Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
ErayPasa

12 yıl önce - Prş 25 Ksm 2004, 13:52

22 sayfa var hepsini okuyamadim .eger bu istek daha evvel gelmisse kusra bakmayin.

Ben genelde yeniden eskiye okuma taraftariyim.Ama her seferinde girdigim bi konun mesaj kisimlarini assigida yapmis oldugun dugmeyle gerceklestiriyorum.Acaba bir profil gibi bir sey olsa siralamayi ona göre ayarlasa????

Saygilarla Eray BALAT

minemm
12 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 14:55

YENİDEN- ESKİYE konusunda hem fikirim güncel yazılardan başlamak tercihimdir , bence diğer bi acil konuysa :

SİTE HARİTASI; kesinlikle aradığım konulara kısa yoldan ulaşmak için konu başlıkları sınıflandırılmalı, Konular başlıkı sayfa bile çok karışmış, gerçi sitede daha yeniyim ama yine de zorlandığım şeyler olabiliyor

Burç

12 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:07

site haritasını her üye yapabilir, lütfen bütün herşeyi "yönetim"den beklemeyelim,
günde bir iki saat ayıran bir üye, bir kaç hafta içinde çok güzel indeksler yapabilir.

VEYSEL

12 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:14

Ana Sayfanın bir köşesinde anlık chat penceresi güzel olmazmıydı ?
Bütün üyeler ortaya konuşsa ) Benim girdiğim sitelerden bazılarında var gayet hoş oluyor siteye biraz daha renk getirir gibime geliyor (bu son sözüm kesin yanlış anlaşılır şimdi tüh)

En azından bir oylama açsak

Ana Sayfada Chat Penceresi

a)İyi Fikir
b)İlgilenmiyorum
c)Berbat bir fikir

nasıl olur ???

Burç

12 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:32

Alıntı:
anlık chat penceresi güzel olmazmıydı ?

Bunu daha önce denedik ve tam bir felaket ile sonuçlandı.
Hızını alamayanlar site içerisinde de gereksiz geyik muhabbetleri 10 katına çıkardı.
"chat" için bol vakti olanlara MSN, ICQ falan gibi programları tavsiye ediyoruz.
Burada seviyeyi korumak için, biraz daha kaliteli ve içerikli yazılar görebilmek için
en son yapılması gereken şey sanırım bu.

VEYSEL

12 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2004, 15:36

Doğru olabilir aslında her ortamın konsepti farklı böyle bir şey insanların içindeki Geyik canavarını ortaya çıkartacaktır zaten daha öncede denenmiş cevap için teşekkürler

Faruk

12 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 00:49

Acaba Bu zamana kadar seçilen Ayin fotograflarini bir başlik altinda toplasak nasil olur ?

Burç

12 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 00:54

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=87270

ASLI
12 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 01:05

Simdi anasayfayi acmamla icim aciliverdi... Burc fotograflar muhtesem olmus.. Cekenlerin eline, akil edip anasayfaya koyanlarin aklina saglik. Eee tabi bu kadar fotojenik olan ulkemize de saglik! Site olarak her gecen gun daha iyiye gidiyoruz. Aynen devam!

Ati
12 yıl önce - Cum 03 Arl 2004, 04:15

Alıntı:
Okhan böyle bir çalışma yaptı zaten :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=8258

Ayin fotograflari basliginin sabitlenmesi taraftariyim...
Haberler ve Sohbet´e giren gecmis aylarda hangi fotograflarin
dereceye girdigini bir cirpida gorebilir.

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET