Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Neslihan D55
9 yıl önce - Çrş 01 Oca 2014, 13:47
Atapark..


  (+)   (+)

Atapark ile ilgili ayrı bir başlık bulamadığım için buraya yükledim fotoğrafları..


fatihKeskin
8 yıl önce - Cmt 19 Tem 2014, 00:09


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


fatihKeskin
8 yıl önce - Sal 30 Eyl 2014, 14:25


(+)

(+)

(+)

(+)


10 salonlu Sinema bölümü


(+)
(+)

(+)

(+)

(+)(+)


Alıntı.
Kaynak:VarlıbaşOsman_61
7 yıl önce - Sal 24 Şub 2015, 19:08


(+)


fatihKeskin
2 ay önce - Prş 10 Ksm 2022, 11:10

Varlıbaş Trabzon AVM’yi Rubenis Gayrimenkul Yatırım satın aldı

Sektörden edindiğim bilgilere göre son 4 yılda yaşanan gelişmeler Forum kanadında satış planlarını erkene çekti. Forum Gaziantep, Abdullah Çiftçi’ye satıldı, Forum Diyarbakır’daki yüzde 50 hisse de proje ortağı Altındağ şirketine devredildi. Aralarında İstanbul’daki Forum İstanbul ile Marmara Forum ve Ankara’daki Gordion dahil diğer alışveriş merkezleri için de görüşmelere başladı. Duyduğuma göre Marmara Forum için yine Gaziantepli Abdullah Çiftçi ile el sıkışılmış.

Öte yandan Trabzon cenahında bir başka alışveriş merkezi daha satıldı. Varlıbaş Trabzon AVM’yi Rubenis Gayrimenkul Yatırım A.Ş. satın aldı. Hasan İpek’in sahibi olduğu Rubenis, yenileme yatırımı yapacağı alışveriş merkezinin adını Rubenis AVM olarak değiştirecek.

Kaynak; Dünya gazetesi

Varlıbaş AVM’nin ismi ise RubenisPark AVM oluyor. Atapark’da olması nedeniyle Park ismi yeni eklendi. AVM baştan sona bakıma alınıyor. Patron çalışmaları ve tadilat pazarlıklarını bizzat kendisi yapacak. Ayrıca alt geçitten AVM’ye direk giriş önerisinin firma tarafından talep edilmediği öyle bir öneri olduğu fakat kendi gündemlerinde böyle bir şey olmadığı ifade edildi.

61 saat.sayfa 6
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler