Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 336
Captain Eren
3 ay önce - Prş 03 Ksm 2022, 08:49

Şu körüklü Citaro'lara bir bakım şart. Ben bir kere binmiştim körüklü Citaro'nun birine, bindiğime pişman olmuştum. Ama dün M2357 kapı numaralı Solo Citaro'ya bindim, çiçek gibiydi. Ne tavan malzemesi yerinden oynuyordu, ne şoför koltuğundan devamlı hava sesi geliyordu, ne de aracın içi bakımsızdı. Sadece ZF Ecomat şanzımanının o meşhur sesi daha fazla geliyordu ama en önde oturduğum için hiç rahatsız etmedi beni.

Solo Citaro'ların durumları, görebildiğim kadarıyla körüklülerden nispeten daha iyi gibi. Yani en azından İkitelli'dekiler öyle. Anadolu ve Şahinkaya'dakiler nasıl bilmiyorum.

Cann Bey
3 ay önce - Prş 03 Ksm 2022, 15:21

Bugün "Şişhane 4" durağında, saat 08.55'de, EM1 hattında gördüğüm M2385 kapı kodlu Citaro'nun ön, yan ve arkadaki kapı kodları sökülmüştü. Nedenini bilen var mı acaba? Aracın bu şekilde servise çıkması uygun mudur? Yoksa araç seferlerden çekilecek de son seferlerini mi gerçekleştiriyor? Sebebini bilen var mı?

Cüneyt Ersezen
3 ay önce - Prş 03 Ksm 2022, 21:22

Alıntı:
Bugün "Şişhane 4" durağında, saat 08.55'de, EM1 hattında gördüğüm M2385 kapı kodlu Citaro'nun ön, yan ve arkadaki kapı kodları sökülmüştü. Nedenini bilen var mı acaba? Aracın bu şekilde servise çıkması uygun mudur? Yoksa araç seferlerden çekilecek de son seferlerini mi gerçekleştiriyor? Sebebini bilen var mı

Büyük ihtimalle reklam kaplaması yapılacaktır, bu yüzden aracı seferden çekmeden aşama aşama yapıyorlardır.

Bbkir
2 ay önce - Prş 17 Ksm 2022, 08:35

Dün akşam Kağıthanede 49m hattında solo citaro gördüm

Malatyalı 3444

2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:34

Balıkesir Gönen Belediyesi'ne Anadolu Garajından 2 Adet Solo Citaro Hibe Edilmiş. Fotoğraftaki Aracın Plakası Yanlış Görmediysem 34 ZJ 5387

Yasin 190754
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:44

Elde halen O345'ler varken bu araçların gönderilmesine bir anlam veremedim. Bari yeni araçlar alındıktan sonra gönderilselerdi.

Altuğ Pekaydın2000
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:57

Kesin gittiğine eminmiyiz peki?

Vrlcom
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 15:07

Kesin olarak gittiğine ve yine kesin olarak hibe edildiğine emin miyiz? Belirli bir süreliğine verilmiş olabilir mi? Gerçi, ücretsiz olduktan sonra bu da hibeye girer ama detay bilgisi var mı?

GokhanXT
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 15:30

Geçici olarak mı, yoksa kalıcı olarak mı hibe edildi? Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum, Bolu'ya CNG'li Karsan vermişlerdi diye hatırlıyorum. Sonradan geri geldi mi bilmiyorum.

Citaro'lar hibe edilmeye başladığına göre yeni alınacak otobüslerle birlikte Citaro'lar elden çıkarılacak.

Hem böylesine kaliteli araçların gideceğine üzülüyorum, hem de filo yenileneceği için seviniyorum.

Yasin 190754
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 15:49

Alıntı:
Geçici olarak mı, yoksa kalıcı olarak mı hibe edildi? Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum, Bolu'ya CNG'li Karsan vermişlerdi diye hatırlıyorum. Sonradan geri geldi mi bilmiyorum.

5 adet Karsan geri döndü sanırım. Zaten 2013 model araçları (bir de CNG'li) hibe etmeleri çok mantıksızdı.

O giden Citarolar da inşallah geri gelir. 16 yaşında olmalarına rağmen iyi çalışıyorlar.

sayfa 336
ANA SAYFA -> ULAŞIM