Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7

Bu yıkım sizce doğru karar mı?
Hayır 26.1%  26.1%  [23]
Evet 73.9%  73.9%  [65]
Toplam Oy : 88

Tacettin Şenel
3 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 14:52

Alıntı:
Oğlu belediyede işe girince saf değiştirdi
Bir de utanmadan beğenmeyen gitsin diyor, sen kimsin hayırdır?

Bir oğlum eksikti siz nereden biliyorsunuz benim oğlumu o İstanbulda kendi işi kendi düzeni var Vallahi sizin bildiğiniz hiçbirşey yok Anca işiniz gücünüz iftira etmek....
Alıntı:
.Rabbim nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmekten korusun

Ben bir tek Rabbimin huzurunda eğilirim İsmail efendi....

ismail cemre
3 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 16:48

Alıntı:
Ben bir tek Rabbimin huzurunda eğilirim İsmail efendi....

inşallah öyledir.ama ne yalan söyleyeyim zerre miktarı inanmıyorum.daha düne kadar tunç soyer e demediğini bırakmazken bugün arka çıkman anlamlı.tıpkı üç ay öncesine kadar aldığın sosyal yardımları anlatıp hükümete arka çıkmana benziyor.buda doğal olarak insanın aklına bir yerlerden nemalandığın fikrini getiriyor.

Tacettin Şenel
3 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 17:12

Alıntı:
inşallah öyledir.ama ne yalan söyleyeyim zerre miktarı inanmıyorum.

İsmail efendi büyük lokma ye büyük söz etme demişler vebale giriyorsun böyle Manevi konular hassas konular hiçkimse bir ölçü birim ile tarif edemez yine kibrinize yenildiniz
Tunç beyin katıldığım yönleri var katılmadığım taraflarıda var Biz Millet olarak son 10 15 seneye bakıyorum çok ayrıştık daha evveldende vardı ama bu kadar bu raddede değildik artık hiçkimsenin kimseye en ufak tahammülü yok Sudan sebeb meselelerden Cinayetler işleniyor artık ılımlı davranmakta hoşgörülü olmakta fayda var diye düşünüyorum
İzmirde Belediyemizin Hizmeti çok iyi demiyorum çıkın bakın 81 Vilayete hani neresi dörtdörlük her bir şehirde mutlaka eksiklik karşınıza çıkacaktır dörtdörtlük olmuyor İzmirde dörtdörtlük değil
Ben sadece Birinci ağızdan duyum aldım Açıkkonuşayım Tunç beyde açıkça izah ediyor Birçok projede Ankaranın Maani olduğunu her katedilen aşamada aksamaya sebebiyet verdiklerini söylüyor....

Gediz_001
3 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 17:16

Alıntı:
tuncelili değilsen şansın yok

Tuncelilerden ziyade dayin olacak içerde. Kac kere başvurdum. Bı kere dönüş yok. Devamlı eleman alıyorlar belediyeye ve hepsi de torpilli. Bunu göstere göstere yapıyorlar. Ben izmirliyim ise giremiyorum ama İzmirli olmayanlar bile calisiyor. Ve belediyede çalışanlar o kadar rahatki.

En son aynı işyerinde çalıştığım bayan arkadaş fuarda güvenlik oldu. Torpille tabiki. Kocası polisti. Belediyeden güvenlik müdürüyle bir konuşmuş şimdi kadın 12.000 TL aylık maaş alıyor. Bizde asgari ücret ile çalışamaya devam edelim

salihhr

3 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 23:55

Yıkıldı

Ömer_KSK
2 ay önce - Pzr 20 Ksm 2022, 08:08

Yıkımdan geriye kalanlar.

(+)

sayfa 7
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet