Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
adanaulas
3 ay önce - Prş 27 Ekm 2022, 18:39

Gelecek yaza doğru BEN turizm filoyu ufakta olsa yenilemesi gerekli.Araçlar artık baya yıprandı..Bekleyip göreceğiz..

AĞA BABASI
3 ay önce - Prş 27 Ekm 2022, 19:53

yenileme ihtimali hakkında düşünceniz nedir

adanaulas
3 ay önce - Cmt 29 Ekm 2022, 12:31

Bu zamana kadar söylenti şeklinde gelmiş olabilir ama sezona girerken BEN turizmi bekleyelim görelim.Antepin 3 firmasıda birbirinden köklü firmalar.SEÇ filoyu yeniledi Çayırağası eski mali gücü yok.BEN turizm ise filosunu yenileyecek güçte bir firma ve yeni travegolarla Antep,Osmaniye,Adana hattında güzel yolcu çekerler.

AĞA BABASI
3 ay önce - Cmt 29 Ekm 2022, 21:42

haklı bir yorum katılıyorum ancak ÇAYIRAĞASI 10-15 yıl önce mali gücü en iyi firmaydı , şuan için araçları yenileyecek mali durumları olmasına rağmen farklı iş kolu tercihleri nedeniyle firmayı boşladıklarını düşünüyorum.

Alican4561
3 ay önce - Pzr 30 Ekm 2022, 01:38

Bir ara Ben Turizm muavinlerinin birinden bir duyum almıştım Travego 16 alınacağına dair..Ama ne kadar doğru,ne kadar yanlış orası tartışılır.Sözde bu senenin sonunda büyük bir teslimat olacak.Tabi ben pek inanmadım işin açıkcası.Ama en iyi bekleyip görmek…

adanaulas
3 ay önce - Pzr 30 Ekm 2022, 16:59

Çayırağası eskiden Antepin değil bölgenin en çok tercih edilenlerinden biriydi.Ama zamana ayak uydurmak gerek.Uydurmazsan küçülmek zorunda kalıyorsun.
BEN turizm sahibi Özkeleş Grubu hafife almamak gerekli.Birçok iş kolunda faaliyet göstermekte.SEÇ ten eksik bir yanları yok.Ben o sene bu sene diyorum.Sezona girerken atılım olacaktır.

AĞA BABASI
3 ay önce - Cum 04 Ksm 2022, 23:41

Ben turizm araçları baya yorgun düştü yeni araç alımı kan değişimi şart

atıfkadir
3 ay önce - Cmt 05 Ksm 2022, 00:22

Alıntı:
BEN turizm sahibi Özkeleş Grubu hafife almamak gerekli.Birçok iş kolunda faaliyet göstermekte.SEÇ ten eksik bir yanları yok.Ben o sene bu sene diyorum.Sezona girerken atılım olacaktır.

Bahsedilen travegoların her bir tanesi 7 milyon TL. Ben turizmde 29 adet travego S bulunuyor. Yani filonun tamamını sıfır travego ile değiştireceklerini düşünürsek 203 milyon TL. Tabi travego S'lerin de değerleri bu 203 milyondan düşülür fakat mebla aşırı yüksek, ben turizmin her ne kadar seçten farkı olmasa da bu kadar büyük bir yatırım yapabileceklerini sanmıyorum yapabilecek olsalar bile yapmayacaklarını düşünüyorum. Çünkü akıl karı değil otobüse o kadar para bağlamak Belki Mercedes yerine man veya temsa tercih edilirse ona bir şey diyemem. Ama şu ortamda 29 adet sıfır travego alacaklarına hiç ihtimal vermiyorum. Araçlar gerçekten aşırı yorgun duruyor herhalde 3 milyonu devirmiştir km'leri.

ArifMMg
2 ay önce - Cum 18 Ksm 2022, 10:45

Harem-Sirkeci feribotunda bir misafir.

sayfa 6
ANA SAYFA -> ULAŞIM