Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 566
Misafir 264

6 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 16:20

Tolga Zengin'e İngiltere'den transfer teklifi.

Beşiktaş'a sürpriz bir teklif daha geldi, hem de 34 yaşındaki kalecisi Tolga Zengin için...

İngiliz TalkSport radyosu bir süredir Diego Lopez'in peşinde olan West Brom'un bu kez de Tolga'yı istediğini iddia etti.

Bir süredir Josef ve Okay'ın peşinde olan İngiliz ekibinin özellikle Leipzig maçında hayran kaldığı Tolga'nın tecrübesinden yararlanmak istediği iddia edildi

Bu west brom. Bizim takimlarimi kekliyor ne yapiyor.

Aboubakar'dan Beşiktaş'a transfer önerisi! Toko Ekambi sürprizi.

Kartal’ın eski golcüsü Aboubakar; forvet listesinin ilk sırasında Balotelli, Gignac ve Demba Ba bulunan siyah-beyazlılara Toko Ekambi’yi önerdi.

Siyah-beyazlılar Cenk Tosun'un boşluğunu doldurmak için çalışmalarını dört koldan sürdürüyor. Everton'a gidecek olan Cenk'in yerine düşünülen ilk isim Balotellli olurken, İtalyan forvetin dışında Gignac ve Demba Ba, Beşiktaş yönetiminin listesindeki diğer isimler. Bu arada Beşiktaş'a sürpriz bir forvet adayı daha önerildi, öneriyi yapan isim ise Aboubakar...

Eski takımının forvet oyuncusu aradığını bilen Kamerunlu yıldız, Fransa'nın Angers takımında forma giyen vatandaşı Toko Ekambi'yi siyah- beyazlı yönetime önerdi.

Beşiktaş scout ekibi; geçtiğimiz sezon da Angers formasıyla 33 maçta 8 gol atan, 5 de asist yapan 25 yaşındaki Kamerunlu golcüyü izlemeye alırken, bu sezon Fransa Ligi'nin ilk yarısındaki 18 maçta 9 gol ve 3 asistle oynayan Ekambi'yi beğendiler. Burnley, C.Palace ve West Brom'un da golcü oyuncunun peşinde olduğu belirtildi.

Transfer sezonu bitsede kurtulsak.

Cenk Tosun, o maçı izleyecek.

Eşiyle birlikte Tatil için Londra'ya giden Cenk Tosun'un bugün Liverpool'a geçip Everton ile Manchester United arasında oynanacak Premier Lig maçını izleyecek.

Goodison Park'ta oynanacak maçı tribünden takip etmesi beklenen Cenk'e Everton kulübünden isimlerin de eşlik etmesi bekleniyor.

Cenk Tosun transferi için Beşiktaş ile Everton'ın anlaştığı ve birkaç günde anlaşmanın imzalanacağı iddia ediliyor.

Augusto Lima'dan veda mesajı! "Daima bir Kara Kartal olacağım”

Beşiktaş Sompo Japan’in bu yaz kadrosuna dahil ettiği Brezilyalı pivot Augusto Lima, Beşiktaş Sompo Japan’dan ayrıldığını duyurdu.

Instagram hikayesine attığı fotoğrafı Twitter’dan da paylaşan başarılı pivot, veda mesajı içeren fotoğrafta şunları söyledi:

“Aslında şu anda aklıma gelen ve söylemeyi istediğim çok şey var.

İstanbul gibi harika bir şehre gelip Beşiktaş için oynamak benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Ailemden ve dostlarımdan uzakta yaşamak, burası sayesinde zor olmadı. İstanbul açık ara yaşadığım en iyi şehir.

Buraya bir gün tekrar döneceğimi umut ediyorum.

Daima yanımda olan koçuma, takım arkadaşlarıma ve kulübüme teşekkür ediyorum.

Bitirmeden önce en önemli şeye değineceğim, taraftarlar. Onlar olmadan burada bu denli iyi hissedemez ve daha fazla çalışma güdüsünü taşıyamazdım.

Destekleriniz için çok teşekkür ederim. Daima bir kara kartal olacağım.”

Bizim baskan transfer sozcugunu duyunca futbolcu basketci dinlemiyor.

Misafir 9a6

6 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 22:39

" target="_blank" class="postlink">

Misafir 617

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 09:14

Cenk tosun için 30 milyon Euro hava civa parası satılmamalı

Olası bir şampiyonlar ligi başarısında sene sonu 80-90 milyon Euro'ya rahat satılacaktır

Misafir 2bd

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 16:31

Vida, yarın imzayı atıyor! İşte imza töreni saati...
Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida, bugün saat 17.00'de İstanbul'a gelecek.

Yarın sağlık kontrollerinden geçecek futbolcu için Vodafone Park'ta imza töreni düzenlenecek.

Deneyimli stoper için yarın saat 11.30'da Vodafone Park'ta bir imza töreni düzenlenecek.

Başkan Fikret Orman'ın da katılacağı tören sonrasında Vida, akşam saatlerinde Antalya'ya geçerek siyah-beyazlıların devre arası kampına katılacak.

Buyuk ihtimal ayni saatlerde Cenk in transferide aciklanir.

Ryan Babel yuvadan uçuyor.

Başkan Fikret Orman, Ryan Babel için kulübe menacerler aracılığıyla iletilen 14 milyon Euro’luk (59 milyon TL) teklifle ilgili kararını verdi. Orman, resmi yollarla getirilmesi halinde bu öneriye sıcak bakmayı düşünüyor!

Beşiktaş’ta bu sezon sergilediği başarılı performansla kariyerinde adeta ikinci baharı yaşayan Ryan Babel, bir anda transfer döneminin gözdesi olmuştu. Kara Kartal’da çıktığı 23 maçta 9 gol ve 3 asistlik performans sergileyen 31 yaşındaki kanat oyuncusuna, Çin Ligi’nden menacerler aracılığıyla 14 milyon Euro’luk (59 milyon TL) teklif gelmişti. Bu öneriyi değerlendirmeye alan Başkan Fikret Orman’ın, konuyla ilgili kararını verdiği bildirildi. Yeni yıla kızları ve yakın dostlarıyla birlikte Güney Afrika Cumhuriyeti’nde giren Başkan’ın, konuyla ilgilenen Asbaşkan Umut Güner’e, teklifin yazılı getirilmesi halinde bu öneriye sıcak bakacaklarını ilettiği kaydedildi. Bu gelişme sonrasında Güner’in, teklifi kulübe getiren menacere Başkan’ın talimatını tekrarladığı ve öneriyi resmen getirmesini istediği öğrenildi.

Orkan Çınar'a Süper Lig'den talip.

Samet Aybaba yönetiminde başarılı bir ilk yarı geçiren Demir Grup Sivasspor’da takviye çalışmaları son sürat devam ediyor.

Anadoluya kiralanan hangi oyuncu gelismis ki. O yuzden kiralama dusunulmemeli bile.

Mustafa’nın kaderi Güneş’in elinde.

Kara Kartal’da bu sezon sadece 4 maçta süre alabilen Mustafa Pektemek, takımına 1 gollük katkı sağlamıştı. Gençlerbirliği, Karabükspor ve Rizespor’un kiralama teklifinde bulunduğu 29 yaşındaki futbolcuyla ilgili kararı teknik direktör Şenol Güneş verecek. Güneş’in, yarın başlayacak kampın ilk haftası sonunda Mustafa’yla ilgili düşüncesini yönetime ileteceği ifade edildi.

Verin gitsin. Feda doneminde yerli yabanci tum oyuncular nerdeyse yanasmisti ama bu sozde futbolcu hic yanasmamisti bile.

Beşiktaş'ın Antalya kampı başlıyor.

Beşiktaş, Süper Lig’in 2. devresi için Antalya'nın Belek bölgesinde kamp yapacak.

28 Aralık'ta Osmanlıspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı sonrası tatile çıkan futbolcular, 5 günlük iznin ardından yarın sabah Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanacak.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yarın öğleden sonra özel uçakla Antalya'ya gidecek olan takımımız, kamp çalışmalarını sürdüreceği Belek bölgesine geçecek.

Siyah-beyazlılar, yarın akşam saat 18.00’de yapacağı antrenmanla hazırlıklara başlayacak.

Bjk.com.tr
Hadi bakalim nice basarilara hep birlikte insallah...

Misafir 2b7

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 17:08

Vida İstanbul'da.

Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida, İstanbul'a geldi.

Sonunda kavustuk.

BJK 5106
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:40

Domagoj Vida İçin Vodafone Park’ta İmza Töreni Yapıldı

Alıntı:
Dün akşam İstanbul'a gelen ve bu sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçen Domagoj Vida, daha sonra Başkanımız Fikret Orman ile birlikte imza töreninde basının karşısına geçti.

Vodafone Park'ta yapılan imza törenine İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Candaş Tolga Işık da katıldı.

Törende bir konuşma yapan Başkanımız Fikret Orman, şunları söyledi.

“Herkese iyi seneler diliyorum. Mutlu bir sene olsun. Allah, sağlık ve huzur versin. Beşiktaşlıları sevindireceğimiz bir yıl olsun. Seneye mutlu bir haber ile başladık. Vida çok konuşuldu. Bugün mutlu bir imza atıyoruz. Vida'ya Beşiktaş ailesine hoşgeldin diyorum. Bizde imzalar kalplere atılır, kağıtlara değil. Bu transfer bence öyle bir transferdi. Çok karakterli bir oyuncu aldık. Aramızdaki iletişim çok sağlam temellere oturdu. Bu süreçte oyuncuya birçok teklif gitti. Türkiye’den de teklifler geldi. Onun da vermiş olduğu cevap ‘Ben Beşiktaş’a söz verdim, Beşiktaş’ta oynayacağım’ idi. İlk günden bu yana çizgisini hiç değiştirmediği için de camia başkanı olarak kendisine teşekkür ediyorum. Oyuncunun sahadaki performansı kadar karakteri de çok önemlidir. Beşiktaşın oyuncusu olmadığı süreçte de o karakteri bize yaşattığı için ve böyle karakterli bir oyuncuyu transfer ettiğimiz için çok mutluyum. Beşiktaş ailesi içinde mutlu günler yaşayacağız. Siyah-beyaz kendisine çok yakıştı. Vida transferi için çalışan Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na teşekkür ederim. Vida, 4.5 yıl boyunca taraftarlarımızı mutlu edecek. Futbolu burada bırakacağını düşünüyorum. Come to Beşiktaş artık bir dünya sloganı oldu. Beşiktaş’ta transfer hiç bitmez.”

Büyük bir camiaya geldiğini ifade eden Vida, törende şu ifadeleri kullandı:

“Başkanımız Fikret Orman’a gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. Herkesten saygı gördüm. Herkese güzel bir yıl diliyorum. Beşiktaş’ta kendimi bir kez daha kanıtlayacağım. Başka teklifler de almıştım ama ben kararımı çoktan vermiştim. Bayern Münih maçı zor olacak ama bizim de hedeflerimiz var. Beşiktaş çok iyi oyunculardan kurulu bir takım. Çok tecrübeli bir hocamız ve muhteşem bir taraftarımız var. Taraftarlarımızın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum.”

Hayırlı olsun.
Savunma performansımız zaten iyiydi çok daha üst bir seviyeye çıkarmış olduk.
Bilhassa ligde skora yansıtma anlamında çok yeterli olmayan hücum performansımızı da yükseltebilirsek bu sezonu da hem lig hem Avrupa'da başarılı bir şekilde tamamlayabiliriz.

Misafir 0c5

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:25

BU OYUNCUYA MILAN TALIP OLDU MARSILYA TALIP OLDU EVERTON TALIP OLDU KABUL ETMEDI DÜNYANIN EN BÜYÜK TAKIMI BESIKTAS TA OYNAMAK ISTIYORUM DEDI GERCEKTEN BRAVO BU OYUNCUYA VERDIGI SÖZÜ TUTTU

Misafir 0c5

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:15

COK KAREKTERLI OYUNCU FAZLA PARA VERENLERIN YÜZÜNE BILE BAKMADI

Misafir 2fe

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:16

Beşiktaş, hazırlık kampı için Antalya’ya gitti.

Siyah beyazlılar, Antalya’da yapacağı kamp çalışması için bugün Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Antalya’ya gitti.

Beşiktaşımız, sezonun ikinci yarısı için kamp çalışmalarını Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan Gloria Sports Arena’da yapacak. Siyah-beyazlılarımız, Antalya kampındaki ilk antrenmanını bu akşam saat 18.00’de yapacak.

Siyah beyazlılar, Antalya kampında iki hazırlık maçı oynayacak.

Beşiktaş'ın Gloria Sports Arena’da oynayacağı hazırlık maçlarının programı şöyle:

9 Ocak Salı
18:00 Beşiktaş - Ado Den Haag

12 Ocak Cuma
17:00 Beşiktaş - Skenderbeu

Bjk.com.tr

Everton, Cenk Tosun transferinde ısrarcı! Başkan uçuyor.

Beşiktaş'ta Cenk Tosun transferi için hareketli günler yaşanıyor.

Trtspor Everton un 30 milyonu verdigini soyluyor ne kadar dogru bilinmez ama artik bizim istedigimiz oyuncularda nasil anlastiktan sonra fiyat yukseltiliyorduysa aynini tapmakta guzelmis.

UEFA, Vida transferini duyurdu.

Beşiktaş, Hırvat milli oyuncu Domagoj Vida ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Siyah beyazlıların bu transferi Avrupa'da da ses getirdi.

UEFA, sosyal medya hesabından Vida transferini "Mükemmel transfer" olarak duyurdu.

avares_
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:18

Alıntı:

BU OYUNCUYA MILAN TALIP OLDU MARSILYA TALIP OLDU EVERTON TALIP OLDU KABUL ETMEDI DÜNYANIN EN BÜYÜK TAKIMI BESIKTAS TA OYNAMAK ISTIYORUM DEDI GERCEKTEN BRAVO BU OYUNCUYA VERDIGI SÖZÜ TUTTU

Saydigin takimlardan hic biri Sampiyonlar liginde yok. Yakin zamanlarda da cikacaklar gibi de gozukmuyor. Besiktasda Avrupa kupalarinda oynama sansi daha cok. Bu yuzden Besiktasi secmistir.
Alıntı:

Siyah beyazlılar, Antalya kampında iki hazırlık maçı oynayacak.

Beşiktaş'ın Gloria Sports Arena’da oynayacağı hazırlık maçlarının programı şöyle:

9 Ocak Salı
18:00 Beşiktaş - Ado Den Haag

12 Ocak Cuma
17:00 Beşiktaş - Skenderbeu

Qarabağla da oynanacak soyleniyordu noldu o mesele?

sayfa 566
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET