Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2265
konyali vural
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 14:09

Alıntı:
2- bill gates edirneden toprak almadı sadece dedikodusu çıktı ki o alsa bu satışa da karşı çıkarız

yav benim kayınçolar edirneli benden iyimi bilecen. bil gatesl bir adam vasıtasıyla edirnedeki arsaları topluyor. edirnenin yarısını almış.

haydi ses çıkarsana bunada. ama şimdi senin için bill gatesin türkiyeden toprak alması bir gururlandırma meselesidir

Rasim11
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 22:13

Alıntı:
yav benim kayınçolar edirneli benden iyimi bilecen. bil gatesl bir adam vasıtasıyla edirnedeki arsaları topluyor. edirnenin yarısını almış.

haydi ses çıkarsana bunada. ama şimdi senin için bill gatesin türkiyeden toprak alması bir gururlandırma meselesidir

Benim bir tarafım Edirne, tabiki senden iyi bileceğim ! O haber senin gibilerin uydurmasıdır

konyali vural
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 23:49

Alıntı:
Benim bir tarafım Edirne, tabiki senden iyi bileceğim ! O haber senin gibilerin uydurmasıdır

senin dünyadan hberin yok demekki. bizzat benim kayınçonun komşusunun arsasını satın aldı

ffamer
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 00:11

Konyaliağbi senin kayincodan sorsak, kayinconun komsusuna ulassak ileriye dönük ufak bi arsa yatirimi da biz yapsak arsanın parsel nosunu sevabina alsak mı ağbi!?

ffamer
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 00:11

Edirnenin yarısını almış mesajını şimdi gördüm konyaliagbi.O zaman parsel no verme ne gerek kalmadı ağbi bu durumda.

En son ffamer tarafından Sal 29 Ksm 2022, 00:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cemoli D18
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 00:19

Alıntı:
Deniz Zeybek

12 saat önce - 11:38 (dün)

Orta gelir grubu için 0,69'dan kredi çıkacak deniyor.
Böyle olursa orta gelir kapışır

Orta gelir grubu diye bahsedilen oluşumun maaş skalası nedir?

boranhoca
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 11:04

Alıntı:
Türkiye’de dış ticaret açığı bir önceki yılın aynı ayına göre %421,7 arttı ve 7 milyar 874 milyon dolara yükseldi.

İhracat %3, ithalat %31,4 arttı.

Bu ay ki veriler geldi. Çin olacağız derken ne hallere gelmişiz. Yeni ekonomi modelinde amaç dış ticaret açığını kapatmak ama dış ticaret açığı geçen yıla göre %421 artmış

İthalat yüzde 31 artmış

Rakamlara bak

Deniz Zeybek
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:28

Yeni bahanemiz

lecce
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:34

Alıntı:
enin dünyadan hberin yok demekki. bizzat benim kayınçonun komşusunun arsasını satın aldı

Desene komşu oldular koca Bill Boyla seninkiler. Tapu da isim olarak ne verdiler acaba?

Bu 3 harfli marketlere karşı yapılan mücadeleyi canı gönülden desteklemekle birlikte, Tarım Kredi Marketlerine( onlarda aynı seviyedeler hiç farkları yok bu niye konuşulmuyor çok garip) uyanık geçinen bakkal ve kasaplarında mücadele edilecek odaklar arasına alınmasını istiyorum. Çok acımasız onlarda

Yakup

2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 23:39

İhracatta artış sürüyor: 21 milyar doları aştı

Alıntı:

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ekim ayına ilişkin dış ticaret istatistiklerini açıkladı. Ekimde ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 3 artarak 21 milyar 328 milyon dolar oldu. İthalat ise yüzde 31,4 yükselerek 29 milyar 202 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Dış satım, ocak-ekim döneminde ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 15,4 yükseldi, 209 milyar 394 milyon dolara ulaştı.
Toplam ihracatta imalat sanayinin payı yüzde 94,7, ara malların payı ise yüzde 79,3 olarak açıklandı.
En çok ihracat Almanya'ya yapıldı
En fazla ihracat 1 milyar 688 milyon dolar ile Almanya'ya yapıldı.

Irak, ABD, Rusya ve Birleşik Krallık da en fazla ihracat yapılan ülkeler arasında.
İthalatta ise ilk sırayı 4 milyar 989 milyon dolarla Rusya aldı.

Ekonomik güven endeksi 96,9
Kasım ayı ekonomik güven endeksi de açıklandı. Endeks kasımda 96,9 değerini aldı.

KAYNAK; TRTHABER,

Döviz kur yüksek oldugu halde carklar durma noktasina gelmis..

Ekim ayinda ihracat sadece yüzde 3% artmis…

sayfa 2265
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET