Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İBB Sinan Erdem Spor Salonu (Ataköy Spor Kompleksi)
« önceki   123 ... 180181182183184   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 181
Tolga Özer
3 yıl önce - Sal 21 Şub 2017, 01:47

Yukarıda da arkadaşların dediği gibi Ülker Sports Arena'da olsaydı daha iyi olurdu düşüncesini kabul ediyorum. Sinan Erdem'de güzel salon ama bazı eksikleri var. Ülker Sports Arena gibi modern değil. Ama avantajı da 16500 kişilik bir salon basketbol için. Umarım bu salon atıl kalmaz. Bu sene hem THY Avrupa Ligi Dörtlü Finalleri hem de FIBA Avrupa Kupası finali'ne ev sahipliği yapacak. Umarım bu organizasyonlardan sonra gerekli olan yenileme projesi hayata geçer ve bu salonumuzda modern ve uzun yıllar kullanılacak bir yapıya kavuşur. Bildiğiniz üzere FIBA Avrupa Kupası ve yanılmıyorsam (eğer yanlışsa lütfen beni düzeltin) FIBA Dünya Kupası futboldaki gibi eleme maçları oynayacaklar ülke takımları. İşte o zaman Türkiye bu salonu kendi salonu yapar. İç ve dış dizayn (salon görünümü, koltuklar, renk ahengi vs) ona göre yapılır ve her yerde Türkiye A Milli Takımı'nın izlerini görür. Deplasmana gelen takımlar için de hem korkutucu hem de özendirici bir kimliğe bürünür. A Milli Takım için başka salon yapmaya gerek yok. Hayali bile güzel.(Yıl: 2023 Yer:Sinan Erdem S.S. Türkiye-Amerika FIBA Dünya Kupası Finali, Seyirci Sayısı:19230) Neyse fazla hayalci olmayalım. Ama Sinan Erdem'i seviyorum. Hatta TBF'nin sponsorları aracılığıyla isim bile verilebilir. (Turkcell Arena, Mercedes-Benz Arena, ING Arena gibi) Etkinliklerle dolu bir salon olması dileğiyle herkese esenlikler diliyorum, teşekkürü bir borç biliyorum bana da söz hakkı verdiğiniz için.🇹🇷🏀🔥

(Özkan)

3 yıl önce - Çrş 22 Şub 2017, 13:28

Arkadaşlar saçma değil mi aynı salonda yakın zamanda bir final four organizasyonu düzenlenmesi.
Neden Ülker arena da düzenlenmiyor ki?

Haldun Turan

2 yıl önce - Çrş 05 Nis 2017, 15:14

THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'ne 19-21 Mayıs tarihlerinde ev sahipliği yapacak Sinan Erdem Spor Salonu yenilendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş'ın talimatıyla yenilenen salonun tanıtım toplantısı, İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

İsmail Özbayraktar, 5 ay süren tadilat sürecinden sonra Sinan Erdem'in, Avrupa'nın en modern salonlarından biri haline geldiğini söyledi.

Özbayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak çok titiz bir çalışma yürüttüklerini belirterek, şunları kaydetti:

"İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak burada 5 aydır bir tadilat sürecini yönetiyoruz. Dörtlü Final'e ev sahipliği yapacağız.

İstanbul'a yakışır bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Burada çok güzel yenilikler yapıldı. Bütün odalar VIP olarak düzenlendi.

1000'e yakın basın mensubuna aynı anda hizmet verebilecek bir altyapı oluşturuldu. 400 kilometre civarında kablo kullanıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak Dörtlü Final'e ve İstanbulumuzu çok güzel bir şekilde tanıtmaya hazırız."

Dünyanın en büyük ikinci küp ekranı

Sinan Erdem Spor Salonu'na dünyanın ikinci, Avrupa'nın da en büyük küp ekranı yerleştirildi.

Küp ekranın etrafında da dünyada ilk kez bir basketbol salonunda kullanılan çift taraflı halka tasarımlı led ekran kurulumu yapıldı.

Salona NBA, THY Avrupa Ligi ve FIBA maçlarının da oynandığı 4 saatte monte edilebilen parke, eski potalar yerine de NBA standartında potalar yerleştirildi.

Türkiye'nin en büyük Avrupa'nın ise üçüncü büyük çok amaçlı spor salonu olan Sinan Erdem'e 750 güvenlik kamerası kuruldu.

Naklen yayın, merkezi uydu sistemleri, network altyapıları ve ses sistemleri gibi pek çok sistemde yenileme çalışması da gerçekleştirildi. Teknik ve elektronik altyapının yenilenmesi için 400 kilometre kablo kullanıldı.

Yenilenen salonda, Türkiye'de ilk kez saha ve tribün aydınlatması led olarak dizayn edildi.

Kaynak: http://tr.beinsports.com/haber/sinan-erdem-dortlu ...nale-hazir

naim11
2 yıl önce - Çrş 05 Nis 2017, 15:43

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

çok güzel olmuş yapanların eline sağlık işte böyle vizyoner çalışmalar bekliyoruz hep.

naim11
2 yıl önce - Çrş 05 Nis 2017, 16:04

https:

salona ledler ayrı bir hava katmış

sayfa 181
« önceki   123 ... 180181182183184   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL