Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ŞAFAK

11 yıl önce - Cmt 19 Oca 2008, 16:58
Müzelerin en güzeli TCG EGE fırkateyni ve PİRİ REİS DENİZALTISI

Arkadaşlar sizlere az önce gidip görme imkanı bulduğum bir müzeden bahsetmek istiyorum.Bu müze yüzer bir askeri gemi ve bir denizaltı.İnciraltı Özdilek alışveriş merkezinin karşısında bağlı olan bu müzeyi tam 3 öğrenci 1 ytl karşılığı gezebiliyorsunuz açılış saati sabah 09:00 kapanış saati akşam 16:00 TCG EGE fırkateyni içerisine girdiğiniz an büğüsüyle sizi kaplıyor.Askeri gücümüzü orada bizzat yaşıyor ve görüyorsunuz.Ayrıntılarını anlatmayacağım.Bizzat gidip yaşamanızı istiyorum.Ancak cep telefonu ile çektiğim birkaç resmi siteye forward edeceğim.Ancak sadece şunu söyleyebilirim.İnanın hepimizin gezmesi gereken bir müze.Sizlere eşlik eden askeri personel son derece kibar nazik ve disiplinli kendilerinden gemi hakkında çok güzel bilgiler alıyorsunuz tabii denizaltı'dan bahsetmeme gerek bile yok.Her iki müzenin içerisinde de kendinizi o büyü'ye kaptırıyorsunuz.Değerli izmirli wowturkey ailesi dostlarım kendinize bu pazar bir iyilik yapın ve ailenizle bu müzeyi gezin.Sizlerinde yaşadıklarınızı paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum...Hoşçakalın (resimler geliyor.)

(çok özür dilerim araştırdım ama bulamamıştım açılmış başlık varmış artık orada görüşelim)

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=43897& ...mp;start=0

yüzüklerin efendis
10 yıl önce - Pts 03 Ksm 2008, 23:19
T C G EGE

selam ben sizin araçtırdıgınız ve resimlerini çektiginiz T.C.G EGE gemisinde askerlik yaptım yapmış oldugunuz araştirmayı çok memnun oldum tşk ederim ŞAFAK KARDEŞİM

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet