Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Burç

14 yıl önce - Çrş 24 Ksm 2004, 20:51

Hepinizin fikirleri çok güzel ve allah bana vakit verdiği sürece hepsini yapmaya
çalışacağım, yapılacaklar listesine eklendiler. (çok uzun bir liste)
Bazen site hatalar vermeye başlarsa anlayın ki birşeyler eklemeye çalışıyorum..

irfan x
14 yıl önce - Çrş 24 Ksm 2004, 22:56

Birde bazen yanlış anlaşılmaktan dolayı oluşan gereksiz alınganlıklar oluyor. Mesajlara puna verirken "alınganlığa luzum yok" diye bir şık eklenebilir mi?

Burç

14 yıl önce - Çrş 24 Ksm 2004, 22:59

"alınganlıga lüzum yok" şıkkı eksi puan olursa, bence bu sefer haklı olarak alınabilir..

irfan x
14 yıl önce - Prş 25 Ksm 2004, 00:07

Haberler ve sohbet köşesinde spor haberleri nasıl tek bir başlık altında toplanmışsa, Kültür ve Sanat haberleride toplanamaz mı?

ErayPasa

14 yıl önce - Prş 25 Ksm 2004, 13:52

22 sayfa var hepsini okuyamadim .eger bu istek daha evvel gelmisse kusra bakmayin.

Ben genelde yeniden eskiye okuma taraftariyim.Ama her seferinde girdigim bi konun mesaj kisimlarini assigida yapmis oldugun dugmeyle gerceklestiriyorum.Acaba bir profil gibi bir sey olsa siralamayi ona göre ayarlasa????

Saygilarla Eray BALAT

minemm
14 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 14:55

YENİDEN- ESKİYE konusunda hem fikirim güncel yazılardan başlamak tercihimdir , bence diğer bi acil konuysa :

SİTE HARİTASI; kesinlikle aradığım konulara kısa yoldan ulaşmak için konu başlıkları sınıflandırılmalı, Konular başlıkı sayfa bile çok karışmış, gerçi sitede daha yeniyim ama yine de zorlandığım şeyler olabiliyor

Burç

14 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:07

site haritasını her üye yapabilir, lütfen bütün herşeyi "yönetim"den beklemeyelim,
günde bir iki saat ayıran bir üye, bir kaç hafta içinde çok güzel indeksler yapabilir.

VEYSEL

14 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:14

Ana Sayfanın bir köşesinde anlık chat penceresi güzel olmazmıydı ?
Bütün üyeler ortaya konuşsa ) Benim girdiğim sitelerden bazılarında var gayet hoş oluyor siteye biraz daha renk getirir gibime geliyor (bu son sözüm kesin yanlış anlaşılır şimdi tüh)

En azından bir oylama açsak

Ana Sayfada Chat Penceresi

a)İyi Fikir
b)İlgilenmiyorum
c)Berbat bir fikir

nasıl olur ???

Burç

14 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:32

Alıntı:
anlık chat penceresi güzel olmazmıydı ?

Bunu daha önce denedik ve tam bir felaket ile sonuçlandı.
Hızını alamayanlar site içerisinde de gereksiz geyik muhabbetleri 10 katına çıkardı.
"chat" için bol vakti olanlara MSN, ICQ falan gibi programları tavsiye ediyoruz.
Burada seviyeyi korumak için, biraz daha kaliteli ve içerikli yazılar görebilmek için
en son yapılması gereken şey sanırım bu.

VEYSEL

14 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:36

Doğru olabilir aslında her ortamın konsepti farklı böyle bir şey insanların içindeki Geyik canavarını ortaya çıkartacaktır zaten daha öncede denenmiş cevap için teşekkürler

sayfa 13
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET