Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
demirkartal
9 yıl önce - Pts 18 Ekm 2010, 15:46

Bravo.. Harika .
Anadolu şu eski stad mimarisinden yavaş yavaş uzaklaşıyor..

Fahrettin M
9 yıl önce - Sal 19 Ekm 2010, 11:24

Gördüğüm kadarıyla atletizm pisti kaldırılmış ve stad tamamen futbol için kullanılmak üzere yeniden yapılmış.
Yazık... En azından daha 3. ligdeki bir takımın kullandığı bir stadyumun sadece futbol stadı yapılmasındaki amaç ne anlamış değilim. Umarım ordu da atletizm pisti vardır, eğer yoksa nevin yanıt gibilerin artık en azından ordudan çıkmasını beklemek ahmaklık olur.Sonra da diyorsunuz neden devşirme atletler var, işte bu zihniyet yüzünden.En azından her il de bir atletizm pisti olmalı ki gençler de kullanabilsin ama nerde bizde o düşünce?..

Son olarak şunu söylemek istiyorum gerçekten ordu adına üzüldüğümü belirteyim, ordulu arkadaşlar umarım atletizm pisti vardır, bilgisi olan varsa söyleyebilrmi
Alıntı:

İlk önce şunu belirteyim 1.sayfadaki 1.resim Ünye stadı değil Ordu 19 Eylül Stadı.Konuyu açan arkadaş karıştırdı herhalde.

Evet Ordudaki stadda atletizm pisti var.Hatta benim bildiği kadarıyla gülle atmak için bile o yuvarlak alan vardı.Şimdi hala duruyormu yoksa kaldırdılarmı onu bilmiyorum.

Ünye stadındaki atletizm pistinin kaldırılması bencede çok anlamsız.Tribünleri 18 binkişilk yapacağına 10 veya 12 bin kişilik yaparsın atletizm pistide durur.Ünyesporun şu anki durumuna göre 18 bin kişilik tribün zaten fazla.Spor sadece futboldan ibaret değil.

Tuna T.
9 yıl önce - Sal 19 Ekm 2010, 22:46

üstü kapatılacakmı komple Tribünlerin ?

bayrampaşa
9 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2010, 21:21

http://www.unyespor.org.tr/index.php?option=com_c ...p;Itemid=7

bu hafta ünyenin bayrampaşamla lig maçı var onun raportajı var stadla ilgili değil :)ama stad çalışmalarını arada gözüküyor fikir açısından mesaj attım

Fatih52

8 yıl önce - Cmt 23 Ekm 2010, 13:18

Resimde arkada görünüyor.
Ünyeden foto bekliyoruz.

Misafir takım taraftarı tribünü

Fatih52

8 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 18:50

Ünye stadı son hali

Tuna T.
8 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 18:57

Resimlerin için Teşekkürler Fatih Kardeş, Tribün bitiğinde 4 Köşe kapanıp , şu anki yapılan Tribünün Üstü kapanıyor galiba ?

Behçet Salgın
8 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 19:05

fatih arkadasim senin gönderdigin fotograflarda görünüyorki.. tribünlerdeki turuncu koltuklarin neredeyse tamami sökülmüs.. bunun nedeni nedir biliyormusunuz?

Fatih52

8 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 19:33

Yenilemek için olabilir.

M. Akif Ilbeyli

8 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 19:43

Sevgili Ordulu dostlar Ordu - Sivas dereyolu projesinden fotoraflar bekliyoruz.

Tüneller bitdi, tünellerin isiklandirilmasi ve teknik donanimlari ve sanat yapilari ne durumda ORDU lu hemsehrilerimizden fotoraf bekliyorum baslik sitemizde var zaten.

Karadenizin Incisi Orduya SELAMLAR.

Boztepe bekle beni geliyorum.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET