Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
garip yayla
10 yıl önce - Prş 21 Ağu 2008, 13:45

Bunlarin erkekligi bu kadar bomba koyup kacmak , kendi üstünde patlatmak.Kokusmus dag insanlari ekmegini yedigi vatana yaptiklarina bakin.


terör örgütü kuranlar ve destekleyener hepinizin sonu köpek gibi ölmek


Muhittin_Ayvalık
10 yıl önce - Prş 21 Ağu 2008, 13:59

Bu mesajı sayın site halkına çalışmakta olduğum acil servisin bilgisayarından yazmaktayım..
bomba patladığı anda telefonların ardı arkası kesilmedi ve çağırıldık hemen apar topar gittik ve yaralıların durumlarını kontrol edip hastanelere taşıdık şu anda gelen habere göre 3 kişinin durumu dışından diğer kişilerin durumu ağır sizi bilgilendirmeye elimden geldiğince devam edeceğim şimdilik iyi günler..


Orkun
10 yıl önce - Prş 21 Ağu 2008, 14:11

YETER ARTIK, YETER!!!!!...

Dağdaki terörü geçtim içimizde yaşıyorlar. Masum insanlarımızı öldürüyorlar. Ne amaçları var ne hedefleri rastgele bombalı eylem yapıyorlar. Artık ciddi önlem alma vakti geldi. İdam cezasını geri getireceksin. Tüm teröristleri bir haftada idam edeecksin. Çok ağır olacak kanunlar. Hapislerde besleyip sonrada salmayacaksın. En başta imralıdakini ölüreceksin. İster kahraman olsun ister ne olursa olsun. Yeter artık. AB uyum yasalarıymış.

İnsan öldüren birinin insan hakkı yoktur.[/quote]ŞAFAK

10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 18:45

Arkadaşlar Fareleri bilirmisiniz fareleri lağımlarda yaşayan fareleri.Hep gece çıkarlar deliklerinden hep bişeylere zarar verir ama etrafta tıkırtı duydumu kaçar deliğine.Hep lağımlarda yaşar pisliğin içerisinde geçirirler ömürlerini.Ama insan DNA'sına en yakın DNA'onlarınkidir.Aynen bu şerefsizlerde öyle insan DNA'sına yakın birer lağım fareleri.Gece çıkıp ortaya zarar vermek istediği güvenlik güçlerinden eylemi yapınca köşe bucak kaçan lağım fareleri.Buradan seslenmek istiyorum onlara insanmısınız siz sizin gerilla taktiği dediğiniz şey bizim lağımlara gönderdiğimiz şeyler kadar bile değerli değil..

Mete_izm

10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 18:57

Orkun Bey'e katılıyorum. Başkalarının yaşama hakkını tehlikeye atanların veya alanların yaşama hakkı olmamalı. Ta ki insan gibi yaşamayı öğrenip gerçekten İNSAN olana kadar.umutyolu
10 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2008, 18:31

Alıntı:

Bombacılar yakalandı


İzmir ve Diyarbakır'da gözaltına alınan zanlıların PKK üyesi oldukları belirlendi

İzmir'in Konak ilçesinde meydana gelen patlamaya ilişkin olarak, olayın failleri olduğu iddiasıyla Diyarbakır'da 3, faillere ''yardım ve yataklık'' yaptıkları gerekçesiyle İzmir'de 2 kişi yakalandı.

İzmir'in Konak ilçesinde meydana gelen patlamaya ilişkin olarak yürütülen soruşturma kapsamında Diyarbakır ve İzmir'de gözaltına alınan zanlıların, terör örgütü PKK üyesi oldukları belirlendi.

Patlamanın failleri olduğu iddiasıyla Diyarbakır'da yakalanan 3 kişiye ''yardım ve yataklık'' yaptıkları gerekçesiyle İzmir'de gözaltına alınan 2 kişi, sağlık raporlarının alınmasının ardından sorgulanmak üzere Bozyaka'daki Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünün bulunduğu hizmet binasına getirildi.

Zanlılardan biri, hizmet binasına getirilişi sırasında gazetecilerin soruları üzerine, olayla ilgisinin bulunmadığını söyledi.

Öte yandan, olayla ilgili soruşturmayı sürdüren polisin, İzmir'de 1 kişiyi daha gözaltına aldığı, böylece gözaltında bulunan kişi sayısının 6'ya yükseldiği açıklandı.

Zanlıların terör örgütü PKK üyesi oldukları belirtilirken, Diyarbakır'da yakalanan 3 kişinin İzmir'e gönderileceği bildirildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, patlamayı gerçekleştiren 3 zanlının, olayın ardından otomobil kiralayarak Diyarbakır'a gittikleri tespit edildi.

Söz konusu 3 zanlı düzenlenen operasyonla Diyarbakır'da yakalandı.

İzmir'in Konak ilçesinde önceki gün park halindeki otomobile yerleştirilen patlayıcının, polisleri taşıyan midibüs ile orduevine ait otomobilin Yeşillik Caddesi'nden geçtiği sırada patlatılması sonucu 3'ü asker, 7'si polis 16 kişi yaralanmıştı.

Kaynak : AA

Kaynak : http://www.haberturk.com/haber.asp?id=92979&c ...2008/08/23


pkk nın artık şehirlerde herkeze saldırdığının açıkça kanıtıdır bu. Bunun için çok dikkatli olmalıyız ve polis - emniyet güçlerine elimizden geldiğince yardmcı olmalıyız. Özellikle şüpheli paket ve kişiler hakkında.

Teşekkürler.


En son umutyolu tarafından Cmt 23 Ağu 2008, 19:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Bangir
10 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2008, 18:35

bomba yüklü araç polislerin olduğu bölgeye giderken zamanlama hatası yaparak 3 saniye önce patlamış eğer biraz daha geç patlasaymış çok sayıda polisin bugün cenazesi kalkabilirdi ve çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybedebilirdi anlayacağıız Allah korumuş.sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet