Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Mert Karakoyun

5 yıl önce - Çrş 08 Mar 2017, 11:53

Gaziantep - İskenderun Otobanı yapılsa çok iyi olacak ama burada bir sıkıntı var. İş Gaziantep olunca işler yavaşlıyor. Hızlı Tren Ootoban Havalımanı Otogar Metro Hastane sıkıntısı Kamu binaları eskiliği...

Mahmut Göksu
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 00:05

bugün kısa süreli bir yağmur yağdı ve her yerin altyapısı problem çıkardı..

Aşırı üzücü bir durum koskoca şehir yollar ve altyapı rezalet...

Kerim KARADAĞLI

2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 21:29

Enteresan bir durum !

Normal şartlarda eleştireni döven hemşehrilerim, kendileri eleştirmeye başlamışlar. 😊

Başkanlar çok iyi çalışıyordu hani noldu da eleştirdiniz ?

Ben yapılan işlerden çok yapılan saçmalıklardan bahsediyorum. Çünkü yapılan çok bir iş olmadığı gibi küçücük yaptıkları işleri de sanki yeni bir dünya yaratmış gibi abartmalarına gıcık oluyorum.

Fatma Şahin nereye yeni asfalt serilse o yolun dört bi tarafına "yeni asfaltınız hayırlı olsun" yazıyor !

Tahmazoğlu 3 dönem başkanlık hayatında ilk kez bir kavşak yaptı, yapım aşamasına başladığı andan itibaren her yola altı tane koca koca tabelalar astı kavşak yapıyoruz diye. Kavşak bitti açılışı yapıldı bu sefer de kavşağın heryerine kalıcı olarak "Şahinbey 3 katlı köprülü kavşak" diye yazdı. 🤣

Yav bu ne biçim bir pazarlamadır kardeşim !

Bu neyin reklamıdır kardeşim !

Lütfettiğinizi falan mı sanıyorsunuz ?

Dünya'da ilk kavşağı siz mi yaptınız da, bu neyin övünmesi bu kadar ?

Altı üstü araçların üzerinden geçtiği bir yol bu. Abartacak neyi var bu kadar ?

Yeşilvadi Köprülü Kavşağı yazacaktınız olacak bitecekti. Bizde geçerken yapanların eline sağlık diyecektik !

Üçüne ne gerek var, katlısına ne gerek var ! Bu neyin görgüsüzlüğü !

İyi ki diyorum Japonya'daki, BAE'deki gibi yol kavşak falan yapmıyor bunlar.

Heralde uzaya yol yaptık derler o zaman !!!

Kim olursa olsun arkadaş, bişey yaptı yada yapıyor diye ayakta alkışlamayın, soluksuz desteklemeyin, iyi taraflarını söyleyin ama kötü olan herşeyini de eleştirin ki daha iyileri yapılsın !

Öğreneceksiniz, öğreneceksiniz ama biraz zaman lazım. 😉

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pzr 27 Ksm 2022, 11:25

bu arada artık belediyelerin işte bunlar eski dönemin suçu diyeceği bahanesi de kalmadı.

20 yıl önce ne akkent ne bülbülzade ne yeşilvadi ne beykent ne seyrantepe ne kuzeyşehir ne yamaçtepe ne ibrahimli 2 ne onkoloji vardı..

Ne yazık ki her yer rezil.

mahmut11
2 ay önce - Pzr 27 Ksm 2022, 11:40

Alıntı:

Enteresan bir durum !

Normal şartlarda eleştireni döven hemşehrilerim, kendileri eleştirmeye başlamışlar. 😊

Bir eleştri var o da Mahmut Göksu'dan, tescilli bir CHP'liden yani. Kendi kendinize oynuyorsunuz

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pzr 27 Ksm 2022, 11:54

Alıntı:
Bir eleştri var o da Mahmut Göksu'dan, tescilli bir CHP'liden yani. Kendi kendinize oynuyorsunuz

ben tescili chpli değiim Tahmazoğlunu Fatma şahinden başarılı bulan birisiyim altyapı sorumlusu tahmazoğlu değil Fatma hanım'dır.

Bence tescilli chpliysem de yazdığım eleştirdiğim bir yazımı "tescilli partili" olarak yazdığım yazıyı bulun gösterin.

Oktay Y
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 11:23

Buradaki çoğu insan partizan olduğu için partizan olmayan birilerini gördüklerinde şaşırmaları normal. Ne dediğimizden çok hangi görüşe hizmet ettiğimizi anlamaya çalışıyorlar. Doğruya doğru, yanlışa yanlış demek bu kadar zor olmamalı. Artık bu kafadan çıkıp eleştirel bir tavır takınmalıyız ki ülkemiz adına güzel şeyler olsun. Hangi siyasinin yaptığına bakmaksızın faydalı işler desteklenmeli, zararlı işlere herkesin karşı çıkması gerekir.

Gaziantep için konuşmak gerekirse maalesef Gaziantep'te büyük bir hizmet eksikliği var. Bu kendini her alanda gösteriyor; eğitim, sağlık, ulaşım...

Mesela şuan itibari ile yine elektrik kesik. Haftada bir kez gün boyu elektrik verilmiyor. Toroslar elektrik dağıtım şirketi denetlenmiyor sanırım veya görmezden geliniyor.

Son on yılda Gaziray dışında ulaşımda büyük bir proje göremedik maalesef. Tramvay hatlarının uzunluğu 10 yıldır aynı. Metro projeleri olduğu gibi duruyor. Şehir hastanesi hâlâ açılmadı. Okullar, sınıflar çok kalabalık. Hastanelerin yoğunluğundan bahsetmeye gerek bile yok...

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 20:08

Alıntı:
Buradaki çoğu insan partizan olduğu için partizan olmayan birilerini gördüklerinde şaşırmaları normal. Ne dediğimizden çok hangi görüşe hizmet ettiğimizi anlamaya çalışıyorlar. Doğruya doğru, yanlışa yanlış demek bu kadar zor olmamalı. Artık bu kafadan çıkıp eleştirel bir tavır takınmalıyız ki ülkemiz adına güzel şeyler olsun. Hangi siyasinin yaptığına bakmaksızın faydalı işler desteklenmeli, zararlı işlere herkesin karşı çıkması gerekir.

Gaziantep için konuşmak gerekirse maalesef Gaziantep'te büyük bir hizmet eksikliği var. Bu kendini her alanda gösteriyor; eğitim, sağlık, ulaşım...

Mesela şuan itibari ile yine elektrik kesik. Haftada bir kez gün boyu elektrik verilmiyor. Toroslar elektrik dağıtım şirketi denetlenmiyor sanırım veya görmezden geliniyor.

Son on yılda Gaziray dışında ulaşımda büyük bir proje göremedik maalesef. Tramvay hatlarının uzunluğu 10 yıldır aynı. Metro projeleri olduğu gibi duruyor. Şehir hastanesi hâlâ açılmadı. Okullar, sınıflar çok kalabalık. Hastanelerin yoğunluğundan bahsetmeye gerek bile yok...

kesinlikle işte bu bakış açısı lazım daha iyisi için ne yapabilirizi lazım.

illa şey mi diyeyim celal doğan şehri gece kondulara peşkeş çekti rezil etti tahmazoğlu kentsel dönüşüm ile uğraşıyor bu yüzden çalışamıyor AMAAAAA sattığı arazilerin haddi hesabı yok bu paralar ile yeniden bir şehir kurulurdu filan mı demek lazım.

Ben bugünden sonrasına bakıyorum bundan daha iyi ne olabilir diye bakıyorum ben ve çevrem ben ve gelecek nesiller ne hak ediyoruz diye bakıyorum.

Yarın chp gelir onu eleştiririm rekabet iyidir.

Harun Küçük
1 ay önce - Prş 29 Arl 2022, 18:58

Gaziantep kendi büyüklüğü ve başta sanayi olmak üzere özel sektörde ki dinamiklerine oranla yeterli kamu yatırımlarını almış değil. Özellikle eğitim, kamu yönetimi, sağlık alanın da bunlar bariz hissediliyor.

Sadece kamu değil ulusal çapta şirketler de pek yatırım yapmıyor. Mesela Gaziantepli holdinglerin ve firmaların başka şehirler de birçok yatırımı varken, başka şehirlerde ki holdingler, firmalar Gaziantep'e pek yatırım yapmıyor. Gaziantep kendi dinamikleri haricinde ciddi diyebileceğimiz seviye de yatırımlar almış olsaydı şuan ki konumundan çok daha farklı yerler de olurdu.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET