Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Mehmet!
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 00:41
Erman Toroğlu fotoğrafları [Fotobiyografi]

Fotobiyografi İndeksi için Tıkla*

Erman Toroğlu
d. 1950

Futbol yorumcusu
Eski hakem
Eski futbolcu

Diğer Başlıklar
Kurallar

busegül

7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 04:15

İnanılmaz derecede akıllı ve zeki bir adam. Normalde tv de olduğu kadar da agresif değil. yada futbol konuşulmadığı zaman gayet sakin denilebilir.
Gösterişi sevmiyor olanaklarına rağmen orta halli bir arabaya biniyor.3 büyükleri değilde Ankara Gücünü destekliyor.
Yaz veya kış hiç farketmez onu bodrum pazarıdaki çiçekçilerde veya yeni meyhaneler sokağındaki arkadaşının restoranında görebilir hatta bir arkadaşınızla karşılaşmış gibi oturup muhabbet edebileceğiniz kaliteli ve babacan adam...Bir de çok eğlenceli ve neşeli
Batuhanın (oğlum) bir tek onun programlaını izliyo... [url=]http://www.izlesene.com/video/komik-videolar-beyaz-show-erman-toroglu-canli-yayin/2061965[/url]

[/quote]

hasanlive
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 04:37

Alıntı:
İnanılmaz derecede akıllı ve zeki bir adam
bu adama zeki diyenin aklından suphe ederim bu adamı 17 yıldır izlerim kahvehane muhabbeti yapar zekilikden (anam avradım olsun tombala cekiyor bobrek dalıyor ulser kontrolu yapıyor vs...) gibi kelimeleri kasdediyorsanız dogrudur zeki

busegül

7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 04:51

Alıntı:
bu adama zeki diyenin aklından suphe ederim bu adamı 17 yıldır izlerim kahvehane muhabbeti yapar zekilikden (anam avradım olsun tombala cekiyor bobrek dalıyor ulser kontrolu yapıyor vs...) gibi kelimeleri kasdediyorsanız dogrudur zeki

1-siz televizyonda izliyorsunuz ben şahsen tanıyorum.
2-bu ülkede kaç tane futbolcu geldi geldi geçti,kaç tane hakem geldi geçti , kaç tane futbol yorumcusu...Kaç tanesi erman bey veya şansal bey gibi paraya ve üne kavuştu ki?
demek ki bu adamlar diğerlerine göre zekiler...
sakın şans demeyin boşuna ) çünkü aklı olmayan şansınıda kullanamaz...
3-bu kadar salak madem bu adam neden 17 yıldır izliyorsunuz ki? hem sevme hem bütün kelimelerini aklına yaz... Madem kahve kültürü sizi böyle huzursuz ediyo o zaman kıraathane kültürüne geçin kitap okuyun...
İzleyip ezberlemek zorundamısınız adamın sözcklerini...

Gemiyi yürüten kaptan her zaman ve bu adam bu işi başarıyor

hasanlive
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 05:11

1.sizin tanıyor olmanız zeki oldugu anlamına gelmez 2 bu ulke hakemligini avrupada bitiren adamdır erman toroglu sizin yazdıgınız gibi yuksek paralara calısmamısdır erman hoca aylık lig tv den 40 bin tl almısdır rıdvan ntvden aylık 400 bin tl alıyor ucuz yorumcu oldugu icin calısdırmısdır lig tv paraya kavusan erman degil sansal dır ben sansala zeki degil demedim 3 17 yıldır super ligin yayın kurulusu once cine 5 sonra digiturk oldugu icin mecburen izliyorum gemiyi yuruten kaptanı lig tv den tesekkur bile etmeden gonderdiler kaptan işsiz kalınca ahmet hocanın yanında ne kadar futbol cahili oldugunu tum yurkiyeye gosteriyor[/code]

M.Furkan
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 08:26

Alıntı:
İnanılmaz derecede akıllı ve zeki bir adam

Alıntı:
siz televizyonda izliyorsunuz ben şahsen tanıyorum.

Alıntı:
Yaz veya kış hiç farketmez onu bodrum pazarıdaki çiçekçilerde veya yeni meyhaneler sokağındaki arkadaşının restoranında görebilir hatta bir arkadaşınızla karşılaşmış gibi oturup muhabbet edebileceğiniz kaliteli ve babacan adam

Bodrum pazarındaki çiçekçilerde tesadüfen karşılaşıp muhabbet ettikten sonra onu yıllardır tanıyormuş gibi yorum yazıp, üstüne üstelik bir de zeka seviyesinin (toplum kanaatinin aksine) yüksek olduğunu iddia etmek gülünç geliyor.

Kalitesiz, seviyesiz adam. Hem ahlak olarak, hem insanlık olarak, hem de futbol yorumcusu olarak Rıdvan buna 150 çeker.

Cafer SEVİM
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 09:06

Alıntı:

bu adama zeki diyenin aklından suphe ederim bu adamı 17 yıldır izlerim

Beğenmediğiniz birini neden 17 yıl tahamul edip izlediniz?

Turgay34
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 09:31

Futbolculuk dönemine yetişemedim.. Ama hakemliğini
iyi biliyorum.. Başarılı bir hakem olmasının yanında
külhanbeyi tavırları, futbolcuyu dövecekmiş gibi
dayılanmaları ve sivri dili ile meslektaşları arasından
bir adım öne çıkmıştı.. Hatta zamanla bu özellikleri
mesleğinin bile önüne geçer hale gelmişti.. Zaman olur
hakem camiasını eleştirir, gün gelir federasyona bindirir,
zaman olur medyaya ayar verirdi.. Hakemliği bıraktıktan
sonra Şansal Büyüka ile uyumlu bir ikili olarak televizyon
yorumculuğuna soyundu.. İlk zamanlar gayet düzgün ve
temkinli yorumlarla spor camiasının beğenisini kazanmıştı..
Lakin zaman ilerleyip yorumculukta "usta" olduğuna kanaat
getirdikten sonra tavır, davranış, yorum ve üslubunun
ölçüsünü tutturmakta zaman zaman zorlandı.. Afâki yorumlar,
ölçüsüz değerlendirmeler, dengesiz söylemlerle spor
kamuoyundaki kredisini azalttı.. İnanlırlığı zayıfladı..
Tam bir "şovmen" rolüne büründü.. Ve şimdi yorumlarından
çok sergileyeceği şovlar, ortaya atacağı ölçüsüz iddialar ve
muhataplarıyla girişeceği polemikler merak edilir hale geldi..
Bu haliyle TV yıldızı olma yolunda hızla ilerlediği söylenebilir..

Kerim Türkoğlu
7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 12:15

Hiç sevmediğim,kahvehane düzeyinde futbol yorumu yapan biri,ayrıca Ümit Karan'a evlendiği dönem eşi ile canlı yayında yaptığı espri adı altındaki terbiyesizliğide düşündüğüm zaman ekstra antipatik buluyorum kendisini ,işte bu da kanıtı http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=16082

busegül

7 yıl önce - Sal 24 Ağu 2010, 13:15

Alıntı:
Bodrum pazarındaki çiçekçilerde tesadüfen karşılaşıp muhabbet ettikten sonra onu yıllardır tanıyormuş gibi yorum yazıp, üstüne üstelik bir de zeka seviyesinin (toplum kanaatinin aksine) yüksek olduğunu iddia etmek gülünç geliyor.

Kalitesiz, seviyesiz adam. Hem ahlak olarak, hem insanlık olarak, hem de futbol yorumcusu olarak Rıdvan buna 150 çeker.

Çiçek alırken gördüğümü bu esnadada muhabbet etiğimi, Uzun zamandır tanıyıp tanımadığımı nereden çıkardınz ki?
Ben Erman beyi ve ailesini uzun zamandır tanrım...kendi kurgularınızı kendinize saklayın.
Toroğlunun adı sizin üstün ahlağından bahsettiğiniz Rıdvan dilmenin adınn karıştığı skandallara karışmadı... Ahlak anlayışınızı gözden geçirin...
Seversiniz sevmezsiniz sizin sorununuz; bunlar benim görüşlerim...Kendisini beyaz camdan değil yakınen anıdığım bir insan olarak...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET