Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
adanaulas
2 ay önce - Prş 10 Ksm 2022, 17:00

Fikrine saygı duyulması için sataşmadan cevap vermeyi öğrenmen lazım.Aksi halde böyle içeriği boş cevaplar yazıp durursun.Şehir milliyetçisi gibi görünmeye çalışıyorsun ama Adana'daki renkli etnik yapıdan rahatsız olduğun forum mesajlarından aşikar!Şehirdeki birlik olma duygusunu henüz içinde geliştirmemişken ve başka etnik gruplardan rahatsız olurken nasıl çağ atlayacağını düşünüyorsun kaan007??Şehre yapılacak sanayi yatırımları belkide en çok senin gibilere yarayacak ve seni şehirden şehire koşturmaktan kurtaracak.

kaan0703
2 ay önce - Prş 10 Ksm 2022, 18:15

Dedikodu kabiliyetin yuksek en basit konuyu nelere getirdin bak hemserim net soyleyim evet adanaliyim ve bundan gurur duyuyorum istiyorum sehir tertipli duzenli olsun ancak Turkiye ortalama uzerinde zonta oldugu icin bunlarin ozellikle nufus ve adanayi gecme derdi yasayan sehirlere transfer olmasi cani gonulden istiyorum alindigina gore o gruptasin ben o projenin orda yapilmasini cok istiyorum sen elma ile armutu karistirip yapilmasin fabrika yapilsin simdide icindeki nefreti etnik kokene getirdin o senin problemin konu basligi farkli bunu anladigin zaman konusmaya devam ederiz tartismaya gerek yok..ben istiyorum insallah yaparlar ..

adanaulas
2 ay önce - Prş 10 Ksm 2022, 20:50

Benim hangi kökenden olduğumun önemi yok ben insanları ayırmam insan mı diye bakarım..Adana bir bütün benim için..Ama sen içindeki nefreti mesajlara vuruyorsun…Bu şehirden 500 bin kişiyi göndermek istiyorum diyen sen değil misin?Bir dediğin diğerini tutmuyor.Gücün yetiyorsa gönder bakalım.Şehirde zonta ismi takıp beğenmediğin kişilerin bu şehirde ne kadar yatırımı var haberin var mı?Şehire yapılan avm, konut ve fabrikaları yapanların kökenlerine bak bakalımda kim zontaymış gör.Lafla pilav pişmiyor efendi…Bu şehire yapılacak toplu konut şeklindeki yüksek yapılar ve avm konut projeleri şehire fayda değil zarar sağlayacak ve sen o yapılmasını istediğin bölgede zonta korkundan dolaşamayacaksın.

kaan0703
2 ay önce - Prş 10 Ksm 2022, 21:14

Cok alindigina gore tespitimiz dogru cikti yatirim yaptigini soyledigin zontalarin nasil malk mulk edindiginide aciklasana ben bir cok ornek biliyorum zaten disari 01 plaka ile ciktigimizda gordugumuz ilginin ana sebebi senin korudugun buyuk bir ihtimalle bagin oldugu zontalar sayesinde..konu avm sayende bambaska yere dondu zaten bu ozellik genelde bu soyledigim karakterlerde mevcut olan ozellikler

oguzbuyuka
2 ay önce - Prş 10 Ksm 2022, 22:44

Burada önemli olan avm değil ki, burada avm yapılmıyor, bu bir kentsel dönüşüm projesi, karma bir proje, adında forum olunca avm projesi gibi görünüyor, ben bu projenin Adana'ya büyük katkısı olacağını düşünüyorum, çok iyi bir proje, kentsel dönüşümle etrafı yüksek duvarlarla çevrili çirkin bir site yapılacağına kamusal alanlar da düşünülerek bir karma proje yapılmış, ki burası istihdam da oluşturacak, bu kalitesiz bir istihdam değil, kaliteli bir istihdam, aynı zamanda Adana yeni bir sosyalleşme alanı kazanacak, gençlerin şehirlerini terk etmemeleri için çok önemli bir ihtiyaç da boş zamanlarınında kullanabilecekleri kaliteli kamusal alanlar, sosyalleşme alanları. Kısacası Adana'ya kesinlikle büyük değer katacak bir proje, inşallah en kısa sürede gerçekleşir.

adanaulas
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 14:41

Olayı 01 dizisine çevirmene gerek yok.İçeriksiz ve alakasız mesajlar yazıyorsun.Projeyle fikir beyan et..

Oğuz ön tarafı değişsende arka mahalleler düzelmedikçe merkez parkta ne kadar sosyalleşiyorsan ve Optimumun dışında ne kadar sosyalsen bu projedede anca o kadar olabileceksin.İstanbuldaki Esenyurt benzeri bir dönüşüm olmuş olacak bir tarafta siteler diğer yanda mahalleler.

kaan0703
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 20:50

O tarz diziler sen icin onemli olabilir arkadaslarini ve mahalleni seyrediyorsundur her neyse konuyu dagittin ama netice su senin disinda butun yorumcular istiyor

adanaulas
2 ay önce - Cmt 12 Ksm 2022, 00:29

Abilerin sana daire mi hediye edecek ordan yada dükkan mı hediye edecek söylede öğrensin forumdaşlar beton ve avm sevdanı….Geç bu çağ atlama ayaklarını boş yapma...Eksi basan vatandaş kelime haznenin yetmediği yerde eksi butonundan mı medet umdun

kaan0703
2 ay önce - Cmt 12 Ksm 2022, 07:45

Heee en onden kosebasi yapilirsa sanada is buldururum hayatin kurtulur..

Adana Demir Sporlu
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 22:55

Duyuma göre Çalışmalar devam ediyor.Forum town yüreğire renk katacak.Optimumdan sonra Forum Avm Yüreğirde olmuş olacak.

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET