Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Nilüfer - Fatih Lisesi

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
yigitRh-
9 yıl önce - Çrş 03 Eyl 2008, 19:57
Nilüfer - Fatih Lisesi

BURSA NİLÜFER FATİH LİSESİ

Eğitim Öğretime 1992-1993 Eğitim Öğretim yılında Genel Lise olarak başlamış, 1994-1995 Eğitim Öğretim yılında bünyesinde Yabancı Dil Ağırlıklı Lise de açılmıştır.
Fatih Lisesinde Fen, TM, Sosyal, Yabancı Dil alanları bulunmaktadır. Genel Lisede Eğitim Öğretim 4 yıl olup, Yabancı Lisede Hazırlık+3 yıldır.
Okulumuzda ikili öğretim yapılmaktadır.Okulumuz 2005 ÖSS'de çok yüksek bir başarı göstererek Genel lise bölümü Bursa'daki tüm genel liseler içinde en fazla üniversiteye öğrenci sokan 4. okul,Sayısal Bursa 1.si,Matematik Ortalamasında Bursa 1.si,Fizik ortalamasında Bursa 1.si,Kimya ortalamasında Bursa 2.si olmuştur.
Akademik başarısının yanı sıra kültür,sanat,spor dallarında da başarıya imza atmıştır.Dart spor dalında Türkiye şampiyonu olan okulumuz öğrencisi Gamze Başaran göğsümüzü kabartmıştır.
Nilüfer Spor Şenliğinde de futbol takımımız güçlü rakiplerini geride bırakarak şampiyon olmuştur.

ÇOĞU KİŞİ BU OKULU KÖTÜ PİS BELALI TEMBEL BİR OKUL OLARAK TANIR
BENDE BU OKULA BAŞLAMADAN ÖNCE ÖYLE DÜŞÜNYORDUM
ANCAK OKULA ZORLA BAŞLASAMDA AYLAR GEÇTİKÇE SEVMEYE BAŞLADIM HİÇ SANILDIĞI GİBİ BİR OKUL DEĞİL
TEMİZ EĞİTİMİ SÜPER ÖĞRETMENLERİ SÜPER ÖĞRENCİLER SÜPER HERŞEYİYLE BURSANIN EN GÜZEL LİSELERİNDEN BİRİ BENCE

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA