Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Burç

12 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 09:35

şu ana kadar "sabitlenmesi" istenilen belki düzinelerle başlık oldu.
Bunların hepsi önemli veya kolay bulunması yararlı olabilecek başlıklardı.
Fakat ilk sayfanın yarısına kadar sabitlenmiş başlıklar olması, yarardan çok zarar getirir.
Bu yüzden en başta sadece bir adet sabitlenmiş "önemli konular listesi" başlığı yaptık.
Bütün sabitlenmesi istenilenleri de bunun içine koyduk. (Senin istediğin başlık dahil)
Peki niye sen bunu görmedin?
Ne gariptir ki bu sabitlenen başlıklar kimse tarafından okunmuyor ve hatta görünmüyor bile!
Millet onları atlayıp, direk sabitlenmemiş başlıkları okuyor.

Faruk

12 yıl önce - Cmt 04 Arl 2004, 15:02

Burç Yeni bir başlık açarken konu bölümünde Türkçe harfler kullanilamiyor.Acaba bunu ayarlayabilir misin?

Tunc

12 yıl önce - Cmt 04 Arl 2004, 15:53

Faruk un dedigine bir iki cumle eklemek istiyorum, Word veya diger yazi programlarindaki gibi, Bul degistir turu birsey veya macro yapilabilirmi? yazi uzun olunca karakterleri degistirmek zor oluyor.

Burç

12 yıl önce - Pzr 05 Arl 2004, 00:23

Saffet demiş ki:
Word veya diger yazi programlarindaki gibi, Bul degistir turu birsey veya macro yapilabilirmi? yazi uzun olunca karakterleri degistirmek zor oluyor.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=93183#93183

Barbaros
12 yıl önce - Pts 06 Arl 2004, 02:20

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=10806

Ben bu önerimi yazdığım türk yıldızları başlığında da dile getirmiştim (hatta birde oylama koydum). Sitede bir dizin eksikliği var sanki. Türk yıldızlarını siteye yüklerken haberler ve sohbet dizinine pek uygun olmadığını düşündüm. Acaba ülkemizin tanıtımına yardımcı olabilecek bu tarz farklı konular için ayrı bir dizin oluştursak nasıl olur? Mesela TÜRKİYE gibi bir ismi olabilir veya GURURLARIMIZ ?

Emre_Uzan
12 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 05:39

Bir mesaja puan vermek istediğimizde çıkan sayfada o mesajı tekrar görsek süper olur, tadından yenmez.

alimemo
12 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 14:47

Bir de üye girişi yapmadan puan vermeye kalkınca "puan veremezsiniz" uyarısı yerine giriş ekranı çıksa daha güzel olur.

Taha
12 yıl önce - Cmt 25 Arl 2004, 00:24

Istanbul, Izmir ve Ankara haric diger sehirler bolumunu bolgelere ayirarak kullanilabilir.

örnek:

Akdeniz bolgesi

Kapsayan sehirler: Antalya, Mersin, Mugla vs.

Karadeniz bolgesi

Kapsayan sehirler: Trabzon, Samsun vs.

Iste boyle bolumlere ayirabiliriz. Sonuc'da en iyisini Burc abi yapar, benimkisi sadece bir hatirlatma ve oneriydi.

cinümit
12 yıl önce - Cmt 25 Arl 2004, 21:22

bu sitede gazete okumayan insan olduğunu sanmıyorum.benim isteğim gazeteden kopyala-yapıştır olayının son bulması.belgelere ve yabancı gazetelere karşı değilim ama zaten okuduğum şeylerin yer teşkil etmesine hiç gerek yok.

M.Ali
12 yıl önce - Cmt 25 Arl 2004, 21:32

Ben de senin gibi (yazılar kopyalanacağına link verilse daha iyi olur diye) düşünüyordum, ancak bazı gazeteler arşiv tutmadığı için linkler belli bir zaman sonra ölüyor. Onun için makalelerin siteye taşınmasının faydalı olacağı sonucuna varıldı.

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET