Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Burç

13 yıl önce - Cum 19 Ksm 2004, 20:41

Sitemizin geyiği bile kaliteli ve seviyeli valla...

Alp
13 yıl önce - Çrş 24 Ksm 2004, 18:24

Durun durun bir saniye kendimi şimdi geldim...Bir kaç gündür geceli gündüzlü bitirmem gereken işleri - derecelerde yapınca beyin fonksiyonlarımda bazı noktalar uyuşmuş olsalar bile bunlara bir cevap dönmek istedim...

Sevgili Tolga bu kadar neden hiddetlendiğini ve bilginin kaynağından tut da sitenin içeriğine kadar derinlere indiğini anlayamadım.Belki de anlamak için kendimi zorlamıyorum ondandır.Şimdi diyorum ki ben bu yazıyı hangi gazetede ya da hangi renkli mecmuada gördüm hatırlamıyorum sadece gördüğümü içinde İstanbul ve anıtlarını içeriyor diye kopyalayıp yapıştırmıştım.Bundan önceki mesajlarda böyle bir uyarıyı ben de İrfan arkadaşım için yapmıştım.Sadece link verilse daha iyi olur mu diye ben de bir tufaya düştüm anlayacağın.Senin ilgi konun olan bu konuları bir daha doğru olsalar bile buraya taşıyacağımı sanmıyorum Tırstım işin açıkcası.Hani bu kadar önemli bir bilimsel durum olacağını bilseydim kesinlikle yapmazdım açıkcası.Öyle bir duruma gelmiş ki sitede geyik faaliyetleri...Gece kapın çalınır,içeriye 3 takım elbiseli tarih savunucusu girer ve başlarlar sorguya...O yazıyı sen mi yazdın?Neden wowturkey de yayınladın amacın ne????

VEYSEL

13 yıl önce - Çrş 24 Ksm 2004, 19:19

SHOW TV Ana haber bülteni dün gece sayın Göncüoğlunu haber yapıp konulara açıklık getirtti konunun gerçekten bilimsel bir araştırma ürünü olduğu kesin ve sadece bu yazılanların mit olarak ele alındığını kendisi açıkladı

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet