Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 570
Seyhanlı
2 ay önce - Cum 18 Ksm 2022, 12:52

Savunmaya Juventus’ta sözleşmesi biten Leonardo Bonucci çok müthiş olurdu, İtalyan savunma oyuncuları her zaman katkı sağlarlar, Montella’nın İtalyan olması transferin gerçekleşme olasılığını artırıyor

Murat Ds
2 ay önce - Cum 18 Ksm 2022, 15:49

35 yaşında. Semih Güler yeter şu anda.

Murat Ds
2 ay önce - Cum 18 Ksm 2022, 22:22

İnstagramda son 1 ayda en çok konuşulan Türk kulüpleri.

Resul GUL
2 ay önce - Cmt 19 Ksm 2022, 12:53

Adanademirspor sayfalarında Adana Demirspor Hulk İle anlaşma sağladı deniyor ne kadar doğru bilmiyorum Resmi bir açıklama yapılırsa teyid ederiz

since1940adanademirspor

Murat Ds
2 ay önce - Cmt 19 Ksm 2022, 21:42

A Milli takımın defans tandemi Adana Demirspordan.

kebabman_sefik AKKURT

2 ay önce - Sal 22 Ksm 2022, 23:10

Alıntı:

Murat Sancak’ın son zamanlardaki açıklamalarından anladığım yakın zamanda bırakacak. Belki 1 belki 2 sene sonra.

Başkanlık yapmak çok yorucu bir iş , heleki bizim başkan gibi herşeye birinci elden müdahil olmak herkesin uygulayabileceği bir yöntem değil. Adana'da, Adana Demirspor'u devir alacak finansal bir güç yok . Bırakmadan önce giderlerinin bir kısmını tahsil edebileceği bir alıcı ,devir edebileceği bir kişi yada kurum arayışına girecektir diye düşünüyorum. Velhasıl işi çok zor

İster istemez geçmişe gidiyorum ,uzun yıllar sezon öncesi Bolu kampına yolculuk başlamadan önce verilen pozlara kafayı takardım. Ekibe tek renk tişört giydirmek bu kadar zor ve pahalı bir yöntem degil diyerek o dönemin yöneticilerine sitem ederdim.

Şimdilerde açıklamaları anında seyretmiyor ve okumuyorum ,başkanın sosyal medya hesaplarını takip etmiyorum. Başkanlığa devam edebildiği kadar etsin zaten ölene kadar başkanınızım diye bir açıklaması vardı

Bizim yaşadığımız süreci yaşayıp geçişi sağlayamadıkları için bugünlerde yok olan yada çok zor durumda olan kulüpler var , biz başarabilirsek ne ala , başaramazsak sonumuz belli.

(+)

önens
2 ay önce - Pts 28 Ksm 2022, 17:40
Adana Demirspor Dergisi

Murat Ds
2 ay önce - Çrş 30 Ksm 2022, 01:45

Adana Demirspor’umuz 15 Aralık günü Yeni Adana Stadyumunda İtalyan ekibi Sampdoria ile hazırlık maçı yapacak.

Murat Ds
2 ay önce - Prş 01 Arl 2022, 14:16

önens
2 ay önce - Prş 01 Arl 2022, 14:55

sayfa 570
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET