Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Murat ALVUR
8 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 01:22

TFF, ÜNYE ŞEHİR STADI'NDA İNCELEME YAPTI -ÜNYESPOR KULÜBÜ BAŞKANI ZORLU: -"ARSİN MAÇININ ÜNYE'DE OYNAYACAĞIMIZA İNANIYORUM"

Ünyespor'un, Arsinspor maçını Ünye Şehir Stadı'nda oynamak üzere yaptığı başvuru sonrası şehir stadı denetleme ekibi tarafından incelendi. Ünyespor Kulübü Başkanı Ömer Zorlu, "Arsin maçını Ünye'de oynayacağımıza inanıyorum" dedi.
16.03.2011 20:52

Ünyespor'un, Arsinspor maçını Ünye Şehir Stadı'nda oynamak üzere yaptığı başvuru sonrası şehir stadı denetleme ekibi tarafından incelendi. Ünyespor Kulübü Başkanı Ömer Zorlu, "Arsin maçını Ünye'de oynayacağımıza inanıyorum" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)'den Ünye'ye gelen denetim üyeleri, Ünye Şehir Stadı'nda bugün inceleme yaptı. İnceleme sırasında fotoğraflandırarak stadın son durumuna ilişkin bilgi alan denetçiler, bu hafta Ünyespor'un pazar günü evinde oynayacağı Arsinspor maçına Ünye Şehir Stadı'nda oynayıp oynamayacağına karar verecek.

İnceleme sonrası açıklama yapan Ünyespor Kulüp Başkanı Ömer Zorlu, şehir stadına ilişkin son durumu TFF bir denetimci göndererek denetlemek istediğini söyledi.

Denetimci raporuyla birlikte fotoğrafların federasyona gönderileceğini ve gerekli kararı federasyonun vereceğini belirten Ömer Zorlu, şunları kaydetti:

"Denetimden önce federasyon yetkilileri ile bu konuyu görüşmüştük ve Ünyespor'un artık tahammülü kalmadığını, kendi sahasında oynamak istediğini uygun bir dille anlatmıştık. Onlar da prosedürün yerine gelmesini, denetçinin gelip raporunu göndermesini istemişti. Şimdi denetçi geldi ve bu akşam federasyona raporunu sunacak. Büyük ihtimalle federasyon resimleri ve raporu inceler, yarın öğleden önce ben federasyondaki stat güvenliği ile ilgilenen müdürü arayıp konuyla ilgili fikrini soracağım. Yüzde 80 veya 90 olumlu karar olacağına inanıyorum. Çünkü sizler de gördünüz bir takımın soyunması, giyinmesi, duş alması, lavabosu tuvaletiyle alakalı gereken her şeyi yaptık. Tabi her şey uygun mu, kesinlikle değil. Bunu bizler de biliyoruz, federasyon da biliyor. Fakat burada zorunluluk arz eden bir durum var. Ünyespor, evinde toplam 4 maç oynanacak. O yüzden ben izin vereceklerine inanıyorum. Arsin maçını Ünye'de oynayacağımıza inanıyorum."

Ünyesporlu futbolcuların antrenman yaparak Arsin maçına hazırlandığını ve morallerinin yerinde olduğunu da ifade eden Zorlu, "Önümüzde zorlu bir Arsin maçı var, bize karşı bir takım. Zaten Arsin'i geçersek Hatayspor ile final maçı oynayacağımıza inanıyorum. Futbolcular da bu önemin bilincindeler. Takım şu anda şampiyonluğa inanmış durumda. İnşallah bu durumda devam ederiz" diye konuştu.

Kaynak : http://www.haber3.com/tff,-unye-sehir-stadinda-in ...itial=true

Fatih52

8 yıl önce - Pts 11 Nis 2011, 18:45

Ordu - Ünye - Şehir Stadı

[b]KAYNAK[/Süperligde çok takımın stadından daha güzel

Fatih52

8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 17:31

Ordu - Ünye - Şehir Stadı

Kaynak

Eren Özgün
8 yıl önce - Pts 27 Hzr 2011, 17:45

yeni resimler yokmu ?

Behçet Salgın
8 yıl önce - Cum 12 Ağu 2011, 16:32

ünye stadinin protokol tribünüde nihayet bitmis bulunmaktadir! gercekten olaganüstü olmus bence... yaptiranin ellerine saglik...
catisida kolonsuz, urfa stadini andiriyor

simdi sadece 1 kale arkasi kaldi geriye.. o kale arkasida yapilirsa kutu gibi bir stat ortaya cikacak!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fotograflarin kaynagi: http://www.hizmettv.com.tr/haber_detay.asp?haberID=5864
not: bu link'te stadin haberide yer aliyor ancak buraya kopyalayamadim!

Fatih52

8 yıl önce - Cum 26 Ağu 2011, 01:42

Müthiş bir stad oldu.Ordusporda burda 1-2 maç yapmalı.

rakiholic

8 yıl önce - Pzr 28 Ağu 2011, 23:07

bu stad mali yönünden nasil gerceklesti? belediyeden mi yapildi? cevaba cok sevinirim

adnan41
8 yıl önce - Pts 29 Ağu 2011, 00:55

Yapana ve yaptırana helal olsun mükemmel bi stad olmuş bence orduspor ünye halkına jest yapıp bi kaç tane maçını burda oynamalı bence 18 eylül stadından daha güzel ve akustik açıdan daha etkili bi stad görünümünde, emeği geçenleri canı yürekten kutluyorum....

Tahir Taşkıran
8 yıl önce - Cmt 03 Eyl 2011, 01:26

Maraton tribünün ilk sıraları biraz yüksek geldi...Zemine sıfır degil .....İzleme olanaklarını düşürüyormu acaba???????

06rüstem06

8 yıl önce - Cmt 03 Eyl 2011, 06:26

ben ünyenin baskani olsam orduya kiralardim en azindan gelir elde ederler ve büyük bir jest yapmis olurlar.ama orduspor alisik oldugu statdan cikarmi hmm cikar cikar

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET