Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir metrosu: T3 Mavişehir-Katip Çelebi Üniversitesi tramvay hattı (Çiğli tramvayı)
« önceki   123 ... 464748 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 47
Berat3545
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 11:51

İnşallah aynı firma ihaleye girip yerlilik ayağına aynı işi milyonlarca lira yüksek fiyata almaz geçen aylara yazık

Umutnecmi
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:09

Ben Konak peronları uzatması hakkında bir sorum var. Üçkuyular iskele ve Alsancak gar duraklarını nasıl uzatıcaklar? Durakları yaparken belki düşünmüşlerdir ama nasıl olcak Üçkuyular durağını özellikle nasıl uzatıcaklar?

Caracala
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:25

Üçkuyular istasyonunu her geçtiğimde gözlemliyorum uzatma için yeterli alana sahip olduğunu sanıyorum, ancak peron sonuna doğru peron alanını daraltabilirler, (caddedeki araçların görüşünü engellememek için) yolcusu yoğun bir istasyon olmadığı için bu daralma sorun yaratmayacaktır.

mahmut11
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 19:12

Alıntı:
sendeki yıllardır bu Mavişehir izbana neden bağlanmadı acısını anlayamadım

bu kadar ısrar etmenin nedeni o bölgede oturman olabilir mi?

Aynen ahh yakaladın. Zeka küpü

erkinalp
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 19:28

Umutnecmi demiş ki:
Durakları yaparken belki düşünmüşlerdir ama nasıl olcak Üçkuyular durağını özellikle nasıl uzatıcaklar?

Sadece o durak sorun olursa o durakta öndeki ve arkadaki kapılar açılmayıverir.

Gediz_001
2 ay önce - Çrş 30 Ksm 2022, 01:11

Konu ile bağımsız ama gelecek dönem seçilecek yeni belediye başkanı umarım tramvayı f.altay istasyonundan başlayıp 1 istasyon yeni semt garajında olmak üzere Üçkuyular iskelesine kadar dolaşarak götürür. Özellikle Üçkuyular iskelesinden yaya olarak tramvayı kullanacak çok kişi var.

Caracala
2 ay önce - Çrş 30 Ksm 2022, 11:23

Fahrettin Altay tramvayının eninde sonunda bir şekilde uzatılması veya çatallanması gerektiği ortada, bunun ile ilgili daha önce de bir mesajım olmuştu

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8768049#8768049

Tramvayın üçkuyular iskeleye girmesi şart ancak bunun planlanan Marina altgeçiti inşa edilmeden yapılacağını sanmıyorum, ki bu projenin de yakın zamanda yapılmayacağı ortada, Marina kavşağı ise her geçen gün daha da yoğun ve karmaşık hale gelmekte

Gediz_001
2 ay önce - Prş 01 Arl 2022, 01:32

Alıntı:

Tramvayın üçkuyular iskeleye girmesi şart ancak bunun planlanan Marina altgeçiti inşa edilmeden yapılacağını sanmıyorum, ki bu projenin de yakın zamanda yapılmayacağı ortada, Marina kavşağı ise her geçen gün daha da yoğun ve karmaşık hale gelmekte

Marina kavşağı ve diğer kavşaklarin yapılması için yerel seçimi beklemek gerekiyor. Malesef tunç soyer belediye başkanı olduğu sürece ben kavşak yapılacağıni düşünmüyorum. Tunç soyer seçildiği günden bu yana 1 tane bile kavşak yapmadı İzmir'de. Bu saatten sonra da yapacağına inanmıyorum. Umarım İzmir'e çalışan bir belediye başkanı gelir önümüzde ki dönem..

mesut arda
2 ay önce - Prş 01 Arl 2022, 15:03

https://www.izmir.bel.tr/tr/Haberler/baskan-soyer .../47595/156
Mavişehir tatavası yapanlara, evleri rahatsız ettiler, belediye yapamadı diyenlere duyurulur, hükümet engelliyormuş.
Alıntı:
Hem kamuya zarar veren hem de kamu zararına neden olan engellemeler
Çiğli Tramvayı yapımı kapsamında, Mavişehir Uzatma Hattı için yaptığımız başvuru ise çözümsüz kaldı.

Skn35
2 ay önce - Prş 01 Arl 2022, 21:32

Hatta çalişacak tramvay araçları geldi mi? Benim bildigim hatta çalışacak tramvay araci yok belediye nasıl yol izleyecek olabilir?

sayfa 47
« önceki   123 ... 464748 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege