Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2010 KPSS'de Yolsuzluk İddaları !
« önceki   123 ... 71727374   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 72
ilker22
4 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 20:08

Osym nin ici
Oss kpss dahil ulkede girilen buyuk katilimli sinavlara soru hazirlayan kurul ifadeye cagrilmali

adnan21
4 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 20:17

ben 2010 kpss ile emegim ile hakkım ile atandim geçen senede gorevde yukselme ile sef oldum çalıştığım kurumda aradan geçen 6 yıldan sonra sınavın iptali sucluyu değil magduru üzer umarım devlet bizim gibilerini mağdur etmez

mahmut11
4 yıl önce - Prş 04 Ağu 2016, 21:02

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Muhammet Sait Gülen, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

2010 KPSS'DE KOPYA ÇEKTİM
Muhammet Sait Gülen, yapılan sorgusunda, "Erzurum'da cemaatin evlerinde büyüdüm. Cemaat üyesiyim ama FETÖ üyesi değilim. 2010 KPSS'de kopya çektim. Darbe girişimi sonrasında Fethullah Gülen'in yaptığı açıklamaları kınıyorum" dedi.

ENSONHABER

FETÖ üyesi değilmiş..Ha ha ha....Asena'nın işiydi kıvırmak...

Harun Buz
4 yıl önce - Prş 04 Ağu 2016, 22:02

Evlat 2010 Kpss 78 puanla malesef bosta kaldi.o zaman da umutlar emekler uctu gitti..umarim o donemde yerlesenlerin nasil yerlestikleri aciklanir...yoksa hakimi helal etmiyorum baba olarak

serkanvmp
3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 17:53

Gülen Terör Örgütü'nün çaldığı kpss sorularıyla ilgili yeni bilgiler

Alıntı:

2010 yılındaki sınavda “doğru yanıtları bilerek” öğretmen olan 102 kadının kocaları, 15 Temmuz darbe girişiminde aktif rol oynayan subaylardan başkası değildi.

Eğer KPSS soruşturması Fetullahçı çeteyi ortaya çıkarmak amacıyla yürütülmüş olsaydı, darbeci 102 subayın cemaat ilişkisi de ortaya çıkacaktı.

http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/mehmet-y-yilm ...i_40196987

Misafir bc2

3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 19:54

O günlerde hile yok diyen devlet yetkileleri bugün fetö ile kapışınca hileyi görüyor. O zamanlar da bu sınava girenler ve aileleri heryerde bunu dile getirdi, ama devletin bakanları çıktılar bunlar söylentiden ibaret dediler. Adalet bu mu şimdi ? Benim kimseye güvenim yok. Fetö nün zamanında yaptıklarına müsaade edenler gözümde fetö kadar suçludur. Bu görüşüm 2010 kpss mağduru olarak artık beleş memurlukta verseler değişmeyecek. Bir suça göz yumanlar işleyenler kadar suçludur.

yusufyuşa23
3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 20:02

Özellikle MEB Bakanı Hüseyin Çelik'in de alınması lazım

Misafir bc2

3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 20:09

2010 yılında milli eğitim bakanı ismet yılmaz dı şuanda bakan olan. 2010 yılında yök başkanı Yusuf ziya Özcandı. Bu isimler gevrek gevrek kopya iddaaları incelendi hiç bir kopya izi bulunamadı diye açıklamalar yaptılar. Olay mahkemeye taşındı yine cemaat savcı ve hakimleri kopya izine rastlamadık dedi. Bu pisliği yapanların ele başları hala serbest serbest dolaşıyor hatta bazıları hükümette hala üst düzey noktada görev yapıyor. at izi it izine karışmış durumda. Hükümet cemaatten kendini temizleyemeyecek kadar pisliğe batmış durumda uzun vadede bu daha da ortaya çıkacak. Hele o Arınç denen adamı almıyorlar çünkü gayet belgeleri şüyu buyu olan bir adam ateşten gömlek. Bakalım ona dasıra gelecek ve onun elindeki inciler ortay dökülecek mi ? Eğer olura Akp de görev yapmış eski bakanların yarısından fazlası ve mevcut bir kaç bakan hapse girer.

Misafir e06

3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 20:16

Bence en ktirik isimlerden biri aslında İsmet Yılmaz. Bu kpss hileleri döneminde adam milli eğitim bakanıydı.
Orduda da fetöcülerin üst konumlara geldiğinde paso milli savunma bakanıydı. Adam nereye girdiyse orada cemaatçiler çok hızlı rütbe atladı ve üslendi. İsmet yılmaz ciddi şekilde soruşturulmadan devletteki cemaat yapısı çözülmüş sayılmaz.

Misafir 3c8

3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 21:31

Dışarıda bolca fetöcü kontenjanından kadro almış memur var. Özellikle mülakat ile alım yapan adliyede.

sayfa 72
« önceki   123 ... 71727374   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET