Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Arda Demiral34
1 yıl önce - Prş 12 Ağu 2021, 20:00

Türk şirketleri bildiğim kadarıyla Kuzey Irak, Azerbaycan ve Gürcistan’a otobüs seyahatları düzenliyor. Bir de İran galiba.

De Luxe
1 yıl önce - Prş 12 Ağu 2021, 20:42

Alıntı:
Uluslararası otobüsler Bayrampaşa otogarına aktarılıp D4'lü araçlar Emniyet Terminaline alınmalı

Otogarın bulunduğu bölge zaten günün her saati yoğun, sıkışık, keşpekeşin içinde. Aynı zamanda bu terminali kargo kamyonları ve tırlarıda kullanıyor, bir aracın buraya girip çıkması çok zor. Belediye yada bakanlık ilgili kim ise düzenlenmeli.

Alıntı:
Türk şirketleri bildiğim kadarıyla Kuzey Irak, Azerbaycan ve Gürcistan’a otobüs seyahatları düzenliyor. Bir de İran galiba.

Romanya, Moldova ve Arnavutluk'da var[/quote]

Nuri 9238
1 yıl önce - Prş 09 Eyl 2021, 23:58

Bugün akşam saatlerinde Yedikule tarafına giderken bu otogarın yakınlarından geçtim. Bosfor'dan Star Ok'a, Murat Turizm'e kadar yaklaşık 7-8 araç yatardaydı. Ertesi gün için mi bekliyorlar acaba ?

Cenk Cinkilic

1 yıl önce - Cum 10 Eyl 2021, 00:00

Cümleten Selamın Aleyküm...
Emniyet terminali,sanırım en son 1.5 ay önce gitmiştim,yaşanan aksaklıkları şu şekilde sıralıyabilirim.

* Otobüslerin giriş ve çıkışları çok zor bir otobüs terminali.
* Seyyar satıcılar yolcuları çok rahatsız ediyor,turistlere artık bıkkınlık verecek durumda.
* Otobüslerin park alanları çok dar,manevra kabiliyetleri hiç yok denilecek kadar.
* Yolcuların bagajlarını emanet edecek emanetçiler çok ufak (burada bildiğiniz üzere bavul ticareti yapılıyor)
* Otogar çıkışı tam bir curcuna,dar sokakta otobüsün 250-300 mt gidene kadar zaten kaptanın sinirleri iyiceden iyiceye geriliyor.
* Tabi ki en önemli husus,aksaraydan çıkan otobüslerin Arabalı Vapur kullanmak istemesi,polis memuru olmadığı zaman iyi ama,eğer memur varsa ordan 3. Köprüye gitmek resmen bir zulüm,buna en kısa zaman içinde kalıcı çözüm gerekmektedir.
* Terminal çıkışı ücretini söylememe gerek yok sanırım,her zaman olduğu gibi fiyatlar yandım Allah dedirtecek düzeyde.

Kısacası acilen bir çözüm bulunması gereken terminal olma özelliğini hiç bir terminale bırakmaması da cabası....

En kısa zaman içinde ya taşınmalı,yada 15 Temmuz Demokrasi Otogarına (Büyük İstanbul Otogarına) entegre edilmelidir diye düşünüyorum...

akrap54
4 ay önce - Çrş 21 Eyl 2022, 12:26

Burası şuan yıkılıyor, ne yapılacak bilgisi olan var mı?

Arda M Öztürk

2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 12:54

(+)

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM