Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İBB Sinan Erdem Spor Salonu (Ataköy Spor Kompleksi)
« önceki   12345 ... 182183184   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 4
www.sercan.de
15 yıl önce - Pts 06 Arl 2004, 00:22

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=10814&start=10

evet, kapasite olarak Ali Sami Yen ve "eski" Inönüden daha fazla ...
Irfan (abi)....artık gene gidersen bir kac resim çekebilirmisin?
senin dediğine göre Lojalarda varmiş..buna çok sevindim....krokide gözükmiyordu....

EDIT: Nurol sitesinde "yeni" bir resim buldum...herhalde 1 senelik...
(not..wowTurkey'ye yüklemedim)
http://img58.exs.cx/img58/8168/u2natakydomeinnen1.jpg

Orhan38
14 yıl önce - Cum 22 Tem 2005, 10:38

Fantastik!

2009 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’na aday olan İstanbul’a not veren Avrupa Birliği yetkilileri, incelemelerde bulundukları Sinan Erdem Spor Salonu’na övgüler yağdırdı
22.07.2005

Hayran kaldılar
Avrupa Atletizm Birliği (EAA) Değerlendirme Komisyonu, İstanbul’un 2009 Avrupa Salon Şampiyonası’na adaylığıyla ilgili yaptıkları incelemeler sonunda olumlu not verdi. John Lister’in başkanlığındaki heyette yer alan Finlandiyalı Markku Vainikka ve Gürcistanlı üye Ivan Khodabakhsh, Sinan Erdem Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yaptıkları gezinin ardından tesislere övgüler yağdırdı, ‘fantastik’ yorumunu yaptı.

Prag’la çekişiyoruz
İnşaatı devam eden salonu, Genel Müdür Mehmet Atalay, Federasyon Başkanı Mehmet Terzi ile gezen heyetin başkanı John Lister, tesisi beğendiklerini belirterek, “Ancak bitirilmeye ihtiyacı var. Bu salonun ne zaman hazır hale geleceği ile ilgili bilgileri alacağız. 2009 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası için İstanbul ile Prag çekişiyor. Prag’ın çalışmalarını da gördükten sonra, Ekim ayında tercihimizi yapacağız” diye konuştu.

Atalay’dan garanti
Şampiyona’yı İstanbul’a almaya kararlı olduklarını belirten Gençlik ve Spor Genel Müdür Mehmet Atalay, “Gelen heyet salonumuzu beğendi, bana göre çevreye de hayran kaldılar. Bu salonu 2006 yılı programına alıp, 2007’de bitireceğiz. 20 milyon dolarlık yatırım yapılacak. Çok büyük bir meblağ değil. İzmir’deki UNIVERSIADE Oyunları’na devlet ve belediye olarak toplam 300 milyon dolarlık yatırımı bir yıl içinde yaptık” dedi.

e_mutlu

14 yıl önce - Pzr 24 Tem 2005, 15:20

bu salon tamamlandığında gerçekten mükemmel bi tesis olcak.özellikle çatı dizaynı ile türkiyede benzeri olmayan bir yapı.ancak yapımı çok yavaş ilerliyor. bir kaç sene önce durma noktasına geldi ve herhangi bir gelişme yok.sanırım tamamlanması için bi organizasyon alınması şart.bence tamamlandığı zaman
abdi ipekçi spor salonunun yerini alacak,gerek ulaşım gerekse kalite olarak abdi ipekçi spor salonundan çok daha iyi.umarım en kısa sürede istanbul bu mükemmel tesise kavuşur

g.guray
14 yıl önce - Çrş 05 Ekm 2005, 04:00

2009 Avrupa Salon Atletizm şampiyonasını alaöadık. Dünya Atletizm Frderasyonu AIF organizasyonu vermeme sebebi olarak salonun bitmemiş olmasını gösterdi.

Kemal A
14 yıl önce - Çrş 05 Ekm 2005, 10:47

Bu iş gerçekten uzadı artık. Vestel'le mestelle olacak iş değil bu anlaşılan. Takıldılar Ata Demirer'in peşine...

sayfa 4
« önceki   12345 ... 182183184   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL