Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Haldun Turan

9 yıl önce - Pzr 15 Ağu 2010, 12:30
Balıkesir - Ayvalık - Akkuşlar Dinlenme Tesisleri

Akkuşlar
İzmir-Çanakkale karayolu üzerinde Sarımsaklı sapağı ve Ayvalık kavşağı arasında olan faal bir dinlenme tesisi.Burada şehirler arası bazı otobüsler duruyor ve hususi arabalar da mola veriyor.Lahmacunu süper ve büyük. Özel spesiyalleri de var harika gerçekten.Yayık ayranlarını da tavsiye ederim.Akkuşlara bir çok ünlü gelmiş.Fotoğraflarını gördüm bu kişilerin.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

9 yıl önce - Pts 16 Ağu 2010, 21:24

Akkuşlar paylaşımlarımı bitirirken yolu buradan geçenlere Akkuşların özel spesiyali ve büyük lahmacunlarından yemelerini şiddetle tavsiye ediyorum

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

6 yıl önce - Sal 01 Ekm 2013, 22:51

3 yıl aradan sonra Akkuşlar başlığını canlandırmak hoş oldu.

Bu yaz buraya arkadaşla lahmacun yemeye gittik. Ben acılı aldım fiyatı 6 lira gayet doyurucu ve süper. Ayranı da köpüklü ve leziz.

Akkuşlar Ayvalık - Sarımsaklı arasında. Burada Metro ve Kamil Koç otobüsleri mola veriyor. Akkuşların hemen yakındaki Bilen tur mevkisinde köfte salonu ve minik bir oteli açılmış.

(+)

(+)

(+)

(+)

0345 özer er

6 yıl önce - Çrş 02 Ekm 2013, 19:54

çok güzel görünüyor.
önce resim çekilir sonra yenir bu haldun işi,afiyet olsun.

nursel0707
5 yıl önce - Pts 11 May 2015, 19:43
şikayet

Selam.canakkale gezimizden sonra tur organizatorumuzun azizligine ugrayip akkuslar tesislerine mecbur bırakıldik. Petrole bağlı tuvaletler ücretli! ! .Üstelik leş gibi. Tahret musluğu ve sifon bozuk.bunu söylediğimiz yaşlı bey uzerimize yürüdü. Neyse ordan sagsalim çıktık. Acıktık. Mecburen akkuslar lokantaya geçtik. 2 adam 1 genç bayan var bayan çok sinirli. Çorba soruyosun bekle!diyor.cay soruyosun yok!diyor. Kirli çay bardaklarindan tezgah görünmüyor. Neyse çorba geldi. Self servis aldık. Kasık dedim.yikaniyor bekle! Dedim bugün kaç otobüs geçti biliyomusun burdan!dıye cikisti. Beni ilgilendirir mi?madem yogunsun eleman tut! Üstelik corba 6lira. Bedava dagitsan derim yorulmus Hayır yaparken Diye. kaşık buldular geldiler. Eskimiş yırtık atlet parcasiyla kurulama yapıp verdiler.hijyen sıfır. Nezaket yok.guler yüz birbirlerine bile yok.asla ugramayacagim tek yer..bilginize. .

sayfa 1
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler