştirdik. Kulübümüzün yeni başkanı Mesut Mestan'ı tebrik ediyor Bursaspor için hayırlı olmasını ve takımımızı hak ettiği yere yani süper lige tekrar çıkaracak bir strateji sürdürmesini temenni ediyorum. İnşallah Bursaspor yeni şampiyonluklar yeni zaferler kazanacaktır. Benim umudum tam. Şahsım adına maddi manevi her açıdan Bursaspor'un yanında olacağım.

Berktuğ
site denetçisi

9 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 14:02

MESUT MESTAN VE YENİ YÖNETİM MAZBATASINI ALDI
Alıntı:
Bursaspor'da dün yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda başkan seçilen Mesut Mestan ve yeni yönetim kurulu, mazbatasını bugün aldı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilen törende Başkan Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Genel Kurul Divan Başkanı Emre Akçil ile Bursaspor eski yönetiminden Cem Öztürk hazır bulundu. Mestan, mazbatasını Akçil’in elinden alındı.

"Bursaspor hepimizden önemli"
Mestan, "Olağanüstü genel kurulda ben ve yönetimime bu görev tevhit edildi. Bu saatten sonra hepimizin Bursaspor için çalışmasını arzu ediyoruz. Hesaplarımızı kitaplarımızı bir kenara bırakıp hep birlikte çalışarak Süper Lig’e çıkmamızı arzu ediyoruz. Dün dündür, bugün bugündür. Bursaspor hepimizden önemli. Hep birlikte Bursaspor'u layık olduğu yere, Süper Lig’e çıkarmak için elimizden geleni yapacağız" dedi. Bursaspor, olağanüstü genel kurulunda Denetleme Kurulu Başkanı seçilen Tayfur Serdar Güllülü de mazbatasını, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç’ten aldı. Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonrasında basın mensuplarına poz verdi.

Kaynak: https://www.olay.com.tr/mesut-mestan-ve-yeni-yone ...99450h.htm

Temennimiz Bursaspor'un sadece bu dönem 1. ligde kalarak yerine Süper Lig'e dönmesi.

Güven Hoca

8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 15:26
2019-2020 Fikstürü

Cep telefonundan kopyalayıp fikstür yaparsan bu kadar olur,bende farkettim sonradan son maçlarda bir tuhaflık olduğunu ama bakıyorumda 4 takım harici gerisi hep birbirine yakın iller

En son Güven Hoca tarafından Cmt 20 Tem 2019, 01:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Aslan Sevda
8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 15:34

10 maç içerde 7 maç deplasmanda mı ?

Çakırbey
8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 15:38

İlk yarıda evet, Ligin 2.yarısında ise tam tersi

Ustura Faysal
8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 15:52

Yani ligin 2.ci yarısında son 6 maçın 5'i deplasmanda. Oradan da düşerseler günah keçisi belli artık, son 6 maçın 5'ini deplasmanda oynatan TFF bizi düşürdü derler

UfukRaifoğlu
8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 15:54

Paylaşılan fikstür yanlış.
12.-13.-14. Haftalar üst üste içerde gösterilmiş.

Aslan Sevda
8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 16:04

Yanlis tabi

UfukRaifoğlu
8 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 16:06

Kaynak: Bursasporluyuz org
8 maç içerde, 9 maç dışarda

sayfa 105
« önceki   123 ... 104105106 ... 109110111   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET