Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa'dan Klasik Otomobiller
123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Gökhan AsGül
8 yıl önce - Pzr 15 Ağu 2010, 00:58
Bursa'dan Klasik Otomobiller

Bursa'da gördğüm kadar ile birçok klasik otomobil var. Zamanım oldukça bunların fotoğraflarını çekiyorum. Bugüne kadar paylaşmama sebebim bir başlık olmamasıydı. Bundan sonra Bursa'nında klasik otomobiller başlığı olacak.

İlk fotoğrafım 1950 md. Peugoet 203. Bu güne kadar hiç görmediğim bir otomobildi. Küçük Sanayi bölgesinde bir oto yıkamacının önünde rastladım ve fotoğrafladım. İşin en güzel yanı 60 yaşındaki delikanlının tıkır-tıkır çalışmasıydı. 2.kuşak sahibi ile biraz konuşma imkanımda oldu. Babasından kalan bu arabayı çok sevdiğini ve yaşatmak adına epey bir masraf yaptığını ifade etti.

En son Gökhan AsGül tarafından Pzr 15 Ağu 2010, 18:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gökhan AsGül
8 yıl önce - Cmt 28 Ağu 2010, 23:38
... Woswos minibüs ...

70'li yıllardan bir minibüs klasiği - Üstündeki Kurbaa yazısı ile bir fastfood aracına dönüşmüş ve plakası çıkarılmış bir halde Beşevler Küçük Sanayi sitesi girişinde mahsun bir şekilde duruyor

Gökhan AsGül
8 yıl önce - Prş 02 Eyl 2010, 23:42

İnkaya'da son anda görüntülediğim ihtiyar delikanlı

Gökhan AsGül
8 yıl önce - Cum 17 Eyl 2010, 22:53

llgilenenler için bir haber vereyim

Alıntı:
Bursa Rotary Kulübü tarafından Klasik Otomobil Kulübü ve Korupark Alışveriş Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen 'Bursa Klasik Otomobil Rallisi' start alıyor.

18 Eylül 2010 Saat 12.00 Korupark

Haberin tamamı aşağıdaki linkte:

http://www.beyazgazete.com/haber/2010/09/16/bursa ...liyor.html

Nusret Karakaya
8 yıl önce - Cmt 18 Eyl 2010, 19:35

Bugün otobüste iken birsürü klasik araç gördüm ama yakalayamadım

Durakta beklerken çektiğim Mercedes
(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 171819   sonraki »