Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Burç

14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 09:15
El Kaide - BBC birden gerçekleri görmeye başladı

Benim yıllardır bu sayfalarda anlatmaya çalıştığım, ama bazı beyinlerce bir türlü
kabul edilemeyerek "komplo teorisi" yaratmakla suçlandığım gerçekleri BBC de ele aldı :

Alıntı:
Dünya çapında örgütlü bir terör örgütü tehdidi gerçekten var mı, yoksa toplumu birleştirmek amacıyla kullanılan bir öcü masalı mı bu?

bu yukardaki cümleyi defalarca yazdım ama bu sefer yazan BBC...
Yeni bir belgesel tv dizisinde bu konuda ingilizlerin birdenbire uyanışlarını seyredebilirsiniz,
30 Ekim Cumartesi günü Türkiye saatiyle 18.00'de BBC'de dizinin ilki gösterilecek.
http://www.bbc.co.uk/turkish/news/story/2004/10/0 ...ares.shtml

Alıntı:
Kabusların Gücü dizisi, gizli ve çok iyi örgütlü bir terör ağının, El Kaide'nin dünyayı tehdit ettiği efsanesinin nasıl sorgulanmaksızın, siyasetçiler, güvenlik örgütleri ve medya eliyle yaygınlaştırıldığı tezini irdeliyor.

Bu öykünün odağında liberalizmin daha güzel bir dünya düşünün iflası üzerinde yükselen Amerikanın yeni muhafazakarları ve radikal islamcılar var.

11 Eylül saldırılarının yarattığı şok ve panik ortamında, yeni muhafazakarların, yıkılmadan önce Sovyetler Birliğine atfettikleri "şer gücü" imajını nasıl Usame bin Ladin ve örgütüne uyarladıklarını izliyor.

BBC'deki programı seyretmeden önce, sitedemizde senelerdir bu konuda yazdığım
bir kaç mesajımı bir okumak isterseniz :

"El Kaide" komedisi :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=79730#79730

"Yeterince beyniniz yıkandı mı?" başlığı:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=29452#29452

"World Trade Center" ile ilgili başlık :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=2627

Taha
14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 12:08

Dunyada el-kadie diye bir teror orgutu yok. Bu tamamen amerikan - israil isbirligi ile uydurulmus bir teror komplosu. Aciksicasi bu komployada butun dunya ulkeleri inanmayi basardi. Maalesef amerikalilarin hemen hemen hepsi bush yonetiminin komple teorileri yarattiklarini henuz anlamis degiller. Zaten butun bu olup bitenler 11 eylul hadiselilerinin ve bombalama olaylarinin altinda israil ve amerika'nin oldugu gelecekte ortaya cikacaktir.

Selcuk
14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 12:24

Bi kac hafta önce ingiliz ögretmenimiz sunu anlatti:

11 Eylül 2001 saldirisindan bir gün önce bi cok AMERIKAN sirketleri Dünya Ticaret Merkezindeki daireleri ve ofisleri bosaltip binadaki tüm iscilerini o gün izin verip cikmislar! Bu bir gercektir ve o zamanki kayitlar ne yapildi bilinmiyor! Bencede su ABD-El Kaida meselesi cok ilginc! Neden Bin Ladin hala yakalanmadi? ABD onu israrla istiyorsa mutlaka yakalar!

Orhan
14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 15:19

Bunlarin cogu hurafe Selcuk. Bende o gun WTCde calisan butun yahudilerin ise gitmedigini duydum. Bunlar sonradan ortaya atilan komplo teoriler

Ati
14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 15:33
Taliban´a ne oldu?

Su anda moda olan El Kaide´yi de gecin...

Afganistan´a ne icin gidildi?..
Taliban yonetimini cokertmek icin, degil mi?
Peki Taliban´a ne oldu, neden artik gundeme gelmiyor
ve de yakalanmiyor...

Koskoca Amerika onu mu yakalayamacak,
isterlerse aninda bulurlar (tabii ki Taliban diye birsey varsa).

Yoksa Taliban kukla miydi, Afganistan´a girmek icin.

Cenk-Kaan
14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 16:32

Amerikanin en büyük müttefileri ve yardimcilari asiri müslümanlar olmusdur.
Cecenistani ve Cecenleri kullanip Rusyayi oyaliyor.
Putin in yerinde herkes Cecenlere bagimsizlik vermezdi ve ezip gecerdi.
Zamaninda "Mücahitleri" kullanip Sovyetleri yendi.
Simdide Usame bin Ladinin sayesinde Afganistan i isgal etti.

bilge

14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 17:30

Peki Bin Ladin ailesinin Bush ailesi ile olan iliskileri?
Buna nasil bir aciklama getireceksin?

irfan x
14 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 17:46

Yada adam kaçsın diyedağlarda iki ay oyalanmalarına. Hadi Aydin kabul et vahşi ve anti-demokratik, fanatik bir ükledesin şu an... Bu adamların da suudilerin de birbirnden farkı yok... Ben Mekke'nin Suudilerin elinde olmasına yanıyorum...

Selcuk
14 yıl önce - Pts 01 Ksm 2004, 11:40

Almanya da yasayanlar, bugün PRO7 kanalinda Michael Moore´un cektigi film "Fahrenheit 9/11" yayinlanacak! Mutlaka bakmaniz lazim!

Ibrahim
14 yıl önce - Çrş 03 Ksm 2004, 23:46

Dün aksam bakdim buna , cok hosuma gitdi ve cok ilginc, amerikada olup bitenler akilara zarar ama adamlar yine bushu secdi , hayret bise bunlar, sankim kerry secilmek istemiyormus gibi busha karsi cok zayif kaldi

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET