Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İBB Sinan Erdem Spor Salonu (Ataköy Spor Kompleksi)
« önceki   123 ... 262728 ... 182183184   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 27
Alper K2
11 yıl önce - Prş 12 Şub 2009, 13:52

Hala bir calisma veya bir gelisme yok mu arkadaslar ?
Ne zaman bitirilip acilacak bu salon ?

Bu salon Atatürk Olimpiyat Stadi gibi sehir disinda dagin tepesinde degil.
Burasi Dünya Kupasi'ndan sonra da cok amacli kullanilabilir, mesela konserlerde, ne bileyim motor sovlarda, fuarlarda vs.

Hala anliyamadim niye kac senedir kimsenin ilgilenmedigini...

Hakan_139
11 yıl önce - Pzr 15 Şub 2009, 01:59

Her gün içim burkularak bu salonun önünden geçiyorum. Çünkü salonda en ufak bir faaliyet belirtisi yok. Daha da acısı salonun bir çok yeri daha açılmadan çürümeye başlamış. Anlamak mümkün değil. 2010 dünya şampiyonasına bu kadar az bir süre kalmışken federasyon ve devletimiz neyi bekliyor acaba? Bu derece büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak bir salonun şampiyonadan belli bir süre önce tamamlanması ve bu salonda en az bir iki organizayon yapılması gerekir ki salonun eksikliklikleri görülsün ve şampiyona tarihine kadar kusursuz hale getirilebilsin. Ancak eminim ki; her zaman ve her işte olduğu gibi bu salonun tamamlanması ve açılışı da şampiyonanın başlamasına denk getirilecektir ve salon eksiklikleri ile yarım yamalak hizmete açılacaktır ve kimbilir şampiyona sırasında neler yaşanacaktır neler? Benim anlayamadığım olay ise şu; örneğin TOKİ Türkiye'nin her yerinde binlerce konut yapıyor, kentsel dönüşüm projeleri yapılıyor, buralara muazzam paralar harcanıyor, bir bakıyorsunuz bir kaç ayda uydu kentler kuruluyo vs vs.. Ancak inşaatının büyük bölümü yıllar önce tamamlanmış olan ve Türkiye için son derece büyük önem taşıyan böyle bir eserin geri kalan kısmı ; neden yıllardır tamamlanamaz. Acaba bunun sebebi, salonun rant getirmeyecek bir eser olması olabilir mi??

muratemir

11 yıl önce - Sal 24 Şub 2009, 01:56

Bugün salona girmek istedim ancak kapıdaki görevli içeri almadı. İçerde çalışmalar başlamış.Üst kattaki tribünleri yıkmışlar şuan.İçeriyi komple yıkıp baştan yapıcaklarmış.

Atila
11 yıl önce - Sal 24 Şub 2009, 02:31

Sonunda isin ciddiyetini anladilar herhalde!!!!
Umarin, 2010'a uygun bir sey yapilir.

En son Atila tarafından Sal 24 Şub 2009, 02:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

www.sercan.de
11 yıl önce - Sal 24 Şub 2009, 02:33

Oha!
Komple yeni tribünlermi?
O zaman kapasite 15bn felan olur. Tribünlerde Abdi Ipekci gibi dikdörtgen.
Saka maka güzel bir arena ortaya cikacak gibi. Kapasite düsecek ama deger.

sayfa 27
« önceki   123 ... 262728 ... 182183184   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL