Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
çetin81
3 ay önce - Sal 18 Ekm 2022, 18:18

Alıntı:
Allah senin hem muradini versin hemde bildigi gibi yapsin.
Muhlama ile büyüyüp omrünün son yirmi, yirmi bes senesini annesinin muhlamasindan mahrum geciren birine boyle yapilirmi?
Aklima geldi, hamsi kuşu ve boyali fasulye çorbasindan hiç bahsedilmemiş. Aklima gelmişken, hamsi suyuna hiyar batirip yemekte pek guzeldi be

Hüsnü hocam , anne muhlaması gibi olmaz ama İstanbul da oturuyorsanız İstanbul da da yapan yerler de var isterseniz muhlamalık peynir alıp yapabilirsiniz

Ben bir keresin de kendim Trabzon günlerinden muhlamalık peynir aldım yaptım güzel oldu bir keresinde de dışarı da Trabzon yemekleri yapan yerde yedim

Hamsi kuşu çok güzel hamsinin fiyatı şu aralar pahalı olduğu için yiyemiyorum

Hamsi kuşunu paylaşalım

Hüsnü hocam , ben de Trabzon'un fındıklı burma tatlısını çok seviyorum hafta sonu Trabzon günlerinden aldım harika tatlı İstanbul da nadir bulunuyor

Husnu Kursun
3 ay önce - Sal 18 Ekm 2022, 18:50

İstanbul da oturmuyorum ama Trabzon gunlerini televizyonda gormustum. Yolum duserse muhakkak kuymak peyniri ve firinlanmis misir unu alirim. Bilmem ilgi cekermi ama rahmetli babamin anlattigi bir sey varedi. Misir unu deyince aklima geldi. Dedem misir unu bulamadigi vakit muhlamayi ekmek kirintisiyla yapar derdi. Hic denemedim ama bir gun denerim insallah

çetin81
3 ay önce - Sal 18 Ekm 2022, 18:55

Alıntı:
İstanbul da oturmuyorum ama Trabzon gunlerini televizyonda gormustum.

Yöresel günlerin olması çok iyi oluyor aslında gidemediğin yerler ayağına kadar geliyor istediğin şeyi de alabiliyorsun

çetin81
3 ay önce - Sal 25 Ekm 2022, 16:23

Trabzon pidesi

Yemede yanında yat

(+)

osman yörükoğlu
3 ay önce - Sal 25 Ekm 2022, 17:36

Süper ya yemeye kıyamam o derece

sayfa 6
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler