Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaspor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 102103104 ... 108109110   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 103
kara çam
6 ay önce - Pts 20 May 2019, 00:22

Birkaç olaya baksam benim Göztepe'ye 10 kere düşman olmam lazım. Onların da içinde "Beşiktaş senin kocan" diye beste okuyan var çünkü(!).

Geçmişi deşsek herkesin saçma sapan anıları çıkacak. Hoş ki son yıllarsa Bursaspor'un saçmalıkları bayağı arttı. Küme düşse de toparlansalar. Belki teksas da taraftar olmaktan vazgeçer.

ads 1940
6 ay önce - Çrş 22 May 2019, 23:35

Bursaspor'un borcu çok deniliyor olur da düşerseniz seneye transfer politikanız nolacak?

Bu akşamki sonuçtan sonra bizimle aynı ligde oynama ihtimaliniz %90lara çıktı da o yüzden bir sorayım dedim.

hasanlive
6 ay önce - Prş 23 May 2019, 04:36

bursaspor seneye tekrardan süperlige çıkabilirmi

eses_65
6 ay önce - Prş 23 May 2019, 22:53

Bursaspor bu sene sanırım yırtamayacak. Olurda düşerseniz işiniz çok zor. Bildiğim kadarıyla transfer yasağınız var, eğer onu kaldırıp ilk sene çıkmazsanız her şey çok daha kötüye gider.

Tek kurtuluş alt yapı. Bursaspor'un alt yapısında iyi futbolcular vardır diye tahmin ediyorum, onlara şans verilmesi lazım. Bu sene Eskişehirspor sezona u21 takımıyla başladı, çoğunun yaşı 15 ile 21 arasındaydı ve herkes ligden puan bile alamadan düşeriz diye düşünüyordu ama hiçte öyle olmadı. Tam 19 maç u21 takımıyla oynadık ve puanların yarısını bu çocuklar toparladı, üstelik deplasman maçlarında hiç puan alamadık, hepsi iç saha puanıydı. Buna rağmen yine ligde kalmayı 4 hafta önce garantiledik. Yeterki taraftar gençlere sahip çıksın işte o zaman sahada yıllarca görmediğiniz mücadeleyi görürsünüz. Ben kendimi bildim bileli Es Es'in maçlarına gidiyorum, hiç bir zaman bu sezonki kadar keyif almamıştım maçlardan.

kara çam
6 ay önce - Prş 23 May 2019, 23:10

Bursaspor'un şöyle bir handikapı var: Taraftarı fıs. Fıs dediğim de kol gücü değil, iman gücü. Yoksa benim tribüncü arkadaşın anlattığına göre ne psikopat adamlar deplasmana gidermiş.

Taraftar sahaya armana ölürüz diye geliyorlar, başka takımlara küfrediyorlar, takım yense de yenilse de maç sonu sövülen kendi takımları oluyor. Ama işte dedim ya, psikopatın elinden gelen bu işte. Keşke Çevik Kuvvet Garajaltı'ya, Arabayatağı'ya, Yıldırım'a baskın yapsa da malum kişileri tribüne değil de ait oldukları yere götürse.
-------------------------------------------------
Ayrıyeten: Benim kırgın olduğum bir konu varsa o da Atatürk Stadyumu'nun yıkılırken bu taraftarcıkların ses çıkarmamasıdır.

HAKAN UZN

5 ay önce - Pzr 26 May 2019, 21:59

Bursaspor küme düşmeyi hakediyordu. Çünkü lig de kalmak için hiç bir çaba sarfetmedi. Üstelik son 5 sezondur aynı tabloyla küme düştü düşecekti. Nitekim bu sezon bu sefer paçayı kurtaramadı. Taraftarı olan ve devasa güzel stadyumu olan bir takımın ligden düşmesi taraflı-tarafsız işte buna çok üzüldük. Mesela Kasımpaşa ilk yarı kredisiyle lig de kalabildi halbu ki en kötü takımdı.

Neyse her inişin bir çıkışı vardır. Ligden düşen ilk şampiyon takım ünvanıyla 5. büyüklüğünü yine kaybetmez. İnşaallah Gençlerbirliği gibi başarıyla süper lige dönmesini umut ediyorum. Ayrıca Sakaryaspor bu lige gelirse Altay takımı ile birlikte süper lige çıkarsa süper olur.

kara çam
5 ay önce - Pzr 26 May 2019, 22:50

@Mehmet BAYA

Abi seni bekliyoruz bizi biraz aydınlat

keskin61 Ersin
5 ay önce - Pzr 26 May 2019, 22:53

Koskoca Bursa’yı bu duruma düşürenler utansın yazık oldu ama inş güçlenerek geri gelirsiniz

hakan erat
5 ay önce - Pzr 26 May 2019, 22:56

Çok üzüldüm küme düşmesine. Erzurum’un ve Bursa’nın yerine Kasımpaşa ve Başakşehir düşseydi. 3 İstanbul takımı yetiyor diğerleri fazla. En yakın zamanda süperligde görürüz inşallah Bursaspor’u.

özercan23
5 ay önce - Pzr 26 May 2019, 23:23

Ben şahsen üzülmedim düşmesine hak yerini buldu. Geçen yıl Trabzon da ligde nasıl kaldığını bütün Türkiye gördü ve nihayet adalet yerini buldu bir yıl gecikmeli de olsa hakettiği alt lige düştü.

sayfa 103
« önceki   123 ... 102103104 ... 108109110   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET