Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaspor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 101102103 ... 108109110   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 102
Arda Beşir
7 ay önce - Çrş 08 May 2019, 17:44

O zaman alt lige düşmek daha iyi

Berkayyy07
7 ay önce - Prş 09 May 2019, 02:57

Alıntı:

O zaman alt lige düşmek daha iyi

Alt ligde Para geliri çok düşük. Bursasporda borç krizide var.

Hiçbirzaman iyi değildir. Yıllarca süper lige çıkamama ihtimalide var. Yılların çınarları tek tek düştü süperligten. Bazıları kapandı bazıları hala sürünüyor. Aklınızı başınıza alın adam gibi bir yönetici getirtin şu külube. Yazık ettirmeyin

salihhr

7 ay önce - Prş 09 May 2019, 03:32

Bu borçla düşer ve ilk sene çıkamazsa uzun süre 1. Ligde takılır Bursa benden söylemesi, kalan 3 maçını kazanıp ligde kalmaya çalışması lazım yoksa çok üzülürler çok

Berkayyy07
7 ay önce - Cum 10 May 2019, 01:02

Bursaspora 2. Haciz şoku. Kulüpteki tüm elektronik eşyalara el konuldu.

salihhr

7 ay önce - Cum 10 May 2019, 22:32

MS Antalyaspor 0-1 Bursaspor (32. Hafta)

Bursa 7 hafta sonra ilk kez kazandı ve puanını 33'e çıkardı.
Haftaya evinde Göztepe ile son hafta da deplasmanda Malatya ile oynayacak.

nuri06
7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 01:09

Bursaspor teknik direktörü Mesut Bakkal: "İpten indik aşağıya. Altımızda sehpa vardı, ondan indik. İpi çıkardık, şimdi de suçsuzluğumuzu kanıtlamamız lazım kalan 2 maçta."

Misafir c6c

7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 01:15

ALINTI:
Bursaspor teknik direktörü Mesut Bakkal: "İpten indik aşağıya. Altımızda sehpa vardı, ondan indik. İpi çıkardık, şimdi de suçsuzluğumuzu kanıtlamamız lazım kalan 2 maçta."

Suç sizde değil ki hocam. Suç, o tribünlerdeki nankör, küfürbaz, futboldan anlamaz, çirkin seyircide. Bu takım düşerse tek suçlu o takım otobüsünü çevirip futbolcu döven zihniyettekilerde. (İçlerinde az sayıdaki gerçek taraftarı ayrı tutuyorum)

kara çam
7 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:39

4 gün sonra Bursaspor-Göztepe maçı var. Kader ağlarını örüyor. Bursaspor düşme hattında, Göztepe ise kılpayı yırtıyor.

Benim en çok meraklandığım 30 yıllık dost taraftarlar bir maç yüzünden birbirine girecek mi? Girerse olası bir Karşıyaka-Göztepe maçından daha büyük ses getirebilir.

Özkan_Bayhan

7 ay önce - Pzr 19 May 2019, 14:30

Bugün Bursasporumuz için kader günü. Süper ligde Göztepe ile oynayacağımız maç takımımızın süper ligdeki durumunu belirleyecek. Ben Bursaspor'un bugünkü maçı kazanacak güçte olduğuna inanıyorum ama Göztepe'de yabana atılacak bir takım değil. Yani işimiz öyle kolay olmayacak. 3-4 farklı bir galibiyet olmaz. Beklediğim muhtemel sonuç 1-0 ya da 2-1 Bursaspor'un lehine sonuçlanır diye tahmin bir o kadar da umut ediyorum.

Peki Bursaspor düşerse ne olur?
Bursaspor maalesef şu andaki haliyle düşerse toparlanması epey zaman alır. Çünkü konuyu en iyi bilenlerdenim ve kulübümüzün nasıl bir mali zorluk yaşadığından haberdarım. Kısa vadede bir ya da iki iyi transfer yapılabilir ancak kadroda yine gençlere ağırlık verilir. Bursaspor bu sezon Eskişehirspor'un gösterdiği azim ve gayreti göstererek toparlanabilir ama borç o kadar fazla ki belirli bir süreçten sonra insanlara umutsuzluk gelmesi doğaldır. Bugün tüm Bursa şehri takımının yanında olacak ve Allah'ın izniyle Bursaspor kazanıp ligde kalacak.

Ağalbay
7 ay önce - Pzr 19 May 2019, 17:11

Alıntı:

4 gün sonra Bursaspor-Göztepe maçı var. Kader ağlarını örüyor. Bursaspor düşme hattında, Göztepe ise kılpayı yırtıyor.

Benim en çok meraklandığım 30 yıllık dost taraftarlar bir maç yüzünden birbirine girecek mi? Girerse olası bir Karşıyaka-Göztepe maçından daha büyük ses getirebilir

Bursa'nın dostluğu golü yiyene kadardır. 92 yılında da şampiyon Anadolu'dan çıkacak diyip Kocaelispor'a destek veriyor gibi görünen Bursalılar maçta yenilince kafileyi taş yağmuruna tutmuşlardı.

sayfa 102
« önceki   123 ... 101102103 ... 108109110   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET