Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Gökhan Gök

5 yıl önce - Çrş 02 Tem 2014, 22:24

Alıntı:

İyi de bu adamın siyasi içerikli kitabınının askeriyede okunmasına nasıl izin verdiler.

izin veren yuzbasina sorun, faydali bir kitap olarak görunmus ki izin verilmis, ve uzerinde izin veren askerin rutbesi ve muhuru de vardi

S_Duru
5 yıl önce - Çrş 02 Tem 2014, 22:34

Alıntı:
uzerinde izin veren askerin rutbesi ve muhuru de vardi

O zaman sorun yok. Benim asker olduğum 1999 yılında (28 şubat etkisinin sürdüğü dönem) olsa sıkıntı çıkabilirdi.

Gökhan Gök

5 yıl önce - Çrş 02 Tem 2014, 22:42

Alıntı:
O zaman sorun yok. Benim asker olduğum 1999 yılında (28 şubat etkisinin sürdüğü dönem) olsa sıkıntı çıkabilirdi.

hem kitapda siyasi icerik yokdu sadece dogu daki sorun nasil cözulebilinir, osmanli gecmisimiz vs.. örnek verilierek, bagazi önerilierde bulunulmus

hem kitap 92 de basilmis

ve o kitapdaki önerileri bire bir uygulayan su anki AKP partisi de 2001 de kuruldu yanlisim yoksa

mtoman
3 yıl önce - Çrş 13 Oca 2016, 19:26

Parelel ve Abdullah Gül aşkını bir türlü gizleyemeyen ve 17-25 Aralık sürecinde kendi başına Pensilvanya'ya giderek Erdoğan'a kurulan kumpasın içinde yer aldığı iddia edilen Fehmi Koru Habertürk'ten kovulmuş. Kimsenin de önemsediği yok gibi..

Gülay Göktürk'ün kovulması daha fazla sansasyon yaratmış. Abdullah Gül'ün kaderini de çizerek büyük hata yaptı...İnternet medyasında yer alır artık!

Hasan Pullu
10 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 18:11

Fehmi Koru Almanya için çalışan nevşin mengü programında

Fehmi Koru amerikanci natocu fetocu batıcı medyascope programına konuk olmuş

normal bir ülkede bunlar içeri alınır.bunları destekleyen bunların içeri alınmasına demokrasi karşıtlığı diyen solcular da

Hasan Pullu
7 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 15:39

Alıntı:
normal bir ülkede bunlar içeri alınır.bunları destekleyen bunların içeri alınmasına demokrasi karşıtlığı diyen solcular da

ben iki ay önce söylemişim. Bu adamın dışarda dolaşması hayret verici bir iştir. aynısını bahçeli de demiş

sefer bayraktar

7 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 16:07

Alıntı:
ben iki ay önce söylemişim. Bu adamın dışarda dolaşması hayret verici bir iştir. aynısını bahçeli de demiş

bu adam paralelin ve iktidarın sır kutusu....
bu bi konuşsa ...............................................
ya konuşursa diye dokunamıyorlar.........

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET