Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ekrem kara
11 yıl önce - Pzr 07 Eyl 2008, 22:10

ahmet gediz efecan yaptığınız bu ziyaretten tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum ve devamının gelmesini diliyorum.

Yasin Efesoy

11 yıl önce - Pzr 07 Eyl 2008, 22:17

Seyrek Belediye Başkanımız Sayın Nurgül UÇAR, Ege-Ulaşım Ekibimizin ESHOT ile görüşmesinden işbirliği içerisinde çalışmalar yapmasına kadar birçok önemli noktada bize önayak oldu; yeri geldi bizzat çalışmalarımızla ilgilenerek ESHOT ile ekibimiz arasında bir köprü oluşturdu. Bundan dolayı Ege-Ulaşım Ekibimiz Sayın Başkanımıza minnettardır.

Ben bu ilk iki katılımda ekibimizle birlikte olamadım, fakat Denizli'den adım adım durumları takip ettim. Ekibimiz gerçekten büyük gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekibimiz adına bu ziyareti gerçekleştiren Efecan, Ahmet ve Gediz'i tebrik ediyorum.

Ekibimiz daha birçok iştirakle karşınızda olacak inşallah...

Yasin EFESOY

Ahmet AKBULUT

11 yıl önce - Pzr 07 Eyl 2008, 23:07

Güzel bir toplantıyı Ege -Ulaşım adına gerçekleştirdik.Bu yılki planlarımızda bütün Ulaşım birimlerini ve En önemlisi Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret etmek istiyoruz.Fırsat buldukça bu buluşmaları gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız.Bu konuda WowTURKEY.com olarak hepimize görev düşmektedir.Sitemizde bu düzen,seviye ve konulardaki hakimiyetimizi korudukça işlerimiz ve karşımızdakilerin bizlere ilgisi daha büyük olacağına inanıyorum.

2004 yılında İzmir'in en iyi belediye başkanı seçilen ayrıca Ege'nin tek kadın belediye başkanı Nurgül Uçar Hanımefendiye göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

iftar yemeğinden sonra grubumuz üyeleri çaylarını içerken...

saygılarımla
Ahmet AKBULUT

coşkun tuncer
11 yıl önce - Pzr 07 Eyl 2008, 23:46

Arkadaşlarım yine süper bir ziyarete imza atmışlar

WowTurkey adına buradan Seyrek Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunmak isterim

Efecan Ahmet ve Gediz dostlarımı böyle faaliyetlerinden dolayı tebrik ederim

şimdilik esen kalın başarılarınızın devamını dilerim

Emre Güray
11 yıl önce - Pzr 07 Eyl 2008, 23:51

Sevgili hemşerilerimi yürekten tebrik ederim. Onların girişimlerine olumlu yanıtlarını eksik etmeyen büyüklerinede teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah daha nice güzellikleri bizlerle paylaşırsınız. Allah başarılarınızı daim etsin.

HAKAN©

11 yıl önce - Pts 08 Eyl 2008, 11:09

Tebrikler gençler.

Sayenizde, gözüm arkada kalmayacak.

Bülent
11 yıl önce - Pts 08 Eyl 2008, 14:22

Ilk önce yildönümü kutlamasi, simdi de Seyrek Belediye baskani ziyareti. Cok güzel gelismeler bunlar. Tebrikler.

Remzi BÜLBÜL
11 yıl önce - Sal 09 Eyl 2008, 22:38

Gediz Çiçek, Ahmet Akbulut ve Efecan Barut arkadaşlarıma Ege Ulaşım Bölümü adına gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler için tebriklerimi sunuyorum ve teşekkür ediyorum. Bu güzel ziyaretlerinin devamını diler, başarılar dilerim...
Saygılarımla...

Eren Durdabak
11 yıl önce - Cmt 13 Eyl 2008, 11:01

Ahmet Akbulut,Efecan ve GeDİZ arkadaşlarımızı tebrik ederim ve nasiyatlarımı sunarım.Gerçek güzel çalışma olmuş .

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege