Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
alper1984

6 yıl önce - Cum 15 Nis 2016, 23:57

bu vizyonsuz yönetimle tesislerde yeni yapılanma olacagını ben zannetmiyorum ama kesinlikle bir spor ve olimpiyat köyü şeklinde büyük bir tesis şart su an ki tesisler çok yetersiz

zucchero
5 yıl önce - Cmt 11 Ksm 2017, 18:17

İstanbul'dan Eskişehir'e 6 saatlik yol, eski-yeni Eskişehir Stadyumu, çi börek, porsuk çayı, çekirdek yiyen eşek, Nefer taraftar grubu, kıyasıya mücadele, 4 gol... Hepsi TFF 1. Lig'in Süper Lig’in 11. haftasında oynanan Eskişehirspor- Ankaragücü maçının tribünden hikayesinde, daha fazlası için linke tıklayın

zucchero
4 yıl önce - Sal 25 Arl 2018, 15:33

Hafta sonu Eskişehirspor- Boluspor maçındaydım. Eskişehirspor'u sırtlayan Mehmet Özcan, Semih Güler, Fıratcan Üzüm'ün performansını çıplak gözle izledim, Nefer Grubu lideri Murat Diri röportaj yaptım ve Eskişehir Stadyumundaki müthiş atmosfere şahit oldum. Bunları sizlerle de paylaşmak için maçın tribünden hikayesini çektim. İzlemek isteyenler linke tıklayabilir.

bülentD
3 ay önce - Sal 01 Ksm 2022, 22:44

Takımımızın altyapı tesisleri ile ilgili proje netleşmiş,hadi hayırlısı olsun inşallah

https://www.esgazete.com/iste-eskisehirsporun-yen ...-tesisleri

muratmuratçelik

3 ay önce - Cmt 05 Ksm 2022, 07:41

Alıntı:
Takımımızın altyapı tesisleri ile ilgili proje netleşmiş,hadi hayırlısı olsun inşallah

Haberdeki projeye ait görseller oldukça iyi görünüyor. İnşallah kısa sürede tamamlanır ve faydalı olur.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR