Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1517
HalitA
3 ay önce - Pzr 16 Ekm 2022, 15:09

Bandırma karşısında Malatya resmen hakemler daha doğrusu VAR hakemleri tarafından eziliyor.

Malatya deplasmanda 1-0 önde. Ama an itibariyle 3. golü de ofsayt gerekçesiyle VAR'dan döndü. Ne hikmetse normal görüntüde ofsayt olmayan goller Riva'dan çekilen çizgilerle ofsayt oluveriyor. Yazık. Malatyalı oyunculara da hayret ettim. Kaderlerine razı şekilde başlarını eğip tekrar gol atma peşine düşüyorlar.

Bir kere düştün mü kimse elini uzatıp da kaldırmıyor

HalitA
3 ay önce - Pzr 16 Ekm 2022, 15:11

Neyse ki Osman Haqi çalımlarla attı golünü de VAR devreye giremedi. Malatya 2-0 yaptı ve sonuna kadar galibiyeti hak ediyor.

crypton
3 ay önce - Pzr 16 Ekm 2022, 15:57

Tebrikler MALATYASPOR, İlk galibiyetini deplasmanda ve Şampiyonluk adaylarından birini yenerek alması övgüye değer

crypton
3 ay önce - Cum 28 Ekm 2022, 22:00

Tebrikler MALATYASPOR, ikinci galibiyetini yine deplasmanda, hemde rakibini 3-0 gibi net bir skorla yenerek alması övgüye değer

+Muhammed
3 ay önce - Cum 28 Ekm 2022, 22:53

Bu hafta şükür kırdılar kötü talihi.
İyi oynuyor gençler. Geçen haftada galip gelebilirlerdi olmadı. Ama maşallah iyiler. Kalırlar ligde. İvmelenir puan toplar kalırlar.

crypton
3 ay önce - Cmt 05 Ksm 2022, 18:01

Yeni Malatyaspor sahasında 2-0 öne geçtiği maçta Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kaldı.

HalitA
3 ay önce - Cmt 05 Ksm 2022, 18:49

Maçın son yarım saatini seyredebildim.

Bu Malatya'nın bu haliyle ligde kalması zor gözüküyor. Oyunculardan ve oyundan bahsetmiyorum. Bu şekilde Federasyonun hakemlerin hiç saygı duymadığı bir takımın ligde kalması zor.

Son yarım saatte gördüğüm hakem yönetimi bile beni çileden çıkarmaya yetti. Hakem maçı bir takımın elinden aldı neredeyse öbürüne veriyordu da Gençlerbirliği'nin destekle bile galibiyeti hak edecek hali yoktu.

Ben maçı seyretmeye başladığımda 2-1 Malatya öndeydi ve kontralarla ciddi pozisyonlar yakalıyordu. Defans oyuncusunun hatasında Haqi rakip savunma oyuncusunu nizami bir şekilde geçtiği halde, savunma oyuncusu kendini yere bıraktı ve hakem 30 metreden düdük çaldı. Arkadaş tekrarları da seyrettim bu harekete faul çalmak için kötü niyetli olmak lazım. O düdüğü çalmasalar Haqi kaleci ile karşı karşıya kalacak.

Malatya ikinci golü de yine olmayan bir faulden doğan serbest atıştan yedi. Hakem Malatyalı oyuncunun rakibe dokunmadan faul yaptığını iddia ederek kendine ait utanmazlık sınırını zorladı.

Son müdahaleyi de Barış Başdaş'ı son derece gereksiz birinci sarı karttan sonra yine yersiz bir ikinci sarı kartla atarak yaptı.

Buna rağmen 10 kişiyle elinden geleni yaptı Malatya. Bu genç çocuklar bazen olmayacak hatalar yapıyorlar ama iyi niyetli mücadeleleri takdiri hak ediyor.

Burada bir not da seyirci için. Bu statta Malatya seyircisinin varlık gösterebilmesi güç. İnönü stadında bu hakemi sahaya gömerdi seyirci bu hareketlere karşı. Halbuki seyirci neredeyse yok gibiydi. Sanırım Malatya'nın deplasmanda daha başarılı olmasının nedenlerinden birisi de bu. Rakip seyircinin baskısı onları motive ediyor.

Narkoz99
2 ay önce - Pzr 20 Ksm 2022, 18:48

Yeni Malatyaspor sayfası neden aktif değil. Sadece galibiyetten galibiyete yazmak olmaz.bu sene düşmenin bir numaralı adayı malatya.belki de sene sonu yeni bir takım kurulacak malatyalı arkadaşlar o yüzden yazmıyorlar.

+Muhammed
2 ay önce - Pts 21 Ksm 2022, 17:56

Bir soru sormuş, kendince cevap vermişsin.
Hesabı da kesmişsin.

Daha ne diyelim. Seneye kurulacak takımın kadrosunuda geçtim, akibetini de yaz başka birşey yazmaya gerek kalmasın.

Emre kerseer44

2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 22:31

Hasan hoca elindeki kadroyla çıkılabilecek en iyi 11 ile çıkmış.Rahman -Ogün- Donsah üçlüsü bizim topla oynamamızı arttır.Tuzladan puan la döndük ve 3 puanı kaçırdık.

Hoca bu kadroyla devam ederse inşaallah daha çok puan alırız.
İlk devre bitmeden puanımızı 20 ye yaklaştırırsak ligde kalma şansımız artacaktır .

Sezonun başında çok fazla alabileceğimiz maçı tecrübesizlikten verdik.

Gençler 2-3 maç hariç bir çok maçta oyun olarak geri düşmedi ama elimizdeki maçları fazlaca rakibe verdi...

İnşaallah sezonun ikinci yarısında daha tecrübeli davranıp ligde kalırız.

sayfa 1517
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET