Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Volkan
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 01:29
[İST-C2.01] - Füniküler - Taksim-Kabataş (Açılışa Kadar Olan Süreç)

bu proje 2004de biticek.
design olarak cok güzel gözüküyor.
bence istanbul icin cok büyük bir basari bu.

messiah_haktan

17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 01:59

tebrikler,nerden buldun bu resmi?Ben finüke diyince böyle eski tüneldeki vagonlar gibi bisey yaparlar sanmstim!

Selcuk
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 10:06

Istanbul Ulasim icin baya cok Projeler yapiyor! Ama daha ypilmasi cok var! Istanbul´da 1 milyon kayitli arabalar var ve hep Trafik Chaoslari oluyor! Londra´da sadece 250.000 kayitli araba var ve orda simdi para aliyorlar!

Levent
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 14:14

Selcuk dogru soyledin. Londra'da bu uygulama yeni basladi. Sehir merkezine arabasiyla gitmek isteyenler onceden £5 odemek zorunda. Oldukca pahalli bence. Burada cok olay oldu ve ilk basta herkes tepkiyle karsiladi ama simdi Londra merkezi o kadar rahat ve sessiz oldu ki gazetelerde uygulamadan buyuk basari diye soz ediyorlar.

Selcuk
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 14:28

Istanbul´da da yapilmali?

Levent
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 14:37

Evet ama Istanbul'un yapisi cok farkli, neresi merkez kabul edilecek? Bana gore Eminonu civari. Daha oncede belirtmistim, belediye secimlerinde bir partinin Eminonu adayi eger secilirse butun tarihi yarimadayi trafige kapatacak ve acik hava muzesi yapacakti bence super bir fikir.
Bizim politikacilarimiz oy derdinden bu tur radikal degisiklikler yapmaya cekiniyorlar.

Selcuk
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 15:07

Bilmiyorum neresi yapilmali! Istanbul´da o kadar cok Merkezler var! En önemlisi bence Taksim! Taksimin etrafini Arabalar icin bütün kapatilmali! Ve o zaman Taksim´i güzel bir Meydan yapilir! Istanbul cok karisik yapilmis! Gecekondulardan gecilmiyor!

Ve su Havaray Projesi ne zaman baslanacak yahu? Bu aylarda baslanacakdi hani!

Ahmet

17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 19:31

Alıntı:
Londra´da sadece 250.000 kayitli araba var

SEVGILI KARDESIM BU YANLIS BUNU AKLINDAN CIKAR. LONDRA'DA HER AILEDE EN AZ BIR HATTA IKI ARABA VAR. BU DURUMDA ARABA SAYISI ISTANBULDAN BELKI IKI IC KAT DAHA FAZLADIR. INAN BANA.BEN LONDRADA 5 YILDIR YASIYORUM.[/code]

Selcuk
17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 19:34

londrali demiş ki:
Alıntı:
Londra´da sadece 250.000 kayitli araba var

SEVGILI KARDESIM BU YANLIS BUNU AKLINDAN CIKAR. LONDRA'DA HER AILEDE EN AZ BIR HATTA IKI ARABA VAR. BU DURUMDA ARABA SAYISI ISTANBULDAN BELKI IKI IC KAT DAHA FAZLADIR. INAN BANA.BEN LONDRADA 5 YILDIR YASIYORUM.[/code]

Bilmiyorum ben bu rakami TV´de duydum! Belki 250.000 tek Merkezde olabilir!

messiah_haktan

17 yıl önce - Sal 04 Mar 2003, 20:31

Selcuk bu 250.000 lafini ben 2 gün önce hurriyet'de okudum ama merkez mi bütün istanbul mu onu bilemem,bencede londrada daha cok araba olmasi lazim!

sayfa 1
123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM