Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6767
ismail cemre
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 08:21

Alıntı:
Boşver türkiyede flixbus batarsa başka bir firma alır şirketi düzelir bak türkiyeye muavinsiz seferlerinde bunlar getirdi tutmadı şuan bir çok insan kamilkoç un koç holding sanıyor insanlar bilmiyor flixbus görünce yerli firmaya kaymaya başlar müşteri yerli firmalarda güçlenir daha iyi hizmet verme yoluna gider

pandemi bahanesiyle özkaymak ta muavinleri kaldırdı ve hala anlamsız bir biçimde muavinsiz sefer yapıyorlar.bana göre firmanın kalitesini her geçen gün daha aşağı çekiyorlar.

uercan01
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 10:22

Flixbus yurtdışındaki araçlarını Türkiye’de çalıştırabilir mi? Yabancı plaka araçlar ile şehirlerarası yolcu taşıyabilir mi?

buracom
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 10:31

Alıntı:
pandemi bahanesiyle özkaymak ta muavinleri kaldırdı ve hala anlamsız bir biçimde muavinsiz sefer yapıyorlar.bana göre firmanın kalitesini her geçen gün daha aşağı çekiyorlar.

Pandemi varsa muavin mi tehlike sadece, Konya-Ankara gibi yollar hadi neyse de uzun yola da muavinsiz araç gönderiyormuş. Sanki şahıs araçlarında var çünkü gördüm diye hatırlıyorum. Özkaymak denince güzel bir imajı vardı, bitirdi o imajını. Kankası Isparta Petrol'de de durum farklı değil, bir bakarsınız araçta 5 tane gömlekli kravatlı birileri var, başka bir araca denk gelirsiniz şoförden başka kimse yok.

Alıntı:
Flixbus yurtdışındaki araçlarını Türkiye’de çalıştırabilir mi? Yabancı plaka araçlar ile şehirlerarası yolcu taşıyabilir mi?

TR plakalı yurt dışına giden araçlar Türkiye içinde yolcu indi-bindisi yapabilir zaten bunda sıkıntı yok. Yabancı plakalı araçlarla ilgili de, KTY md60/7
(7) Yabancı plakalı taşıtlar, Türkiye sınırları dâhilinde iki nokta arasında taşıma yapamazlar. Bu fıkraya aykırı hareket edenlere, Kanunun 26 ncı maddesinin birinci fıkrasının (ğ) bendinde belirtilen miktarda idari para cezası uygulanır.

düzeltiyorum, çalıştıramazmış. Yabancı plakalı araçla Sofya-İstanbul-Bursa-İzmir seferi yapacaksa, Kapıkule'den sonra yolcu alamaz.

En son buracom tarafından Sal 29 Ksm 2022, 11:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

ismail cemre
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 10:39

Alıntı:
Pandemi varsa muavin mi tehlike sadece, Konya-Ankara gibi yollar hadi neyse de uzun yola da muavinsiz araç gönderiyormuş. Sanki şahıs araçlarında var çünkü gördüm diye hatırlıyorum. Özkaymak denince güzel bir imajı vardı, bitirdi o imajını. Kankası Isparta Petrol'de de durum farklı değil, bir bakarsınız araçta 5 tane gömlekli kravatlı birileri var, başka bir araca denk gelirsiniz şoförden başka kimse yok.

özkaymak merhum rahim özkaymak işin başındayken efsaneydi.otobüscülük onun göz bebeğiydi.ilk göz ağrısıydı.otobüsler konusunda son derece katı ve tavizsiz idi.ama 2.kuşak bu işi angarya gibi görüyor izlenimi veriyor.ekonomik olarak son derece güçlü bir firma istese bir kalemde komple filoyu yenileyebilecek güce sahip ama kendi özmal araçlarının en yenisi 2018 13 mt lik tourliner.bireyselcilerin bir kısmı olmasa modelli araç görmek bile imkansız olacak ama bireyselcilerinde 2022 travego da var tourismo da var.[/quote]

01AliKemal
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 11:44

Bartin da Rize Kamil Koç a ait 22 FM 053 plakalı Maraton araç devrilmiş. Yaralılara Rabbım şifa versin inşallah. Araç 2016 model olup Sahibinden de ilandaydı. Bu arada yıllardır kaza haberlerinde Sadece Kamil Koç un araçlarını görür olduk. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.....

demirdag53
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 11:52

Alıntı:
Yabancı logo isimde sevmez bizim millet

Kâmil Koç 2013 yılından bu yana yabancı şirketlerin yönetiminde. En son pandemi öncesi bildiğim kadarıyla 25 milyon yıllık yolcu sayısıyla ülkedeki en büyük ve en çok yolcu taşıyan firma olmuştu. Şimdiki durumda ülke genelinde Kâmil Koç'tan fazla yolcu taşıyan firma var mıdır bilemiyorum. Yabancı ismi bizim millet sevmez olayına çok katılmıyorum. Hatta bizim milletimiz özellikle yabancı isim arayabilir. iPhone mesela yada adidas nike. Herhangi bir AVM benzeri yere gittiğinizde Starbucks'tan başlayarak bakabilirsiniz yabancı markalardaki yoğunluğa. Milletimiz yabancı ismi tercih ediyor mu etmiyor mu diye
Son olarak da ben de Kâmil Koç isminin ve renklerinin aynı şekilde kalmasından yanayım.

Oğuz Çolban
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 12:19

Alıntı:
Yabancı logo isimde sevmez bizim millet

Hangi Üniversitenin araştırması bu ? Bu kadar milliyetçi yolcularımız vardıda bunca yerel firma boşunamı kapandı ? Kendimizi kandırmayalım...

Ahmet Bby

2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 13:22

Kadın otobüs şoförleri ne kadar çoğaldı. Sosyal medya da çok denk gelmeye başladım.

mert343434
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:11
Kamilkoç

Yine bir başka kamilkoç ait yolcu otobüsü bartında devrilmiş araç Temsa maraton 40 yaralı varmış acil şifalar diliyorum

KOCA REİS 42
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:29

Alıntı:
hafızam beni yanıltmıyorsa sizi kamil koç ereğli işletmesi sahibi olarak hatırlıyorum.yanılıyormuyum ?

ismail cemre kardeşim doğrudur

sayfa 6767
ANA SAYFA -> ULAŞIM