Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Köprülü Kavşak çalışmaları
« önceki   123 ... 979899100   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 98
Ahmet Bby

2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 15:56

Canlı kameradan izlerken fark ettim. Şuan buraya ne yapılıyor? Nato Caddesi Forum alt gecitin üst kısmı.

ysnsmsk

2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 16:14

Alıntı:
Canlı kameradan izlerken fark ettim. Şuan buraya ne yapılıyor? Nato Caddesi Forum alt gecitin üst kısmı.

(+)

(+)

Büyükşehir’den “Yol Genişletme ve Şerit Düzenleme” Çalışması

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü ulaşım konforunu arttırmaya yönelik hizmetleri kapsamında Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yol genişletme ve şerit düzenleme çalışmalarına başladı. Çalışma ile trafik akışını sürekli hale getirmeyi amaçlayan Büyükşehir, ayrıca yakıt tüketiminden kaynaklı egzoz emisyonlarını azaltmayı da hedefliyor.

Detaylar 👉 https://www.kayseri.bel.tr/haberler/buyuksehirden ...smasi11257

ali alimi012
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 17:33

Zaten açıklaması mevcut buraya günübirlik günü kurtarma düşüncesiyle Güya yolu genişletmiş oluyorlar Bunlar günü kurtarma çabalarıdır bunun Hiçbir devamlılığı yoktur önce Yolları kaliteli hale getirmelisin o Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Atatürk Bulvarı Erkilet Bulvarı Kartal Bulvarı ve Birçok yerde Rögar kapakları sorun oluşturuyor çukurlar bozukluklar var Bunları düzeltmeden yolu genişletsen ne işe yarar genişletmesen ne işe yarar yolu adam gibi asfaltını atacaksın asfaltını attığın yerde kalite artacağı için insanlarda trafik akışını sağlamış olacak Böylelikle egzoz emisyonu da düşmüş olacak ama daha adam gibi yol yapmasını bilmiyorsunuz yamuk yumuk yol yapıyorsunuz ondan sonra yok yolu genişletecektim falan filan

ali alimi012
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 09:34

yani yaz boyu durup şu yağmurda çamurda o araçları gece orada bekletip kazaya davetiye çıkarmak ne demek bu nasıl bir iş bilmezliktir
ayıp ya

ali alimi012
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 18:16

(+)

(+)

GAlat saray38
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 18:21

Nato Caddesinin orta refüjünde bulunan Atatürk anıtı kaldırılacak mı? Eğer kaldırılacaksa nereye taşınacak ?

ali alimi012
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 21:04

Heykel gözükmüyor baktıysanız nereye kalktı bilmiyorum kayseride park çok gültepeye konabilir

engin.
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 23:20

Alıntı:
Nato Caddesinin orta refüjünde bulunan Atatürk anıtı kaldırılacak mı? Eğer kaldırılacaksa nereye taşınacak ?

Bu heykel yerinde yoksa nereye kaldırıldı acaba ?

Kayserinin önemli heykellerinden biridir, 1935 yılında Cumhuriyetin önemli heykeltıraşlarından Kenan Ali Yontuç tarafından yapılmıştır. Cumhuriyet meydanındaki atlı Atatürk heykeli 1984 yılında açılana kadar yaklaşık 50 yıl meydanda yer alıyordu, sonra Nato Caddesinde Belediye binasının karşısında orta refüje almışlardı. Atatürkün bire bir boyutlarında yapılmış önemli bir heykelidir.

Şu başlığın ilk mesajında değinilmişti.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=557666

ali alimi012
2 ay önce - Pzr 27 Ksm 2022, 17:30

buradaki ağaçlar millet bahçesine gitmiş onu kimse sormadı
canlıların cansız kadar değeri yok
insanların da hayvan kadar
buraya sakın girmeyin 2 şerit daralmış kartal yönüne akşam açsalar da
turist güzergahı ya
kışın çok turist bekliyorlarmış
o yüzden son anda erciyese kar yağınca bu işe başladılar
yalnız başladıkları yer üst geçidin orada bitiyor keşke tam köprüye kadar yapılsaydı
200 metre daha

(+)

Ayrıca anlamadığınız mesajlara bakmayın arkadaşlar okumayın bile hem okursanız hem de anlamazsanız beyniniz yanar sonra Yazık etmiş olursunuz zamanınızı boşa geçirmeyin O yüzden okumayın hiç bakmayın benim gönderdiğim mesajlara haksız yere eksi veren adamlar benim mesajlarımı okumasın bakmasın bile

selimengin
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 17:09

Alıntı:
Ayrıca anlamadığınız mesajlara bakmayın arkadaşlar okumayın bile hem okursanız hem de anlamazsanız beyniniz yanar sonra Yazık etmiş olursunuz zamanınızı boşa geçirmeyin O yüzden okumayın hiç bakmayın benim gönderdiğim mesajlara haksız yere eksi veren adamlar benim mesajlarımı okumasın bakmasın bile

Mesajlarda noktalama işareti kullanırsanız söyledikleriniz daha iyi anlaşılır. Koca bir paragraf yazı yazmışsın ama tek bir nokta bile yok. Cümle nerede başlıyor , nerde bitiyor belli değil. Onun için insanların kafası çorba gibi karışıyor. Ben puan vermedim ama insanlar eksi vermekte haklı.

sayfa 98
« önceki   123 ... 979899100   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM