Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ümit Özdağ parti kurdu [SİYASET]
« önceki   123 ... 3637383940   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 37
ismail 3501
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 23:40

Cuma namazında hutbe okunurken hocaya “Atatürk’e neden dua etmiyorsun” şovunu yaptığı gün milliyetçi ve muhafazakar cenahın oyunu kaybetti. Sol cenah oy verir mi ki?

Hutbe okunurken konuşulmaz, konuşana sus dahi denilmez, cuma namazına gelen herkes bu kuralı bilir. Acaba mesele Atatürk değil miydi ki?

Rengin88
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 00:33

Alıntı:
Türkleri üstün ırk gören zavallı biri

Zavallı kim acaba?

Seyhanlı
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 14:10

Alıntı:
Ümit Özdağ kesinlikle meclise girecek.. Buna kalpten inanıyorum..

Zaten kendisi halen Vekil ve Mecliste

Cemil Kaptan
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 23:17

Ben onu demiyorum Ümit hoca tabii ki mecliste ve milletvekiligine devam ediyor..

Zafer partisi lideri olarak mecliste olmasından bahsediyorum..

Hatta Zafer Partisi lideri ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı olarak mecliste olmasını canı gönülden diliyorum..

İyi bir yere geleceğinden ve ülkeyi çok daha iyi yerlere getireceginden sonuna kadar eminim..

Kubat Mavitekin
2 ay önce - Pzr 04 Arl 2022, 22:26

"Memleket Partisi, Adalet Partisi, Zafer Partisi ve Doğru Parti 2023 seçimleri için ittifak kurma kararı aldı. İttifakın isminin 7 Aralık günü karara bağlanması bekleniyor."
Darkweb haber

crypton
1 ay önce - Prş 08 Arl 2022, 08:08

Ümit Özdağ'dan yeni skandal! Eğer iktidara gelirse bunu da yapacak
Skandallarıyla gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, eğer iktidara gelebilirse Evrim Teorisi'nin okullarda ders olarak okutulacağını ifade etti. Teori 2017 yılında Türk eğitim müfredatından kaldırılmıştı.
GİRİŞ 08.12.2022 01:11
GÜNCELLEME 08.12.2022 06:07

Suriyeli sığınmacılar üzerinden yaptığı provokasyonlarla tepki çeken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan skandal bir çıkış daha geldi.

"DERS KİTAPLARINA TEKRAR KOYACAĞIZ"

Partisinin düzenlediği bir etkinlikte gençlerle buluşan Ümit Özdağ'a, 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'nca müfredattan kaldırılan Charles Darwin'in Evrim Teorisi soruldu. Özdağ, soruyu seçim vaadi gibi sunarak, "Evrim Teorisi'ni bilimsel bir teori olarak ders kitaplarına yeniden koyacağız." diye konuştu.

LGBT'LİLERE DE DESTEK VERDİ

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir YouTube yayınında da skandal açıklamalarına devam eden Özdağ, "LGBT'lilerle ilgili hiçbir söyleminiz yok" hatırlatması üzerine Batı destekli LGBT dayatmasına ve sapkınlara destek vermiş, "Buna hiçbir şey söylemeye hakkımız yok bu bir tercih ve bu tercihe de devletin bir şey söyleme hakkı yok. Kişilerin de müdahil olmaya hakkı yok. Niye engelleyeyim kardeşim? Anayasa'da yazıyor" sözlerini sarf etmişti.
https://m.haber7.com/siyaset/haber/3284123-umit-o ...da-yapacak

Cemil Kaptan
1 ay önce - Cmt 10 Arl 2022, 15:28

Umit Özdağ zafer partisi programını tamamladı..

Ekonomiden savunmaya, siginmacilardan dış politikalara kadar tüm programları ve altyapilarinin hazır olduğunu söyledi..

İttifaklar konusunda da ülke için en doğrusu ne ise onu uygulayacağız gibi bir laf etti..

Şahsi görüşüm ümit hocanın herhangi bir ittifaka dahil olmadan tek başına hareket etmesinin daha yerinde bir karar olacağını düşünüyorum..

Diğer tüm yeni partilere göre oy potansiyeli daha yüksek..

Hatta şunu da iddia ediyorum ki ilk seçimde mhp den açık ara daha fazla oy alacak..

Şimdilik hayırlısı diyip beklemeye devam edelim..

Zira çok fazla bir zaman kalmadı..

Deniz Zeybek
1 ay önce - Cmt 10 Arl 2022, 21:40

Zafer Partisi Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, kendisine suikast yapılması amacıyla eylem grubu kurulduğunu ileri sürdü.

Allah şifa versin. Şifası yok gibi ama

Deniz Zeybek
1 ay önce - Cmt 10 Arl 2022, 21:42

Böyle bir bilginin söz konusu olmadığını belirten Çataklı şu ifadeleri kullandı;

Malum şahıs uzun zamandır sürdürdüğü iftira ve yalanı, bugünün gündeminden istifade ederek, kendini gösterme gayretiyle Gazi Meclisin mehabetine yakışmayacak şekilde dile getirmiştir. Kendisine suikast düzenleneceğine yönelik istihbari bir bilgi sözkonusu değil

İlgilinin iddiasını Milli İstihbarat Başkanlığı'na iletmesi üzerine, MİT Başkanlığı
da iddiayı Bakanlığımıza göndermiştir.

Bakanlığımızca da Cumhuriyet Başsavcılığına hem iddianın gereğinin araştırılması hem de ilgilinin attığı iftiranın gereğinin yapılması için başvurulmuştur.

Mert bir iddia sahibinden beklenen davranış, kaynak gösterdiği kişilerle birlikte savcılığa gitmesidir!

Allah akıl fikir versin

Kubat Mavitekin
1 ay önce - Cmt 10 Arl 2022, 22:25

Ümit Özdağ'a sahip çıkılması gerekiyor.

sayfa 37
« önceki   123 ... 3637383940   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET